90' KONIEC! Tym razem przegrywamy z Jagiellonią Białystok 0:1.
85' Na środku obrony dzisiaj obok Czarneckiego gra Trzeciakiewicz.
83' W drużynie Stomilu w dalszym ciągu do gry nie są gotowi bramkarze Piotr Skiba i Michał Leszczyński. Ten pierwszy jednak znajdzie się w kadrze drużyny, która w sobotę rozpocznie zgrupowanie w Jarocinie.
82' Jagiellonia w przeciągu drugiej połowy dokonała siedmiu zmian, co pewnie ma trochę wpływ na sytuację na boisku, póki co trochę lepiej prezentuje się Stomil, wynik jednak bez zmian.
75' Piętnaście minut do końca meczu, wynik pozostaje bez zmian.

Stomil przegrał z Jagiellonią we Władysławowie, fot. Czytelnik stomil.olsztyn.pl

Stomil przegrał z Jagiellonią

21.01.14 15:39   mmks   5

W swoim drugim spotkaniu sparingowym piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali z ekstraklasową Jagiellonią Białystok 0:1 (0:1).

Zwycięskiego gola białostoczanie zdobyli w 39. minucie, kiedy to Adam Dźwigała po dobrym podaniu od Jakuba Tosika pokonał Dawida Mieczkowskiego. W Stomilu swoją sytuację miał m.in. Tomasz Bzdęga, jednak uderzył nad bramką. Z kolei strzał Patryka Gondka obronił Krzysztof Baran. W ostatnich pięciu minutach "biało-niebiescy" mieli wyraźną przewagę, jednak nie potrafili jej wykorzystać i choćby doprowadzić do remisu.

Trener Adam Łopatko po raz kolejny sprawdzał Patryka Gondka (Płomień Ełk), Adriana Korzeniewskiego (Concordia Elbląg), Michała Millera (MKS Korsze) oraz Michała Trzeciakiewicza (brak klubu). Ten ostatni zagrał w drugiej połowie na środku obrony.

Stomil: (I połowa) 82. Dawid Mieczkowski - 18. Janusz Bucholc, 4. Dawid Kucharski, 23. Arkadiusz Koprucki, 27. Marcin Warcholak - 10. Piotr Darmochwał, 16. Dawid Szymonowicz, 21. Łukasz Jegliński, 24. Karol Żwir (31, 14. Piotr Łysiak), 5. Yasuhiro Katō - 9. Tomasz Bzdęga. (II połowa) 29. Michał Przyborowski - 2. Adrian Korzeniewski, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Michał Trzeciakiewicz, 15. Piotr Głowacki - 8. Michał Miller, 7. Paweł Głowacki, 14. Piotr Łysiak (61, 95. Patryk Kun), 55. Grzegorz Lech, 13. Patryk Gondek - 77. Paweł Łukasik.

Tagi: Stomil Olsztyn, Jagiellonia Bialystok, sparing, Władysławowo