90' Koniec meczu. Stomil przegrywa 0:1.
79' Rzut karny dla Stomilu, jednak strzał Pawła Głowackiego broni bramkarz!
78' Lachlan McLean wszedł na boisko. Gramy po jedenastu.
77' Niesportowe zachowanie Wołodymyra Kowala, który odpycha rywala bez piłki. Czerwona kartka dla naszego zawodnika.
68' Kolejne zmiany w Stomilu - schodzą Bucholc, Jamróz i Szymonowicz, a w ich miejsce Shibamura, Paweł Głowacki oraz Mroczkowski.

Stomil Olsztyn przegrał 0:1 z Wigrami Suwałki, fot. Emil Marecki

Stomil przegrał z Wigrami

11.02.15 14:39   mmks   9

Stomil Olsztyn przegrał w spotkaniu sparingowym z ligowym rywalem - Wigrami Suwałki 0:1 (0:0). Zwycięskiego gola po błędzie Janusza Bucholca zdobył w 58. minucie Nerijus Valskis.

Trzynaście minut przed końcem czerwoną kartkę ujrzał za niesportowe zachowanie (odepchnięcie rywala) Wołodymyr Kowal, dwie minuty później Lachlan McLean wywalczył rzut karny dla Stomilu, jednak piłkę uderzoną przez Pawła Głowackiego obronił golkiper suwalszczan.

Przypomnijmy, że kibice Stomilu pomogli przy organizacji tego meczu sparingowego. Dzięki naszej kibicowskiej akcji pomocy "Dumie Warmii", mogliśmy pokryć koszt przejazdu całej drużyny do Bartoszyc oraz wykupiliśmy obiady dla całego zespołu! STOMIL PONAD WSZYSTKO!

Stomil: Piotr Skiba (46 Dawid Mieczkowski) - 18. Janusz Bucholc (68, 6. Naoya Shibamura), 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna, 12. Michał Trzeciakiewicz - 22. Roman Maczułenko (60, 8. Piotr Głowacki), 21. Łukasz Jegliński (60, 24. Karol Żwir), 16. Dawid Szymonowicz (68, 95. Arkadiusz Mroczkowski), 4. Ihor Skoba, 11. Wołodymyr Kowal (78, 17. Lachlan McLean) - 19. Łukasz Jamróz (68, 7. Paweł Głowacki).