Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. kibic Stomilu Olsztyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. kibic Stomilu Olsztyn

Stomil II zremisował z Błękitnymi Orneta

18.04.21 12:48   em   8  

Stomil II Olsztyn cały czas jest słabej formie. Tym razem podopieczni Pawła Głowackiego zremisowali 1:1 z Błękitnymi Orneta.

Na to spotkanie olsztyński trener zespołu dostał wsparcie piłkarzy, którzy na co dzień trenują z pierwszą drużyną. Jakub Mosakowski i Kamil Dajnowski w sobotę byli w Rzeszowie. Do tego grali jeszcze Jakub Kanclerz, Filip Szabaciuk oraz Mateusz Jońca.

Jakub Mosakowski pokonał bramkarza gości po rzucie karnym, który został podyktowany za zagranie ręką. Goście doprowadzili za sprawą Patryka Biesadzińskiego. Filip Szabaciuk za długo zwlekał na piłkę, rywal przejął i skutecznie zachował się w polu karnym.

 • Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta 1:1 (0:0)

1:0 - Mosakowski (51 k), 1:1 - Patryk Biesadziński (62)

Stomil II Olsztyn: 92. Jakub Kanclerz - 7. Sebastian Puszkar (46, 24. Mateusz Szenfeld), 2. Jakub Mosakowski, 6. Filip Szabaciuk, 33. Mateusz Jońca - 16. Kamil Dajnowski (46, 18. Hubert Świder), 23. Bartosz Pieńczykowski, 5. Jakub Jurczak, 55. Szymon Dowgiałło (46, 19. Mateusz Sobotka) - 77. Łukasz Borkowski (46, 87. Bartosz Florek), 97. Michał Żukowski.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Błękitni Orneta, IV ligaKomentarze

 1. 20.04.21 14:18 czerkasow

  Tommy - Żukowski przecież to bratanek pana prokurenta (do niedawna członka Rady Nadzorczej Stomil SSA). Teraz już wiesz o co kaman.

 2. 18.04.21 22:11 tommy1976

  Jońca jako wyróżniający zawodnik IV ligi? Mosak? Nikt dzisiaj by nie powiedział że to gość z 1 drużyny, który za tydzień wyjdzie w podstawowym składzie przeciwko Arce. Zastanawiające dla niezorientowanych może być stawianie z uporem maniaka na Żukowskiego, bezproduktywny gość z nadwagą i totalnym brakiem szybkości. Mimo to grywa całe mecze. Szykuje się syndrom młodego Dziemidowicza. Pchamy na siłę mimo, że perspektyw brak. Dla klubu takiego jak Stomil, rezerwy powinny grać na poziomie 3 ligi, w środku tabeli. Wtedy byłaby nadzieja, że kilku może rozwinie się na tyle, że będą w stanie wspomóc 1 drużynę. Tymczasem mamy ekipę która leci do okręgówki, i regularnie dostaje baty od juniora młodszego. Gdzie leży problem? :-)

 3. 18.04.21 16:44 marduck

  W normalnym klubie trener rezerw już jesienią by stracił posadę, ale w naszym klubie memie prezes będzie trzymał swojego kolegę. Ręka rękę myje, dajemy sobie zarobić.

 4. 18.04.21 15:47 barakuda

  A idź pan w chuj

 5. 18.04.21 14:47 SzEFoo

  Pół składu aspirującego do gry w 1 lidze i nie radzą sobie w 4 lidze więc o czym my dyskutujemy.

 6. 18.04.21 14:23 Kot

  Oto obraz szkolenia w Stomilu - zawodnicy za słabi na IV ligę. W wyjściowej 11: Kanclerz z debiutem w I lidze, Mosakowski z meczami w I i II lidze całkiem niedawno, Szabaciuk z III ligi, Jońca jeden z najlepszych zawodników jesienią w IV lidze, Dajnowski - transfer do I zespołu, który ma być melodią przyszłości, Pieńczykowski - transfer do rezerw czy Jurczak z III ligi. Nie wiem, jak taki zespół nie może sobie poradzić z Błękitnymi Orneta. Albo są za słabi zawodnicy, albo trenerzy. Albo jedno i drugie. 1 zwycięstwo z ostatnią Olimpią w 17 ostatnich meczach. I jak to dalej się trzyma? Ktoś niech to wyjaśni.

 7. 18.04.21 13:52 DJKS

  Już nawet języka nie chce się strzępić... Jak takie miernoty aspirujące do gry w 1 lidze są za słabe na ligę 4 to o czym my tu mówimy... Kolejne deklaracje władz klubu rozminęły się totalnie z rzeczywistością...

 8. 18.04.21 13:01 waldi812

  A były takie piękne plany awansu do III ligi, tymczasem autostrada jest otwarta, ale do klasy okręgowej.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.