Artykuł

Szymon Grabowski. Fot. Łukasz Kozłowski

Szymon Grabowski. Fot. Łukasz Kozłowski

Szymon Grabowski: Fizycznie prezentowaliśmy się inaczej niż zawsze

08.02.23 20:22   em   1  

Stomil Olsztyn przegrał 0:2 w sparingu ze Zniczem Pruszków. Po meczu wypowiedział się trener olsztyńskiego zespołu - Szymon Grabowski.

Jak pan oceni spotkanie?
- Przeciwnik przez całe spotkanie zapracował na zwycięstwo. Musieliśmy w ostatnich dniach zmieniać nasz mikrocykl, prezentowaliśmy się fizycznie inaczej niż zawsze, i to było główną przyczyną tego, że nie byliśmy pewni w swoich działaniach. To się przeniosło na przewagę jaką posiadał rywal. Mieliśmy jednak swoje szanse, które musimy wykorzystywać, bo fajnie wyprowadzaliśmy szybkie ataki.

Pierwszy raz zagrał Hubert Sadowski. Jak trener oceni jego występ?
- Nie będę oceniał indywidualnych występów, tak jak nie robiłem tego do tej pory. Luka po Kubie Tecławie zostanie wypełniona należycie i Huberta będziemy oceniam pozytywnie.

Jaki plan na najbliższe dni?
- W czwartek i piątek poza regeneracją skupimy się także na tych elementach, które nam nie wychodziły w sparingu. Obciążenia nie będą na tyle wysokie, żeby w meczu sobotnim zaprezentować się należycie. Szczególnie podchodzić do tego tak co nas cechowało, chociażby w meczu z Arką Gdynia. Zobaczymy jak to będzie minutowo wyglądało w meczu z Zawiszą, ale tutaj te dwa dni podporządkujemy pod sobotnie spotkanie.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Szymon Grabowski, Znicz Pruszków, wywiad, Rozmowa po meczuKomentarze

  1. 09.02.23 08:07

    Trenerze dawaj jakiś wahadłowych i napastnika

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!