Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - DKS Dobre Miasto

2012/2013 - IV liga Olsztyn
Stomil II Olsztyn 6:0 DKS Dobre Miasto
1:0
9' Michał Świderski
66' Wiktor Abramczyk
77' Paweł Tomkiewicz
80' (k) Paweł Głowacki
86' Krzysztof Filipek
90' Paweł Tomkiewicz
Bramki Stomil II Olsztyn: 25. Michał Leszczyński - 22. Kacper Nawrocki (56, 17. Mateusz Sienikowski), 5. Adrian Żukiewicz, 6. Arkadiusz Mroczkowski, 7. Paweł Głowacki, 20. Michał Świderski (33, 11. Patryk Kun), 16. Dawid Szymonowicz, 14. Piotr Łysiak (71, 9. Paweł Tomkiewicz), 26. Krzysztof Filipek, 3. Wojciech Dziemidowicz, 10. Karol Żwir (46, 24. Wiktor Abramczyk).
DKS Dobre Miasto: 1. Bartłomiej Sobol - 2. Dariusz Radziszewski, 4. Damian Kowalikowski, 5. Krystian Kij, 6. Andrzej Surmacz, 8. Paweł Kułakowski, 10. Łukasz Małaszuk, 13. Wojciech Maciejewski, 15. Rafał Witkowski, 17. Michał Witkowski, 14. Paweł Pietrulewicz.
Szczegóły sędziował: Tomasz Grysz (Iława).

Piłkarze rezerw Stomilu Olsztyn pewnie wygrali z DKS-em Dobre Miasto. Podopieczni Adama Łopatki i Michała Alancewicza zaaplikowali rywalom sześć bramek.

Wynik już w 9. minucie otworzył Michał Świderski. Po pierwszej połowie piłkarze Stomilu powinni prowadzić zdecydowanie wyżej, ale zabrakło skuteczności. W drugiej połowie po zmianach w składzie Stomil poprawił grę i worek z bramki się otworzył. Dwie bramki strzelił Paweł Tomkiewicz, po jednym trafieniu zaliczyli: Wiktor Abramczyk, Paweł Głowacki oraz Krzysztof Filipek.

Było to ostatnie ligowe spotkanie Stomilu II Olsztyn w 2012 roku. W 16 spotkaniach piłkarze z Olsztyn zdobyli 32 punkty (10 zwycięstw, 2 remisy, 4 porażki).

Dzisiaj piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają ostatni raz w rundzie jesiennej. "Biało-niebiescy" na własnym boisku zmierzą się z DKS-em Dobrego Miasto.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 na Dajtkach. Rezerwy w tym sezonie już grały z DKS-em Dobre Miasto. W pierwszej kolejce Stomil II wygrał na wyjeździe 1:0 po bramce Wojciecha Dubisa.