Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Stomil Olsztyn spotkał się z kibicami na mieście

30.07.21 22:32   em   5  

Piłkarze Stomilu w piątek odwiedzili plażę miejską oraz olsztyńskie Stare Miasto. Głównym celem było zachęcenie fanów do zakupu biletów oraz karnetów na mecze olsztyńskiego pierwszoligowca.

Ponadto kibice otrzymali zakładki do książek z wypisanym terminarzem spotkań wraz ze specjalną zniżką oraz klubowe gadżety.

Akcja odbyła się pod patronatem portalu stomil.olsztyn.pl oraz Radia Eska.

Zobacz także:

 • Fotorelacja: Piłkarze Stomilu Olsztyn rozdawali zaproszenia na mecz z Chrobrym Głogów

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, I liga


Komentarze

 1. 31.07.21 21:55 Piotr Gajewski

  @przem85: uwierz, że mimo szczerych chęci, na ten moment byłoby to zbyt duże wyzwanie logistyczne. Mimo świetnej atmosfery, klub jest w trakcie mocnej przebudowy i wiele spraw było dopinanych na gorąco. Zapewniam, że o prezentacji przed wiosną będziemy myśleć zawczasu!

 2. 31.07.21 21:52 Piotr Gajewski

  @SanDiego: może nie, a może... tak! Właśnie o to chodzi, by "polować" również na nowych kibiców. Piłka może być popołudniową rozrywką w weekend dla każdego. Poza tym takie osoby, nawet jeśli same nie pójdą, mogą "podawać dalej" dobre świadectwo na temat klubu. O to chodzi i warto tak spojrzeć na temat. Dla wielu postronych (na razie) osób Stomil to jakaś tam awantura z Radomiakiem czy Zawiszą, długi i walka z ratuszem oraz stare historie z transferem Zbyszka Małkowskiego czy innymi dziwnymi epizodami.

 3. 31.07.21 15:50 SanDiego

  Akcja w porządku, no ale raczej pani ze zdjęcia na mecz nie przyjdzie

 4. 31.07.21 05:19 przem85

  A gdzie jakąś prezentacja drużyny przed nowym sezonem?

 5. 31.07.21 00:18 tomaso

  Bardzo dobry pomysł. Niby drobiazg, ale jednak

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.