Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Barkas Tolkmicko

2012/2013 - IV liga (22. kolejka) Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej

Bramki Marek Masztaler 47'
Łukasz Wolak 61'
Martin Strach 90'
kartki Damian Kostkowski ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 95. Michał Przyborowski - 3. Łukasz Szumski (58, 17. Krzysztof Szaj), 55. Jakub Górski, 4. Andrzej Niewulis, 13. Dariusz Gawryś - 7. Patryk Nowak, 27. Michał Wiśniewski, 15. Paweł Tomkiewicz, 9. Wojciech Dubis (69, 31. Łukasz Kundo), 21. Mateusz Jurczak - 87. Szymon Kaźmierowski (46, 8. Dominik Kun).
Barkas Tolkmicko: 1. Mikołaj Dratwa - 5. Patryk Wiliński, 2. Łukasz Laskowski (70, 37. Łukasz Tomkiewicz), 13. Damian Kostkowski, 7. Przemysław Matelski, 8. Rafał Jakimczuk, 4. Marek Masztaler, 38. Grzegorz Żak (64, 18. Łukasz Mazurowski), 9. Karol Styś, 20. Kamil Kuczkowski (64, 16. Wojciech Pietrzkiewicz), 11. Łukasz Wolak (79, 34. Martin Strach).
Szczegóły sędziował: Paweł Brzeziński (Elbląg).

W 5. minucie Karol Styś (Barkas) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Przyborowski obronił).

Stomil II Olsztyn przegrał w meczu ligowym z Barkasem Tolkmicko 0:3 (0:0). Gole w meczu zdobyli Marek Masztaler, Łukasz Wolak oraz Martin Stach.

W pierwszej połowie Michał Przyborowski obronił rzutu karny wykonywany przez Karola Stysia.

- Byliśmy cały czas przy piłce, a Barkas swoich szans szukał w kontrach. Drugą połowę zaczęliśmy od straty bramki i to nas popsuło koncepcję gry. Potem nie mieliśmy żadnej siły ognia z przodu. Cały czas jednak graliśmy w piłkę i to się liczy - powiedział po meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 08:24:58

90' Koniec, przegrywamy 0:3.
90' Martin Strach na 0:3.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
69' Kundo zmienił Dubisa.
64' Zmiany w Barkasie - schodzą Żak i Kuczkowski, wchodzą Mazurowski i Pietrzkiewicz.
61' GOOOOL. Niestety drugi gol dla gości - tym razem Łukasz Wolak.
58' Szaj wchodzi w miejsce Szumskiego.
47' GOOOOOOOOL, niestety tracimy bramkę, Przyborowskiego pokonał Masztaler.
46' W przerwie jedna zmiana. W miejsce Kaźmierowskiego na boisku pojawił się Dominik Kun.
46' Rozpoczynamy drugą połowę. Miejmy nadzieję, że doczekamy się bramek, oczywiście strzelanych przez piłkarzy Stomilu.
45' Przerwa, na razie bez bramek.
5' Karny dla gości. Do piłki podchodzi Styś, ale Przyborowski nie dał się pokonać! BRAWO MICHAŁ!
5' Jako ciekawostkę podajemy, że prezes Barkasu - Roman Niemyjski - ogląda mecz za pomocą skype :).
1' Gramy. Tylko zwycięstwo...
Znamy składy drużyn. Barkas prezentujemy powyżej, a Stomil zagra w zestawieniu: 95. Michał Przyborowski - 3. Łukasz Szumski, 55. Jakub Górski, 4. Andrzej Niewulis, 13. Dariusz Gawryś - 7. Patryk Nowak, 27. Michał Wiśniewski, 15. Paweł Tomkiewicz, 9. Wojciech Dubis, 21. Mateusz Jurczak - 87. Szymon Kaźmierowski.
Mecz rozpocznie się z 30-minutowym opóźnieniem, ponieważ mecze juniorskie przesunięto o 30 minut na skutek spóźnienia się MKS-u Polonia Warszawa.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn w środę zagrają kolejne ligowe spotkanie. Tym razem do Olsztyna przyjedzie lider IV ligi - Barkas Tolkmicko.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 16:00.