93' Koniec meczu, 2:1 dla Zatoki. Dziękuję bardzo. Brawa dla mnie za przetrwanie pierwszej połowy i Filipa Szymańskiego za bramkę. Gratulacje dla Zatoki za zwycięstwo. Przeciwnicy byli lepsi.
92' Rzut rożny dla drużyny Stomilu. Troshupa fauluje rywala. 1414
92' W zamieszaniu Świder obok. Będzie róg. Troshupa w polu karnym rywala! 1414
92' Błąd obrony wykorzystuje Filip Szymański. Interweniuje Tomasz Ptak, ale piłka wpada do siatki i Stomil ma kontaktową bramkę! 2:1. 1414
89' Boisko opuszcza Piotr Lewandowski, w jego miejsce Maciej Opalach. 41

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu / fot. Emil Marecki

Stomil II zagra w Braniewie

31.10.20 11:43   kot   0

Stomil II Olsztyn w sobotę o godz. 14:00 zagra na wyjeździe z Zatoką Braniewo. Ze spotkania przeprowadzimy tekstową relację live.

Zatoka Braniewo zajmuje 8. pozycję w tabeli, natomiast Stomil II jest 16. Podopieczni Pawła Głowackiego nie wygrali od 8 ostatnich meczów. Dzisiaj spróbują przerwać tę fatalną passę.

W meczu nie zagra kontuzjowany Szymon Dowgiałło. Drużynę rezerw uzupełnią juniorzy młodsi, którzy w ten weekend także nie rozgrywają swojego meczu.