94' Koniec meczu.
91' Trzy minuty do końca.
90' Rzut rożny dla Chojniczanki, zablokowany strzał i rzut wolny dla Stomilu. 1359
89' Żółtą kartką ukarany także Marcin Biernat 1359
89' Żółtą kartką ukarany Michał Trzeciakiewicz 1

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Stomil Olsztyn jedzie do Chojnic po pierwsze wiosenne zwycięstwo

31.03.16 23:16   em   10

Piłkarze Stomilu Olsztyn w sobotę rozegrają wyjazdowe spotkanie z Chojniczanką Chojnice. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18.

W ostatnim meczu Stomil Olsztyn był najbliżej zwycięstwa w rundzie wiosennej. Niestety pomimo prowadzenia 2:0, podopieczni Mirosława Jabłońskiego zremisowali tylko 2:2 z Wigrami Suwałki. - Zdajemy sobie sprawę, że zawaliliśmy ostatni mecz. Powinniśmy go wygrać. W drugiej połowie Wigry były lepszym zespołem i stworzyły sobie więcej sytuacji, ale uważam, że gdybyśmy do przerwy utrzymali prowadzenie 2:0, to byśmy wygrali ten mecz - mówi dla stomil.olsztyn.pl Piotr Głowacki.

- Z meczu na mecz można doszukać się w naszej grze coraz więcej pozytywów. Gra zaczyna się zazębiać, gramy bardziej ofensywnie i coraz lepiej czujemy się na boisku. Jeszcze trochę za dużo w naszej grze przestojów. W Chojnicach chcemy zrehabilitować się za Wigry i mamy zamiar zdobyć trzy punkty. Nie będzie to łatwy mecz, bo Chojniczanka to bardzo doświadczony zespół. Rundy nie zaczęli zbyt dobrze, wiec w każdym meczu będą teraz grali o trzy punkty. My czujemy się coraz mocniejsi i bardzo chcemy poczuć jak smakuje zwycięstwo - dodaje młodszy z braci Głowackich.

Stomil Olsztyn do Chojnic wyjeżdża w piątek po porannym treningu. Początek sobotniego meczu o godz. 18.

Sponsorem redakcyjnego wyjazdu na mecz I ligi Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn jest Studio Fryzur "Prestiż". Po meczu spora dawka materiałów!

Zapraszamy też na stronę naszego sponsora!

Dziękujemy za wsparcie i serdecznie polecamy "Studio Fryzur Prestiż" wszystkim kibicom Stomilu!

Tagi: Stomil Olsztyn, Chojniczanka Chojnice, I liga, Piotr Głowacki, Chojnice