Relacja z meczu Siarka Tarnobrzeg - Stomil Olsztyn

Kurbiel daje trzy punkty w ostatniej minucie spotkania!

II liga 2022/2023 (16. kolejka, 22.X.2022 r.) Koniec Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg 0:1 Stomil Olsztyn
0:0
Bramki Piotr Kurbiel 90'
Bramki Siarka Tarnobrzeg: 33. Wojciech Muzyk - 16. Wojciech Bieniarz, 14. Pawło Czmełenko, 11. Marcin Stefanik - 18. Piotr Cichocki, 10. Lukáš Hrnčiar (90, 2. Paweł Mróz), 6. Marcel Tyl (84, 25. Szymon Kaliniec), 8. Iván Agudo (84, 7. Ołeksandr Jacenko), 9. Dawid Bałdyga (72, 3. Cezary Stańczyk), 20. Bartosz Sulkowski - 28. Kamil Adamek (72, 5. Szymon Lewicki).
Stomil Olsztyn: 39. Jakub Mądrzyk - 11. Filip Wójcik (75, 3. Lukáš Kubáň), 4. Igor Kośmicki, 33. Jakub Tecław, 26. Bartosz Waleńcik, 66. Dawid Kalisz (86, 6. Sebastian Szypulski) - 7. Hubert Krawczun (63, 10. Karol Żwir), 8. Maciej Spychała, 15. Shun Shibata, 20. Werick Caetano (86, 14. Filip Szabaciuk) - 9. Piotr Kurbiel
Szczegóły Sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 23:13:15

95' Koniec! Trzy punkty jadą do Olsztyna!
93' Prowadzimy 1:0 po golu Kurbiela!!! 1
85' Rzut rożny dla Siarki, strzał głową obok bramki. 1499
80' Żółtą kartką ukarany Kalisz. 1
75' Boisko opuszcza Wójcik , w jego miejsce Lukáš Kubáň. 1
73' Dużo kopaniny, Stomil czyha a okazję do kontry, jednak szybkie wyjścia z własnej połowy nie wychodzą.
62' Boisko opuszcza Krawczun , w jego miejsce Żwir. 1
61' Żółtą kartką ukarany Tyl po faulu na Caetano, który dobrze szarżował przed pole karne Siarki. 1499
60' Agudo minimalnie niecelnie! Wróciliśmy z dalekiej podróży! 1499
57' Caetano zobaczył wysuniętego Wojciecha Muzyka, chciał go zaskoczyć z połowy boiska, ale bardzo niecelnie. 1
56' Rzut rożny dla drużyny dla Siarki, dobrze bronimy.
55' Kontra Siarki, Adamek wpadł w pole karne, dobra interwencja Jakuba Mądrzyka, który rzucił się pod nogi rywala. 1499
52' Groźna kontra , strzał głową obroniony. 1
51' Rzut rożny dla drużyny z Tarnobrzegu, Kośmicki zbija głową do Mądrzyka. 1499
48' Rzut rożny dla drużyny Siarki , strzał z dystansu minimalnie niecelny. 1499
46' Koniec pierwszej połowy.
46' Zamieszanie w polu karnym olsztynian, Mądrzyk faulowany. 1499
44' Rzut rożny dla Stomilu, ale bez strzału. 1
44' Znów dobra akcja olsztynian, tylko róg. 1
44' Rzut rożny dla Stomilu, wybijają obrońcy . 1
43' Świetna kontra Stomilu, Krawczun strzela, ale pika trafia w obrońcę! 1
41' Rzut rożny dla drużyny Siarki, wybijamy, jeszcze jeden korner. Zamieszanie, gospodarze pakują piłkę do siatki, ale wcześniej faulują. Od bramki Mądrzyk. 1499
37' Bliska objęcia prowadzenia Siarka, na szczęście zawodnicy z Tarnobrzegu nie potrafili wcisnąć piłki do bramki. 1499
35' Znów tracimy szybko piłkę, przy wyprowadzaniu, co napędza Siarkę. 1
33' Dobra akcja Stomilu, tylko róg. machnął się Krawczun i obrońcy wybili. 1
31' Znów próba zaskoczenia Jakuba Mądrzyka , niecelna 1499
29' Znów groźnie w polu karnym Stomilu, piłka wyszła za boisko. 1499
28' Rzut wolny po faulu na Bałdydze na wysokości pola karnego Stomilu. Dobre dośrodkowanie, na szczęście piłka przeleciała wzdłuż bramki na drugą stronę na aut. 1499
26' Fajna akcja Stomilu od bramkarza, dalekie podanie do Wójcika jednak nieskuteczne, wahadłowy nie opanował piłki. 1
20' Pada w polu karnym jeden z zawodników Stomilu, ale sędzia nie gwiżdże. 1
20' Dobrze przejął Krawczun, jednak Kurbiel się wtrącił i tylko aut 1
18' Zamieszanie w polu karnym olsztynian, jednak bronimy. 1499
17' Spychała strzela z 30. metra, jednak bardzo niecelnie. 1
11' Powinien być gol! Kurbiel lobował bramkarza po rzucie rożnym, ale obrońca wybił z linii. 1
10' Wolny dla Stomilu, obrońcy na rzut rożny. 1
9' Żółtą kartką ukarany Bieniarz. 1499
5' 5 minut za nami a na boisku nic się specjalnego nie dzieje. Próby ataków obu zespołów kończą się na 16. metrze.
Gramy! DO BOJU OKS! 1499
Piłkarze już na środku murawy.
Piłkarze powoli szykują się do wyjścia na boisko.
W ostatniej kolejce Stomil wygrał u siebie 4:3 z Hutnikiem Kraków, a Siarka Tarobrzeg na wyjeździe wygrała 2:1 z Pogonią Siedlce.
Mecz sędziować będzie Karol Iwanowicz z Lublin.
W drużynie gospodarzy gra Szymon Lewicki, mecz rozpocznie na ławce rezerwowych. 1499
Z powodu kontuzji nie mogą zagrać Mateusz Maćkowiak oraz Bartosz Florek. 1
Ławka rezerwowych: 12. Konrad Syldatk - 14. Filip Szabaciuk, 21. Mateusz Jońca, 22. Mateusz Jarzynka, 50. Michał Karlikowski, 10. Karol Żwir, 6. Sebastian Szypulski, 3. Lukáš Kubáň, 17. Marek Niewiadomski. 1
Wyjściowa jedenastka Stomilu Olsztyn: 39. Jakub Mądrzyk - 11. Filip Wójcik, 4. Igor Kośmicki, 33. Jakub Tecław, 26. Bartosz Waleńcik, 66. Dawid Kalisz - 7. Hubert Krawczun, 8. Maciej Spychała, 15. Shun Shibata, 20. Werick Caetano - 9. Piotr Kurbiel. 1
Witajcie, za 47 minut początek meczu w Tarnobrzegu.