Relacja z meczu Sokół Ostróda - Stomil Olsztyn

kartki Trojak
Bramki Sokół Ostróda:
Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński - Lukáš Kubáň, Tomasz Wełnicki, Szymon Jarosz..." class="playerVote">Szymon Jarosz, Remigiusz Szywacz - Dominik Kun, Miłosz Trojak, Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech, Tomasz Zając - Michał Góral

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 08:33:22

92' Koniec meczu. Wygrywamy 4:0 w ostatnim sprawdzianie przed ligowymi bojami. Do zobaczenia w Bytowie!
83' Schodzą Kun i Śledź, a wchodzą Wasiak i Mętlicki 1
79' 4:0 dla Stomilu! W pole karne wpadł Piotr Głowacki i oddał strzał po długim rogu! 1
78' Dzięcioł wszedł za Wełnickiego. 1
74' Przerwa na uzupełnienie płynów
74' Stromecki strzela na 3:0! 1
66' Tanczyk podwyższa prowadzenie! Kun wbiegł w pole karne i obsłużył skrzydłowego Stomilu idealnym podaniem, a ten strzelił na pustaka! 1
65' Dziemidowicz wszedł za Szywacza 1
50' W drugiej połowie gramy w składzie: Skiba - Bucholc, Welnicki, Solowiej, Szywacz - Tanczyk, Pawel Glowacki, Stromecki, Kun, Piotr Glowacki - Śledź.
46' Początek drugiej połowy. 46
40' Zółta kartka dla Trojaka za faul na środku boiska. 1
38' Stomil miał rzut wolny z 17 metrów. Lech dośrodkował w pole karne, ale kompletnie nic z tego nie wyszło. 1
36' Zając odważnie wpadł w pole karne, podał na 5 metr, ale piłka odbiła się od Górala i obrońcy wybili . 1
34' Góral znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego strzał zablokował obrońca. 1
31' Przerwa na uzupełnienie płynów.
27' Lech wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzelił na 1:0! 1
19' Kun strzela , ale bramkarz Sokoła broni. 1
2' Kun z 10 metrów, ale obok słupka. 1