Artykuł

Wołodymyr Tanczyk. Fot. Paweł Piekutowski

Wołodymyr Tanczyk. Fot. Paweł Piekutowski

Tanczyk nie trenuje z zespołem

03.04.18 14:17   em   4  

Wołodymyr Tanczyk nie będzie trenował ze Stomilem Olsztyn nawet przez trzy tygodnie. Zawodnik w ostatnim meczu doznał urazu mięśnia dwugłowego.

W Łęcznej jeszcze przed przerwą został zmieniony przez Marcela Ziemanna.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Wołodymyr Tanczyk, kontuzje, I liga


Komentarze

 1. 03.04.18 17:54 tedefon 1982

  szkoda bo gosciu sie dobrze zapowiadał ,w poprzedniej rundzie był wiodącym zawodnikiem. Niestety cień zawodnika w tej rundzie

 2. 03.04.18 15:46 czerkasow

  Zahorski ma kontuzję ... Hiszpan coraz grubszy ...

 3. 03.04.18 14:34 tommy1976

  zdjęcie oddaje wszystko...jeden zap....a, dwóch się przygląda....

 4. 03.04.18 14:32 Wielki Stomil

  wyszedl pol godziny i po gosci w tej rundzie a skrzydlowych nie ma ani zajac ani glowacki sie nie nadaja a gdzie do tego wszystkiego jest Zahorski ze Abott gra od pierwszych minut?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.