Relacja z meczu Stomil II Olsztyn - Znicz Biała Piska

Rezerwy nadal bez porażki, czyli 3:1 ze Zniczem Biała Piska

Stomil II Olsztyn 3:1 Znicz Biała Piska
1:1
15' Dominik Kun
53' Paweł Łukasik
90' Krzysztof Filipek
Bramki Jacek Falkowski 45'
ż Adrian Żukiewicz
ż Wojciech Dziemidowicz
kartki Jacek Falkowski ż
Bramki Stomil II Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 3. Oskar Osika (66, 16. Piotr Wypniewski), 21. Adrian Żukiewicz, 7. Arkadiusz Mroczkowski, 12. Wojciech Dziemidowicz - 17. Tomasz Strzelec, 22. Michał Glanowski (78, 9. Wojciech Dubis), 10. Daniel Michałowski (15, 18. Patryk Kun), 6. Krzysztof Filipek, 13. Dominik Kun - 20. Paweł Łukasik (68, 4. Bartosz Bartkowski).
Znicz Biała Piska: 1. Marcin Pisowodzki - 6. Paweł Uszyński, 25. Adam Wyszyński, 3. Jakub Lutrzykowski, 18. Sebastian Zaczkowski - 10. Karol Janik (66, 7. Marcin Mąka), 4. Ireneusz Piwko (54, 17. Łukasz Świderski), 15. Jacek Falkowski, 8. Mateusz Kierznowski, 11. Maciej Kierznowski - 9. Konrad Radzikowski.
Szczegóły sędziował: Dariusz Rudziński (Nidzica).
widzów: 100.

Stomil II Olsztyn wygrał w meczu 4. kolejki IV ligi ze Zniczem Biała Piska 3:1 (1:1). Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli Dominik Kun, Paweł Łukasik oraz Krzysztof Filipek.

Wynik spotkania otworzył Dominik Kun. Michał Glanowski dobrze podał do Wojciecha Dziemidowicza, ten dograł futbolówkę w pole karne, gdzie Dominik Kun strzałem szczupakiem pokonał Marcina Pisowodzkiego. Goście w 45. minucie zdobyli bramkę do szatni. Michał Glanowski faulował na 18. metrze przed bramką zawodnika gości. Piłkę z rzutu wolnego uderzoną przez jednego z rywali wybija przed siebie Piotr Skiba, dochodzi do niej Jacek Falkowski i z bliskiej odległości umieszcza ją w siatce.

Po przerwie Stomil II Olsztyn zdobył dwie bramki. Najpierw Paweł Łukasik trafił z rzutu wolnego z około 30 metrów w samo okienko bramki strzeżonej przez Marcina Pisowodzkiego. Wynik meczu ustalił Krzysztof Filipek. Pokazał jak się strzela w sytuacji sam na sam. Idealnym podaniem przy tej bramce popisał się Patryk Kun.

- Mieliśmy w tym meczu zdecydowaną przewagę. Zagrało u nas dużo piłkarzy z pierwszego zespołu i było widać przewagę nad rywalem. Dziękuje chłopakom, że wyszli na boisko po tak długiej podroży z Krakowa i chcieli pomóc młodszym kolegom w grze - mówił po meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

W następnym meczu Stomil II Olsztyn zagra na wyjeździe z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Rywale nie muszą się martwić o wzmocnienia z pierwszego składu ponieważ mecz odbędzie się w tym samym terminie (1 września, godz. 17), co mecz Stomilu z Bogdanką Łęczna.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 18:06:14

90' Koniec meczu. Stomil II wygrywa ze Zniczem Biała Piska 3:1. Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli Dominik Kun, Paweł Łukasik oraz Krzysztof Filipek.
90' Patryk Kun na wolne pole do Filipka, ten znalazł się w sytuacji sam na sam i pokonał golkipera gości.
90' GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL! KRZYSZTOF FILIPEK.
88' Piłka uderzona głową przez Wojciecha Dziemidowicza trafiła w poprzeczkę.
78' Wojciech Dubis za Michała Glanowskiego.
72' Marcin Mąka z rzutu wolnego uderzył nad poprzeczką.
68' Trzecia zmiana w Stomilu. Za Pawła Łukasika na boisku Bartosz Bartkowski.
66' Roszada także u gości. Za Janika wszedł Mąka.
66' Piotr Wypniewski w miejsce Oskara Osiki.
62' Na bramkę gości z 25. metrów strzelał Michał Glanowski, ale bramkarz rywali nie dał się pokonać.
60' Żółta kartka dla Wojciecha Dziemidowicza.
57' Konrad Radzikowski marnuje kolejną dobrą sytuację. Tym razem znalazł się sam na sam z Piotrem Skibą, ale górą olsztyński bramkarz.
54' Łukasz Świderski w miejsce Ireneusza Piwko.
53' Napastnik Stomilu trafił z rzutu wolnego z około 30 metrów w samo okienko bramki strzeżonej przez Marcina Pisowodzkiego. Stomil prowadzi ze Zniczem Biała Piska 2:1.
53' GOOOOOOOOOOOOOOOOL PAWEŁ ŁUKASIK.
50' Paweł Łukasik znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, niestety powtórzył swój wczorajszy wyczyn. Nadal 1:1.
48' Na spalonym Konrad Radzikowski.
46' "Biało-niebiescy" rozpoczęli drugą połowę gry.
45' Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy Stomil remisuje ze Zniczem 1:1.
45' Michał Glanowski fauluje na 18. metrze przed bramką zawodnika gości. Piłkę z rzutu wolnego uderzoną przez jednego z rywali wybija przed siebie Piotr Skiba, dochodzi do niej Jacek Falkowski i z bliskiej odległości umieszcza ją w siatce.
45' GOOOOOOOOOOOOL dla gości - Jacek Falkowski.
44' Doskonałą sytuację na wyrównanie miał Konrad Radzikowski. Napastnik Znicza dostał piłkę na 10. metr, jednak uderzył zbyt lekko i Piotr Skiba nie miał problemów z interwencją.
43' Tym razem na spalonym gracz Znicza - Konrad Radzikowski.
42' Żółta kartka dla Jacka Falkowskiego.
39' Krzysztof Filipek zagrał do Tomasza Strzelca, jednak pomocnik "biało-niebieskich" na spalonym.
34' Żukiewicz powrócił do gry.
31' Faulowany Dominik Kun. Ponadto na boisku leży Adrian Żukiewicz, zaraz będzie wiadomo czy piłkarz może dalej kontynuować grę.
30' Na trybunach około 100 widzów.
26' Z rzutu wolnego minimalnie obok słupka uderzał Ireneusz Piwko.
24' Żółta kartka dla Adriana Żukiewicza za faul na Macieju Kierznowskim.
22' Tym razem z rzutu wolnego dogrywał w pole karne Karol Janik, ale zawodnicy Stomilu zdołali wybić futbolówkę.
20' Na dwudziestym piątym metrze przed bramką rywali faulowany Paweł Łukasik. Sam poszkodowany szybko z wolnego do Dominika Kun, a ten niecelnie dośrodkował w pole karne.
15' Patryk Kun pojawił się na boisku w miejsce kontuzjowanego Daniela Michałowskiego.
15' Michał Glanowski dobrze podał do Wojciecha Dziemidowicza, ten dograł futbolówkę w pole karne, gdzie Dominik Kun strzałem szczupakiem pokonał Marcina Pisowodzkiego.
15' GOOOOOOOOOOOOOOL! Stomil prowadzi ze Zniczem 1:0, a na listę strzelców wpisał się Dominik Kun.
12' Daniel Michałowski z powodu kontuzji będzie musiał opuścić boisko. Jego miejsce zajmie Patryk Kun, który już jest gotowy do wejścia.
10' Oskar Osika na pozycji spalonej. Zapowiadała się dobra "biało-niebieskich".
6' Pierwsza okazja w tym meczu dla gości. Maciej Kierznowski z około dziesięciu metrów strzela bardzo niecelnie.
1' Piłkarze Znicza rozpoczęli spotkanie.
Przed rozpoczęciem gry dwie zmiany w wyjściowej "jedenastce" Znicza. W bramce Marcin Pisowodzki zamiast Marcina Grygo, Maciej Kierzkowski za Łukasza Świderskiego.
Piłkarze już na środku boiska. Za chwilę początek meczu.
Piłkarze Stomilu właśnie zeszli do szatni. Chwilę po nich to samo uczynili gracze z Białej Piskiej.
Obecnie trwa rozgrzewka.
No i znamy skład rezerw Stomilu. W wyjściowej "jedenastce" znalazło się ośmiu zawodników z pierwszej drużyny - Piotr Skiba, Wojciech Dziemidowicz, Michał Glanowski, Daniel Michałowski, Krzysztof Filipek, Tomasz Strzelec, Dominik Kun oraz Paweł Łukasik.
Dzisiejszy mecz poprowadzi Dariusz Rudziński z Nidzicy.
Znamy już skład wyjściowy drużyny gości. Prezentujemy go powyżej. Niedługo podamy wyjściową "jedenastkę" Stomilu.
O godzinie 17:00 na stadionie przy al. Piłsudskiego rozpocznie się mecz 4. kolejki IV ligi, w którym rezerwy Stomilu zmierzą się ze Zniczem Biała Piska.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają w niedzielę o godz. 17 na stadionie Stomilu ligowy mecz ze Zniczem Biała Piska.

Zespół zostanie zapewne wzmocniony piłkarzami, którzy nie wystąpią w meczu z Cracovią.