Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Mamry Giżycko

godz. 13:00

Stomil II Olsztyn 4:3 Mamry Giżycko
2:2
43' Łukasz Jamróz
45' Michał Wiśniewski
82' Łukasz Jamróz
90' Łukasz Jamróz
Bramki Aleks Kamiński 8'
Krzysztof Łokietek 13'
Tomasz Gołębiowski 77'
kartki Krzysztof Łokietek ż
Przemysław Łapiński ż
Tomasz Gzyl ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 82. Michał Przyborowski - 17. Michał Wiśniewski, 8. Igor Kostrzewa (74, 7. Sebastian Szypulski), 15. Jakub Kostrzewa, 95. Bartosz Musiał, 55. Łukasz Jamróz, 4. Sebastian Całka, 21. Mateusz Wasiak (25, 3. Jakub Przybysz), 12. Przemysław Krysiak (87, 14. Piotr Wiśniewski), 9. Wojciech Dubis (17, 2. Mahamadou Konstanty Bah), 10. Szymon Iwaszko.
Mamry Giżycko: 1. Karol Murawski - 14. Tomasz Gzyl, 13. Krystian Wiszniewski, 18. Przemysław Łapiński, 4. Michał Sadłos, 5. Aleks Kamiński, 11. Krzysztof Łokietek, 10. Krzysztof Letkowski (60, 8. Kamil Kamiński), 2. Tomasz Mikołajczak (75, 6. Mariusz Rutkowski), 15. Tomasz Gołębiowski, 17. Grzegorz Kolaczuch (60, 9. Karol Domurat).
Szczegóły sędziował: Tomasz Wira (Elbląg).
widzów: 25.

Rezerwy Stomilu Olsztyn wygrały w meczu IV ligi z Mamrami Giżycko 4:3 (2:2). Trzy gole dla "biało-niebieskich" zdobył Łukasz Jamróz, jednego dołożył Michał Wiśniewski.

- Moi piłkarze wyszli na boisko bardzo zdenerwowani, to rzutowało na grę. Nie uzupełniali się w odpowiednich strefach. Przy wyniku 0:2 dokonaliśmy zmian, który przyniosły lepszą jakość gry. Gra do końca była wyrównana, obydwa zespoły miały swoje szanse. Chcę pochwalić cały zespół. Dzisiaj grała praktycznie sama młodzież oraz strzelec trzech bramek Łukasz Jamróz - powiedział po meczu trener zespołu rezerw Andrzej Mierzejewski.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 15:16:08

90' Koniec meczu.
90' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL - ŁUKASZ JAMRÓZ! Napastnik Stomilu wpadł w pole karne, minął bramkarza gości i strzelił swojego trzeciego gola w tym meczu! Brawo Stomil!
87' Ostatnia zmiana w Stomilu. Piotr Wiśniewski za Krysiaka.
82' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL - ŁUKASZ JAMRÓZ! Bartosz Musiał wrzucił piłkę w pole karne, a niekryty Jamróz skierował ją głową do bramki. Mamy remis!
77' GOOOL - Tomasz Gołębiowski. Niestety 2:3.
74' Szypulski za Igora Kostrzewę.
46' 14:04 - zaczynamy drugą połowę. Jamróz narzeka na uraz pleców, ale wychodzi do gry.
45' Koniec pierwszej połowy - 2:2.
45' GOOOOOOOLLL - MICHAŁ WIŚNIEWSKI. Wiśniewski pokonał bramkarza rywali strzałem z rzutu wolnego.
43' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL - ŁUKASZ JAMRÓZ! Napastnik Stomilu znalazł się w sytuacji sam na sam z Murawskim i nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.
25' Przybysz wszedł w miejsce Wasiaka.
17' Za kontuzjowanego Dubisa na boisku pojawił się Bah.
13' GOOOOOL - Krzysztof Łokietek! Zawodnik Mamr uderzył z trzydziestu metrów w samo okienko! Przyborowski nie miał szans.
8' GOOOOOOOOL - Aleks Kamiński. Zawodnik rywali był niepilnowany w polu karnym i nie miał problemów ze strzeleniem gola.
1' 13:03 - zaczynamy!
Rezerwy w dzisiejszym meczu będą wspierali m.in. Bartosz Musiał i Łukasz Jamróz z pierwszej drużyny.
Dziesięć minut do meczu, a na trybunach tłumy. Mecz przyszedł obserwować na razie JEDEN kibic.

Spotkanie rezerw Stomilu Olsztyn z Mamrami Giżycko zostało przeniesione do Barczewa.

Początek meczu w sobotę o godzinie 13:00.