Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Orzeł Janowiec Kościelny

Rezerwy wygrały na inaugurację rundy wiosennej

2012/2013 - IV liga (18. kolejka) Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej
7 kwietnia 2013 r.
godz. 14:00

Stomil II Olsztyn 6:1 Orzeł Janowiec Kościelny
2:0
13' (k) Paweł Łukasik
40' Szymon Kaźmierowski
55' Dominik Kun
58' Paweł Łukasik
75' Paweł Łukasik
77' Dominik Kun
Bramki Mariusz Rólka 76'
ż Andrzej Niewulis kartki Mariusz Łochnicki ż
Mariusz Rólka ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 25. Michał Leszczyński - 23. Bartosz Bartkowski, 6. Dawid Szymonowicz, 4. Andrzej Niewulis, 3. Wojciech Dziemidowicz - 10. Paweł Łukasik, 8. Arkadiusz Mroczkowski (74, 9. Paweł Tomkiewicz), 7. Paweł Głowacki (64, 5. Adrian Żukiewicz), 2. Patryk Kun, 11. Piotr Wypniewski (61, 16. Mateusz Sienikowski) - 15. Szymon Kaźmierowski (46, 21. Dominik Kun).
Orzeł Janowiec Kościelny: 91. Łukasz Radzikowski - 2. Andrzej Łochnicki, 10. Jakub Górny, 18. Mariusz Rólka (77, 7. Robert Walendziak), 22. Mariusz Łochnicki, 17. Krzysztof Rama (70, 4. Waldemar Pyracki), 19. Mateusz Kosiński, 16. Przemysław Małecki, 8. Mateusz Lewikowski, 21. Dawid Szypulski, 11. Bartosz Szczypiński (82, 9. Mariusz Sarbiewski).
Szczegóły sędziował: Paweł Jarguz (Mikołajki).

W 51. minucie Paweł Łukasik (Stomil II) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Radzikowski obronił).

Rezerwy Stomilu Olsztyn wygrały w meczu 18. kolejki czwartej ligi z Orłem Janowiec Kościelny 6:1 (2:0).

Trzy gole dla "biało-niebieskich" zdobył Paweł Łukasik, dwa Dominik Kun, a jednego Szymon Kaźmierowski. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Mariusz Rólka.

Rezerwy mogły wygrać wyżej, ale w 51. minucie Łukasik nie potrafił pokonać Łukasza Radzikowskiego z rzutu karnego.

- Dzisiaj był odpowiedni moment żeby rozegrać spotkanie. Skorzystali na tym juniorzy, którzy nie zagrali w makroregionie oraz piłkarze z pierwszego zespołu. Bardzo dobrze, że udało się dzisiaj zagrać. Nasza gra wyglądała całkiem przyzwoicie. Gdybyśmy byli bardziej skuteczni wynik mógłby być większy - powiedział po meczu Michał Alancewicz, trener drugiej drużyny.

mmks, em

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 21:55:04

90' KONIEC, 6:1.
82' Zmiana w Orle Mariusz Sarbiewski za Bartosza Szczypińskiego.
77' GOOOOOOOOOOOOOLLL - DOMINIK KUN. Ależ nam się rozstrzelali.
76' Gol dla gości, po kontrze do siatki trafia Mariusz Rólka.
75' GOOOOOOOOOOOOLLL - Paweł Łukasik. Zawodnik zdobył swojego trzeciego gola w tym meczu.
74' Ostatnia zmiana w naszym zespole. Paweł Tomkiewicz wszedł za Mroczkowskiego.
64' Kolejna zmiana w Stomilu. Tym razem schodzi Głowacki, a wchodzi Adrian Żukiewicz.
61' Druga zmiana w drużynie Stomilu. Za Wypniewskiego na boisku pojawił się Mateusz Sienikowski.
58' GOOOOOOOOOOOOLLLLLL - Paweł Łukasik. Stomil prowadzi z Orłem 4:0.
55' GOOOOOOOOOOOOOLLLL - DOMINIK KUN! Mroczkowski zagrał w polu karnym do Dominika Kuna, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w pustej bramce.
51' Karny dla Stomilu. Do piłki podchodzi Łukasik, ale tym razem lepszy okazał się golkiper gości.
46' W Stomilu nastąpiła zapowiadana zmiana. W miejsce Szymona Kaźmierowskiego wszedł Dominik Kun.
46' Rozpoczęła się druga połowa meczu.
45' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy "biało-niebiescy" prowadzą z Orłem Janowiec Kościelny 2:0.
40' GOOOOOOOOOOOOOOOL - SZYMON KAŹMIEROWSKI. Rezerwy Stomilu prowadzą z Orłem 2:0.
15' Wynik póki co bez zmian. A tymczasem w Azerbejdżanie kolejnego gola strzela Mindaugas Kalonas.
13' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL - PAWEŁ ŁUKASIK! Zawodnik pewnie wykorzystał "jedenastkę"!
12' Patryk Kun faulowany w polu karnym!
1' 14:10 - początek spotkania.
Znamy już skład wyjściowy Stomilu - Michał Leszczyński - Bartosz Bartkowski, Dawid Szymonowicz, Andrzej Niewulis, Wojciech Dziemidowicz - Paweł Łukasik, Arkadiusz Mroczkowski, Paweł Głowacki, Patryk Kun, Piotr Wypniewski - Szymon Kaźmierowski. W przerwie za Kaźmierowskiego na pewno na boisku pojawi się Dominik Kun.
Za chwilę podamy wyjściowe składy, jednak jedno już teraz jest pewne - w bramce Stomilu Michał Leszczyński.
A w tej chwili na Dajtkach dobiega końca pasjonujący sparing pomiędzy LZS-em Różnowo i Błękitnymi Stary Olsztyn.
Jesienią rezerwy Stomilu Olsztyn zremisowały z Orłem Janowiec Kościelny 1:1. Bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył wówczas Dawid Szymonowicz.
Boisko na Dajtkach dobrze przygotowane do gry. W Olsztynie pojawili się właśnie zawodnicy gości.
Sędzią głównym meczu będzie Paweł Jarguz z Mikołajek.
Korespondent stomil.olsztyn.pl już w drodze na Dajtki. Po drodze spotkał obserwatora dzisiejszego spotkania Zdzisława Czerwinkę.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają w niedzielę pierwsze ligowe spotkanie w nowym roku.

Do Olsztyna przyjedzie Orzeł Janowiec Kościelny. Jesienią w meczu obydwu drużyn padł remis 1:1

Zespół rezerw zagra w najsilniejszym zestawianiu. W zespole wystąpi m.in. piłkarze, którzy w Łęcznej nie wybiegli na boisko.