Relacja z meczu Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn

I liga 2017/2018 Koniec Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 3:1 Stomil Olsztyn
2:0
23' Vilim Posinković
31' Miłosz Przybecki
88' Kamil Słoma
Wołodymyr Tanczyk ż
Bramki Ruch Chorzów: 33. Libor Hrdlička - 2. Gracjan Komarnicki, 14. Kacper Czajkowski, 66. Miłosz Trojak, 3. Mateusz Hołownia - 16. Miłosz Przybecki (70, 7. Adam Setla), 4. Mateusz Zawal, 17. Maciej Urbańczyk, 10. Bartosz Nowak (84, 8. Michał Walski), 11. Kamil Słoma - 77. Vilim Posinković.
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 23. Paweł Baranowski, 16. Łukasz Sołowiej, 3. Marcel Ziemann - 10. Piotr Głowacki (69, 29. Tomasz Zając), 97. Wiktor Biedrzycki, 44. Adrian Karankiewicz (58, 33. Paweł Abbott), 5. Grzegorz Lech, 34. Wołodymyr Tanczyk - 9. Artur Siemaszko (82, 22. Tomasz Zahorski).
Szczegóły sędziował: Marek Opaliński (Legnica).
Mecz bez udziału publiczności.

W 62. minucie Bartosz Nowak (Ruch) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 17:05:56

95' Koniec meczu.
90' 4 minuty do końca
88' Kamil Słoma zdobywa 3 bramkę dla gospodarzy. 75
87' Czerwona kartka dla Sylwestra Wyłupskiego, który został wyproszony z ławki. 1
84' Paweł Baranowski zdobywa kontaktową bramkę! 1
82' Boisko opuszcza Artur Siemaszko, w jego miejsce Tomasz Zahorski 1
79' Teraz strzał Grzegorza Lecha na bramkę, minimalnie niecelny. 1
79' Nie widać w ogóle przewagi jednego zawodnika Stomilu na boisku. Gospodarze prowadzą grę jak prowadzili, a bezradny w ataku Stomil nie potrafi stworzyć żadnej sytuacji pod polem karnym Ruchu.
70' Boisko opuszcza Miłosz Przybecki, w jego miejsce Adam Setla 75
69' Boisko opuszcza Piotr Głowacki, w jego miejsce Tomasz Zając 1
67' Baranowski uderza głową na bramkę Ruchu, piłka mija słupek w bliskiej odległości. 1
62' Nie ma bramki! Bartosz Nowak trafia w poprzeczkę! 75
61' Rzut karny po zagraniu ręką Baranowskiego w polu karnym. 75
58' Boisko opuszcza Adrian Karankiewicz, w jego miejsce Paweł Abott 1
48' Drugą żółtą kartką ukarany Zawal. Ruch drugą połowę grać będzie w osłabieniu 75
46' Wracamy do gry. 75
45+2' Koniec pierwszej, słabej połowy w wykonaniu Stomilu.
36' Strzał Karankiewicza z dystansu nie znalazł drogi do bramki. 1
31' Druga bramka dla Ruchu. Przejęcie piłki i szybka kontra, Miłosz Przybecki podwyższa na 2:0. 75
31' Niecelny strzał gospodarzy po akcji z rzutu rożnego. 75
23' Ruch wychodzi na prowadzenie. Posinković górą w sytuacji sam na sam z Leszczyńskim. 75
15' Groźny strzał na bramkę Leszczyńskiego po rzucie rożnym, bramkarz Stomilu z trudem wybija piłkę. 75
10' Dośrodkowanie w pole karne Ruchu po rzucie wolnym, nie udało się tam jednak stworzyć groźnej sytuacji.
6' Dobre pierwsze minuty, akcja po rzucie rożnym zakończona niecelnym strzałem Sołowieja. 1
1' Gramy! 1
Na ławce dzisiaj zasiedli: Miszczuk, Mosakowski, Mikołajewski, Zahorski, Zając, Dzięcioł i Abott 1
Skład Stomilu na dzisiejsze spotkanie: 13. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 23. Paweł Baranowski, 16. Łukasz Sołowiej, 3. Marcel Ziemann - 10. Piotr Głowacki, 97. Wiktor Biedrzycki, 44. Adrian Karankiewicz, 5. Grzegorz Lech, 34. Wołodymyr Tanczyk - 9. Artur Siemaszko 1