Artykuł

Sektor 1 na stadionie Stomilu, fot. Emil Marecki

Sektor 1 na stadionie Stomilu, fot. Emil Marecki

Olsztyn - stadion Stomilu, 25 lipca 2012 r., godz. 17:00

Sektor 1 otwarty na sparingu ze Zniczem

24.07.12 14:09   mmks   2  

Wszystkich kibiców Stomilu Olsztyn wybierających się na sparingowe spotkanie ze Zniczem Pruszków (25 lipca, 17:00, al. Piłsudskiego 69a) informujemy, że klub przygotował do ich dyspozycji miejsca na sektorze 1.

Pozostała część trybun będzie zamknięta.

W porównaniu do meczów SPARINGOWYCH w Ostródzie wstęp jest BEZPŁATNY! Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia "biało-niebieskich" na żywo.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Olsztyn, stadion Stomilu, Znicz Pruszków, sparingiKomentarze

  1. 24.07.12 18:14 malolat

    Myślę Kocie że byłoby to spełnienie naszych marzeń !

  2. 24.07.12 14:50 Kot

    Mam nadzieję, że z tych nowych głośników puszczą jakieś dobre dicho, przecież nie montowano ich dla ozdoby! Moim cichym marzeniem jest posłuchać np. Bayer Full - Wszyscy Polacy albo Akcent - Mała figlarka i myślę, że to nie tylko moje marzenie!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!