CLJ U-17: MKS Polonia Warszawa 1:3 Stomil Olsztyn. Fot. Tomasz Szenfeld

Stomil nadal niepokonany w CLJ

24.04.21 14:26   kot   6

W 4. spotkaniu Centralnej Ligi Juniorów Stomil pokonał w Warszawie MKS Polonię 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Bartosz Florek, Jakub Brdak i Jakub Banul.

Stomil przeważał od początku meczu. Już w 5. minucie mogła paść pierwsza bramka dla olsztyńskiego zespołu, jednak obrońcy Polonii wybili piłkę z samej linii bramkowej. W 21. minucie po zagraniu Jakuba Brdaka do siatki trafił Bartosz Florek. Niecałe 10 minut później strzelec bramki podał do asystenta i zrobiło się 0:2. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Jakub Banul. Polonię stać było jedynie na zdobycie honorowego gola w 85. minucie.

0:1 - Bartosz Florek (21), 0:2 - Jakub Brdak (30), 0:3 - Jakub Banul (45),  1:3 - ? (85)

Stomil Olsztyn: 42. Rafał Olszewski - 17. Konrad Gawryś, 61. Igor Zapałowski, 60. Adrian Morawski, 20. Mateusz Drabiszczak (90, 54. Dawid Drzewiecki) - 65. Oskar Wojnach, 53. Dawid Grablewski (82, 52. Jakub Babalski), 14. Mateusz Szenfeld (88, 70. Jakub Liter) - 67. Jakub Banul (88, 64. Seweryn Strzelec), 69. Bartosz Florek (90, 62. Marcel Abramczyk), 55. Jakub Brdak (90, 19. Mateusz Wołoszyn).

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Polonia Warszawa, Centralna Liga Juniorów, Stomil Olsztyn - CLJ U-17, Stomil Olsztyn - rocznik 2004