Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Barkas Tolkmicko

25 września 2011 r.
godz. 14:00

Stomil II Olsztyn 4:2 Barkas Tolkmicko
0:1
61' Kamil Bartosiewicz
6ó' Kamil Bartosiewicz
68' Wojciech Dubis
76' (k) Daniel Michałowski
Wojciech Pietrzkiewicz ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 1. Erwin Sak - 87. Łukasz Buder (68, 19. Dariusz Gawryś), 4. Paweł Sędrowski, 5. Rafał Remisz, 3. Wojciech Dziemidowicz - 14. Tomasz Strzelec, 15. Igor Biedrzycki (65, 24. Andrzej Mański), 20. Daniel Michałowski, 10. Paweł Łukasik (60, 11. Piotr Wypniewski), 13. Radosław Stefanowicz (46, 9. Wojciech Dubis) - 7. Kamil Bartosiewicz.
Barkas Tolkmicko: 21. Paweł Rutkowski - 19. Karol Rutkowski, 5. Krzysztof Machiński, 20. Marek Zawada (79, 16. Michał Niesiobędzki), 6. Damian Wielgat (65, 18. Kamil Piotrowski), 7. Wojciech Pietrzkiewicz, 10. Tomasz Sielezin (79, 17. Paweł Kowalski), 26. Grzegorz Miller, 3. Łukasz Laskowski, 23. Tomasz Rogowski, 11. Bartłomiej Osiak (45, 9. Przemysław Sambor).
Szczegóły sędziował: Konrad Wasilewski (Elbląg).
widzów: 45.

Stomil II Olsztyn wygrał 4:2 z Barkasem Tolkmicko. W pierwszym składzie wybiegło dziesięciu piłkarzy, którzy trenują z pierwszym zespołem. Olsztyński zespół bramki zaczął strzelać dopiero po przerwie.

Na prowadzenie w pierwszej połowie wyszedł Barkas Tolkomicko. Z bliskiej odległości Erwina Saka pokonał Karol Rutkowski. W pierwszej połowie piłkarze Stomilu II nie stworzyli sobie żadnej sytuacji bramkowej.

Dopiero w drugiej połowie piłkarze z Olsztyna odzyskali skuteczność. Worek z bramkami otworzył Kamil Bartosiewicz, który nożycami pokonał bramkarza gości. Chwilę później dołożył kolejne trafienie i Stomil II prowadził 2:1. Trzecią bramkę strzelił rezerwowy Wojciech Dubis, na 4:1 podwyższył Daniel Michałowski. Wracający po kontuzji piłkarz wykorzystał pewnie rzut karny. W ostatniej minucie meczu wynik ustalił piłkarz z Tolkmicka - Karol Rutkowski.