Artykuł

Stomil II przegrał z Omulwią, fot. Artur Szczepański

Stomil II przegrał z Omulwią, fot. Artur Szczepański

Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej, 3 listopada 2012 r., godz. 14:00

Stomil II przegrał z Omulwią

03.11.12 16:04   mmks   3  

Stomil II Olsztyn przegrał w meczu 15. kolejki czwartej ligi z Omulwią Wielbark 1:2 (1:0). Honorową bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył w 45. minucie Karol Żwir.

Stomil II: 35. Michał Leszczyński - 18. Wiktor Abramczyk, 5. Adrian Żukiewicz, 8. Arkadiusz Mroczkowski, 3. Wojciech Dziemidowicz - 11. Piotr Łysiak, 6. Dawid Szymonowicz (75, 24. Andrzej Jaroń), 22. Patryk Kun, 7. Karol Żwir, 17. Mateusz Sienikowski (63, 4. Bartosz Bartkowski) - 10. Patryk Nowak (58, 25. Piotr Wypniewski).

- Zespół z Wielbarka w końcówce był bardziej zdeterminowany, dlatego wygrał ten mecz. My jak zwykle byliśmy zespołem bardzo nieskutecznym. Mogliśmy prowadzić nawet 5:0 do przerwy, a wynik końcowy to 1:2. Do tego, kiedy przeciwnik zagrał bardziej agresywnie, to zaczęliśmy odstawiać nogi. Wynik końcowy świadczy o tym, jak nasza postawa wyglądała w drugiej połowie. Uważam, że jeżeli ktoś nie wyciągnie z takich spotkań wniosków, to nie ma czego szukać w piłce - mówił po meczu Adam Łopatko, trener zespołu rezerw Stomilu.

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil II Olsztyn, Omulew Wielbark, IV liga, Olsztyn, Dajtki, Arkadiusz Mroczkowski, Adam Łopatko


Komentarze

  1. 04.11.12 09:14 tommy1976

    bramki dla Omulwi, kuriozum. pierwsza dośrodkowanie z zerowego kąta, wpada Leszczowi za kołnierz, druga odbita od muru myli Leszcza i po sprawie. technicznie nasi lepsi

  2. 03.11.12 17:00 Pawlik

    Bez Pawla Łukasika ten Atak nie istnieje bo Karol mial jeszcze dwie setki i nie wykorzystal.

  3. 03.11.12 16:51 R Ö B ? R Ť

    Na koniec sezonu jak nic zabraknie tych 3 punktów do awansu...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!