90' Koniec meczu, przegrywamy z drugoligową Legionovią Legionowo 2:3. Dziękujemy za uwagę.
80' Wiśniewski wszedł w miejsce Wypniewskiego.
77' GOOOL - Marcin Stańczyk. Stomil cieszył się z remisu tylko dwie minuty, w zamieszaniu w polu karnym najlepiej zachował się Stańczyk i skierował piłkę do bramki.
75' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL - PAWEŁ ŁUKASIK! Napastnik Stomilu pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Kunie, dość kontrowersyjna decyzja sędziego, chyba nie było "jedenastki".
60' Cztery zmiany w Stomilu, z boiska zeszli: Korzeniewski, Kucharski, Remisz oraz Głowacki, a weszli: Francuz, Mroczkowski, Abramczyk i Łukasik.

W pierwszej połowie mecz został przerwany na 30 sekund z powodu wbiegnięcia psa na boisko, fot. Emil Marecki

Stomil przegrał z Legionovią

28.02.14 16:46   mmks   2

Stomil Olsztyn przegrał w spotkaniu sparingowym z drugoligową Legionovią Legionowo 2:3 (1:1). Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli Piotr Głowacki oraz Paweł Łukasik (z karnego).

W sobotę olsztynianie zagrają kolejny mecz sparingowy, tym razem zmierzą się w Płocku z miejscową Wisłą. W spotkaniu ma zagrać teoretycznie silniejsza "jedenastka".

- Trzeba szukać pozytywów po takich sparingach. Mogliśmy dzisiaj zagrać z zespołem z III lub IV ligi. Tylko jaka by była z tego korzyść oprócz wysokiego zwycięstwa? Tak zagrali z dobrym zespołem. Solnie i na miarę obecnie swoich możliwości. Kibic Stomilu by chciał, żeby jego drużyna wygrywała każdy mecz. Prawdziwe mecze zaczynają się w następny piątek i wtedy musimy zacząć wygrywać. Nie chce nikogo chwalić po dzisiejszym meczu. Wyróżnił się bardzo Grzegorz Lech - powiedział po meczu Adam Łopatko, trener Stomilu Olsztyn.

Stomil: Michał Leszczyński - Adrian Korzeniewski (60 Filip Francuz), Dawid Kucharski (60 Arkadiusz Mroczkowski), Rafał Remisz (60 Wiktor Abramczyk), Piotr Głowacki (60 Paweł Łukasik) - Patryk Kun, Dawid Szymonowicz, Piotr Łysiak (46 Bartosz Bartkowski), Grzegorz Lech, Piotr Wypniewski (80 Michał Wiśniewski) - Rafał Śledź (46 Mateusz Jurczak).

Tagi: Stomil Olsztyn, Legionovia Legionowo, sparing, Dajtki, Piotr Głowacki, Paweł Łukasik, Adam Łopatko