Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta

Sparing - zima 2020/2021 (30.I.2021 r.) Olsztyn - stadion na Dajtkach
Stomil II Olsztyn 7:1 Błękitni Orneta
2:0
10' Jakub Mysiorski
42' Łukasz Borkowski
60' zawodnik testowany
73' Michał Żukowski
83' Kacper Grzeszczyk
87' zawodnik testowany
88' Michał Żukowski
Bramki Piotr Kosobucki 47'
Bramki Stomil II Olsztyn: Alan Szerejko - Jan Dziemidowicz (46 Mateusz Przychodzki), Szymon Dowgiałło, Łukasz Sadowski (46 Kacper Walendykiewicz), Marcel Supranowicz, Jakub Kisiel (46 Sebastian Puszkar), Bartosz Pieńczykowski, Łukasz Jegliński (46 Kacper Grzeszczyk), Jakub Jurczak, Łukasz Borkowski (46 Konrad Krogól), Jakub Mysiorski (46 Michał Żukowski).
Błękitni Orneta:

Stomil II Olsztyn wygrał 7:1 sparing z Błękitnymi Orneta. Po meczu o komentarz poprosiliśmy trenerów obydwu drużyn.

Warunki miały wpływ na grę i na to co się działo na boisku - powiedział po meczu Paweł Głowacki, trener Stomilu Olsztyn. - Większość goli strzeliliśmy po akcjach, które ćwiczymy w trakcie treningów. Jestem zadowolony z tego sparingu, pomi tych ciężkich warunków udało się kilkadziesiąt tych akcji zrobić. Chłopaki zaczynają łapać to co chcę im przekazać. Gramy tym samym ustawieniem co pierwsza drużyna.

I dodaje: - W meczach zaczyna to wychodzić. Nie ma co ukrywać, że w drugiej połowie zespół z Ornety wprowadził dużo młodych zawodników. Pierwsza połowa zakończyła się naszym prowadzenie 2:0, a więc większość bramek padła po przerwie. Dużo było przypadkowych, które może nie powinny padać. Zwycięstwo cieszy, chłopaki po takich spotkaniach łapią pewność.