Relacja z meczu Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław

Puchar Polski - 2015/2016 Koniec Olsztyn
Stomil Olsztyn 1:5 Śląsk Wrocław
1:3
22' Rafał Remisz Bramki Piotr Celeban 6'
Kamil Biliński 12'
Peter Grajciar 26'
Flávio Paixão 76'
Mateusz Machaj (k) 90'
kartki Kamil Dankowski ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 5. Grzegorz Lech (66, 12. Michał Trzeciakiewicz), 7. Paweł Głowacki, 10. Irakli Meschia (57, 8. Piotr Głowacki), 20. Tsubasa Nishi - 77. Paweł Łukasik (46, 16. Dawid Szymonowicz).
Śląsk Wrocław: 22. Jakub Wrąbel - 17. Mariusz Pawelec, 3. Piotr Celeban, 20. Adam Kokoszka, 30. Kamil Dankowski (70, 23. Paweł Zieliński) - 28. Flávio Paixão, 5. Krzysztof Danielewicz, 6. Tomasz Hołota, 15. Marcel Gecov (80, 8. Mateusz Machaj), 29. Peter Grajciar - 19. Kamil Biliński (56, 9. Jacek Kiełb).
Szczegóły sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 5000.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 07:38:41

92' Koniec meczu.
92' Mateusz Machaj i 1:5.
92' Rzut karny dla gości...
91' Dwie minuty potrwa to spotkanie.
90' Po dalekim dośrodkowaniu Michał Trzeciakiewicz nie dał rady doskoczyć do piłki. Zacznie Jakub Wrąbel
89' Na skrzydle walczył Suchocki, naciskany przez trzech zawodników Śląska, wywalczył rzut wolny.
87' Długie podanie do Piotra Głowackiego, Jakub Wrąbel ratuje się dalekim wyjściem poza pole karne.
80' Boisko opuszcza Marcel Gecov, w jego miejsce Mateusz Machaj
76' Bramka dla gości, Flávio Paixão główką podwyższa wynik. Bardzo dużo swobody mieli piłkarze Śląska w polu karnym Stomilu w tej akcji.
72' Długie podanie do Paixão, ten w sytuacji sam na sam próbował minąć Skibę, nasz bramkarz ponownie ratuje zespół od utraty bramki.
71' Jacek Kiełb pudłuje z kilku metrów.
70' Boisko opuszcza Kamil Dankowski, w jego miejsce Paweł Zieliński
68' Ciężko było zobaczyć ostatnie przebieg ostatnich minut na boisku, stadion przykryła gęsta chmura dymu.
67' Dwa rzuty rożne dla Stomilu, bez zagrożenia.
66' Boisko opuszcza Grzegorz Lech, w jego miejsce Michał Trzeciakiewicz.
66' W polu karnym przewraca się Lech, tylko rzut rożny.
63' Zablokowany strzał Bucholca sprzed pola karnego.
63' Rzut rożny dla Stomilu.
62' Na sektorze I zrobiło się teraz... jasno i czerwono, a biały dym przykrył trybunę krytą. STOMILU NASZ, WYGRAJ TEN MECZ!
60' Piłka w bramce Stomilu, odbiła się wcześniej od słupka i dobita przez zawodnika na spalonym.
59' Goście zwolnili nieco tempo i dali troche więcej miejsca w środku pola naszej drużynie, niestety dużo strat i niecelnych podań nie pozwalają na skonstruowanie dobrej akcji.
58' Boisko opuszcza Irakli Meschia, w jego miejsce Piotr Głowacki
57' Po dośrodkowaniu Suchockiego Grzegorz Lech szczupakiem, ale niecelnie...
56' Boisko opuszcza Kamil Biliński, w jego miejsce Jacek Kiełb.
55' Rzut rożny dla Śląska.
50' Słabe zagranie, wybija Bucholc.
50' Rzut rożny dla Śląska.
48' W komplecie na trybunie kibice gości, których jest około 150-200.
46' Jedna zmiana w Stomilu, Dawid Szymonowicz zmienił w przerwie Pawła Łukasika.
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45' Jedna minuta do końca pierwszej połowy.
44' Rzut rożny dla Śląska, zbyt mocne dośrodkowanie i piłka wychodzi po drugiej stronie boiska.
44' Kolejny strzał sprzed pola karnego na bramkę Skiby, będzie rzut rożny.
43' Piłka w rękach Wrąbla.
43' Rzut rożny dla Stomilu.
42' 100% sytuacja gościi, Piotr Skiba wygrywa pojedynek jeden na jeden.
42' Rzut rożny dla Stomilu, wybijają obrońcy.
42' Lech zablokowany na 5 metrze, Nishi próbował z ostrego kąta, tylko rzut rożny.
41' Nishi na sam na sam z bramkarzem, trochę zaskoczony tym faktem, przełożył sobie piłkę, przez co obrońca zdążył zablokować strzał. A zaczęło się od przejęcia Łukasika na połowie przeciwnika, szybkie rozegranie, przepuszczenie piłki przez Meschię do Tsubasy.
39' Dobre dośrodkowanie, piąstkuje Skiba.
38' Rykoszet po strzale z dystansu, będzie rzut rożny dla Śląska.
36' Strzał Paixão, piłka prawie w SBN.
35' Dośrodkowanie Nishiego w pole karne, piąstkuje Wrąbel.
35' Lekkie dośrodkowanie, nie zdołał nikt uderzyć na bramkę.
34' Faulowany na 30 metrze Meschia. Rzut wolny.
31' Krótkie rozegranie, po dośrodkowaniu piłka w rękach Skiby.
30' Rzut rożny dla Śląska.
27' Chwila przerwy na uzupełnienie płynów.
26' Ależ bramka Petera Grajciara... Płaski strzał z 20 metrów tuż przy słupku bramki Skiby.
26' Ożywili się wszyscy na stadionie, w końcu po 20 minutach widzą swoją drużynę w akcjach ofensywnych.
24' Ożywiony Stomil, kolejna szybka akcja, ale Meschia traci piłkę przed polem karnym.
22' GOOOL! Rafał Remisz po dośrodkowaniu pakuje piłkę w bramkę Śląska.
22' Rzut rożny dla Stomilu.
22' Szybka akcja prawą stroną, w ostatniej chwili piłka wybita na rzut rożny spod nóg Głowackiego.
21' Ogromna przewaga gości, którzy spokojnie rozgrywają piłkę.
19' Mocne dośrodkowanie Meschii, wybijają obrońcy.
18' Rzut rożny dla Stomilu.
18' Żółtą kartką ukarany Kamil Dankowski za próbę wymuszenia rzutu karnego.
16' Dalekie dośrodkowanie z rzutu wolnego Meschii, piłka w rękach bramkarza.
13' Dwa do zera. Goście z wielką łatwością wjechali w pole karne i ostatecznie na pustą bramkę uderzył Kamil Biliński.
11' Paweł Głowacki uderza z wolnego z 25 metrów, nisko ponad poprzeczką bramki gości.
10' W środku faulowany Meschia. W końcu pierwsze odważniejsze wyjście naszej drużyny. Będzie rzut wolny po faulu na Nishim.
7' Szybkie objęcie prowadzenia przez gości. Po rzucie rożnym piłkę do bramki kieruje Piotr Celeban
6' Łapie Skiba, ale piłka po wybiciu jak bumerang wraca pod pole karne Stomilu, rzut rożny z drugiej strony boiska.
6' Trochę zdominowany przez gości Stomil w pierwszych minutach. Będzie rzut rożny dla Śląska.
4' Zablokowany strzał Hołoty, zbyt łatwo goście znajdują miejsce przed polem karnym do oddania strzału.
4' W ataku pozycyjnym Śląsk. A obie trybuny głośno dopingują Stomil.
3' Meschia długim podaniem do... bramkarza gości.
2' Kamil Biliński oddał pierwszy strzał, obok bramki Skiby.
1' Rozpoczął Stomil i tradycyjnie oddał piłkę przeciwnikom.
Gramy!
Na trybunie gości ok 30 kibiców z Wrocławia.
Gdyby nie jupitery, można by uwierzyć, że są lata 90. Wszystko wygląda podobnie.
Piłkarze wchodzą na trybunę w towarzystwie piosenki "Niech Stomil zagra piękny mecz".
Piłkarze Śląska zeszli już do szatni, Stomil jeszcze robi ostatnie sprinty.
Trwa rozgrzewka, jupitery włączone. Trybuny pełne jak nigdy o tej porze przed meczem.
Śląsk: 22. Jakub Wrąbel - 30. Kamil Dankowski, 3. Piotr Celeban, 20. Adam Kokoszka, 17. Mariusz Pawelec - 6. Tomasz Hołota, 5. Krzysztof Danielewicz, 15. Marcel Gecov, 29. Peter Grajciar, 19. Kamil Biliński - 28. Flávio Paixão
W porównaniu z poprzednim meczem w składzie brakuje Rafała Kujawy, którego z gry wyeliminował naciągnięty mięsień. Za to gotowy do gry jest Łukasz Suchocki. W Stomilu zadebiutuje dzisiaj Tsubasa Nishi.
Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 6. Jarosław Ratajczak, 3. Rafał Remisz - 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 10. Irakli Meschia, 9. Łukasz Suchocki, 20. Tsubasa Nishi - 77. Paweł Łukasik
Witamy ze stadionu w Stomilu. Kolejny gorący wieczór, 45 minut do spotkania, a najlepsze miejsca na trybunach już zajęte.