Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Sparing z Sokołem z kibicami

04.08.20 11:52   em, źródło: sokolostroda.com   2  

W sobotę (8 sierpnia, godz. 11) Stomil Olsztyn rozegra sparingowe spotkanie z II-ligowym Sokołem Ostróda. Spotkanie odbędzie na boisku głównym przy ul. 3 Maja 19 w Ostródzie.

Na mecz będą mogli wejść kibice. Będzie trzeba jednak zachowań rygor sanitarny.

Wytyczne organizatorów:

1. Kibic będzie wpisywał się na listę, zapoznając się jednocześnie z wytycznymi organizatora, opracowanymi na podstawie obowiązujących przepisów prawa powszechnego tj. Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z późniejszymi zmianami. (Dz.U.z 2020 r. poz. 1066 oraz 1295, 1182 i 1161.

2. Kibice korzystający z obiektu sportowego są obowiązane do dezynfekcji rąk wchodząc i opuszczając obiekt,

3. Kibice zajmują miejsca na widowni przy zachowaniu odległości 1,5 m, z tym że nie więcej niż 50% liczby miejsc przewidzianych dla publiczności (zgodnie z weryfikacją boiska na sezon 2020/2021).

4. Na terenie obiektu widz jest obowiązany:

- Realizować obowiązek zakrywania ust i nosa, do czasu zajęcia przez niego miejsca oraz podczas poruszania się na terenie tych obiektów;

- Zachować 1,5 m odległości od innego widza – w przypadku obiektów bez oznaczonych miejsc.

5. Obowiązek udostępniania co drugiego miejsca, nie dotyczy:

- Widza, który uczestniczy w wydarzeniach z dzieckiem poniżej 13-go roku życia;

- Widza, który uczestniczy w wydarzeniach z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;

- Osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.

Tagi: Stomil Olsztyn, Sokół Ostróda, sparing


Komentarze

  1. 04.08.20 13:08 Emilozo

    11. Już dodałem.

  2. 04.08.20 12:59 waldi812

    A o której godzinie?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!