Kibice Stomilu Olsztyn oglądali w Łomży bardzo emocjonujące spotkanie, fot. lks.4lomza.pl

Stomil Olsztyn wygrał 3:2 z ŁKS 1926 Łomża

20.07.11 21:02   em   24

Piłkarze Stomilu Olsztyn po bardzo dramatycznym spotkaniu wygrali z ŁKS Łomża 3:2! Nasi piłkarze przegrywali już 0:2, żeby ostatecznie wygrać to spotkanie. W kolejnej rundzie Pucharu Polski zagramy z Huraganem Morąg.

Po 26 minutach Stomil przegrywał już 0:2. Dwie szybko stracone bramki nie załamały na szczęście piłkarzy "biało-niebieskich" i jeszcze do przerwy był remis 2:2. Obydwie bramki z rzutów karnych strzelił Daniel Michałowski, a współudział przy akcjach miał Krzysztof Filipek. W 71. minucie miała miejsce kulminacyjna akcja spotkania. Erwin Sak obronił rzut karny! To podziałało na piłkarzy Stomilu jeszcze bardziej mobilizująco i w efekcie czego osiem minut później wyprowadzili skuteczną kontrę. Zwycięską bramkę strzelił Dominik Kun strzałem z szesnastu metrów.

W kolejnej rundzie Pucharu Polski Stomil Olsztyn zagra na wyjeździe z Huraganem Morąg, który wyeliminował po rzutach karnych Bałtyk Gdynia.

1. 22.07.11 19:14 kilabez

2. 21.07.11 23:14 tommy1976

na tym skrócie obrona - masakra, to trzeba szybko zmienić, bo inaczej po 3-4 meczach okaże się, że dramatycznie walczymy o utrzymanie ( z beniaminkami zawsze się gra ciężko + znicz i stalówka), żeby o czymś myśleć najpierw trzeba mieć solidne tyły. ja bym np. z Baranowskim ustawił Szarańca, z przodu mało kreatywny za to z tyłu może się zastawić, odebrać, coś rozegrać z pomocnikiem....

3. 21.07.11 21:33 olsztyn4ever

4. 21.07.11 14:32 Tiger

Dobrze, że rozpoczynamy sezon szczęśliwie. I oby tego nie brakowało póżniej. Obrona koniecznie do wzmocnienia, w Siedlcach łatwo nie będzie.

5. 21.07.11 13:43 Miechu

A ja mam tylko nadzieje ze ten mecz wydatnie pokazal trenerowi Kaczmarkowi i reszcie sztabu ze z tylu mamy duze braki i jednak przydalby sie ktos do srodka obrony bo Sedrowski i Remisz to jeszcze chyba nie ten poziom, skoro bieniaminek 3 ligi potrafi nam strzelic dwie bramki w ciagu 30 minut. Jestem pewny ze w lidze zdarzy sie tak, ze nie bedzie mogl zagrac Baranowski, a wtedy bardziej doswiadczony zespol wykorzysta nasza kiepska obrone a juz napewno nie pozwoli sobie na odrobienie przez nas dwoch bramek. Licze ze tak jak zapowiadal Bedrzycki, jest jeszcze szansa na jakiegos mlodego obronce.

6. 21.07.11 12:57 chocco

Panowie kto nagrywał filmiki te w autokarze i na meczu niech wrzuca na neta. :D

7. 21.07.11 12:57 Z e(S)ką w sercu.

Słuchajcie. Czy znajde w necie nasz doping z wczorajszego meczu?? Nikt nic nie nagrywał??

8. 21.07.11 10:40 F.R.T.

Szykować Inwazje Pucharową do Morąga !! 3 sierpnia !! Liczymy w szczególności na bardzo dobre liczby z okręgów: FC Morąg/Pasłek, FC Dobre Miasto, FC Lidzbark Warmiński/Bartoszyce !! Stomil Ponad Wszystko !

9. 21.07.11 10:24 lyssy88

dobry dien dobry dien to twoje radio hello hello pozdro wariaty kto nie był niech żałuje sezon wyjazdowy rozpoczęty oby tak dalej

10. 21.07.11 09:48 F.R.T.

I runda - 16-17 sierpnia Uczestniczy 14 zwycięzców rundy wstępnej i 18 zespołów I ligi z sezonu 2010/11. Ale wpierw Huragan Morąg !!

11. 21.07.11 04:40 kolega

12. 21.07.11 00:35 ZimnySPW

13. 20.07.11 22:11 Emilozo

Podziękowania nie dla mnie. Podziękowania dla kolegów redaktorów, co na wyjazd pojechali.

14. 20.07.11 22:05 Martini

Emil dzieki za mini-relacje z meczu wyjazdowego. Doceniam.

15. 20.07.11 21:21 tommy1976

mecz wygrany ok, ale to chyba nie tak ma wygladać na kilka dni przed rozpoczęciem ligi, z zamiarem walki o awans...panowie piłkarze, nie olewać przeciwników tylko od 1 minuty walczyc na maksa. w zeszłym sezonie też z beniaminkiem było w plecy na początku, a potem punktów brakowało, żeby włączyć się do walki o awans. teraz też zaczynacie od beniaminków i nie straćcie głupio punktów, 6 pkt musi być...forza Stomil

16. 20.07.11 21:12 famas