Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Trzech juniorów ma trenować z pierwszym zespołem

19.06.22 21:05   em   4  

Piotr Jacek wyselekcjonował trzech piłkarzy z drużyny juniorów Stomilu Olsztyn. W treningach z pierwszym zespołem nadal trenować mają: Adrian Morawski, Bartosz Florek oraz Mateusz Drabiszczak.

- Pozostali juniorzy od wtorku zaczną treningi z zespołem U-19, jednak w dalszym ciągu mają szansę na dołączenie na stałe do pierwszej drużyny. Ostateczna decyzja o zawodnikach włączonych w skład pierwszego zespołu ma zostać podjęta po sobotnim spotkaniu z GKS-em Wikielec - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Adrian Morawski, Bartosz Florek, Mateusz Drabiszczak.


Komentarze

 1. 20.06.22 08:50 Zenon Jaskóła

  najgorsze jest to że klub blokuje testy w Lechii Gdańsk, twierdząc że będą potrzebni tutaj, po czy po tygodniu okazuje się że już nie są potrzebni, i mają wracać do drużyny, której za tydzień już nie będzie - tekturowy klub

 2. 20.06.22 07:32 Pablo Olsztyn

  To że po walnym może zmienić się rzeczywistość to ja wiem. Skoro trenuje trzech to widać że raczej tylko Ci interesują Jacka. Poczekamy zobaczymy. Niestety może być tak że mało się dowiemy, niestety taki mamy klimat.

 3. 19.06.22 22:08 Owsian

  Na drugi tydzień. Przeczytaj uważnie. Po meczu z Wikielcem, czytaj po walnym wszystko może się zmienić...

 4. 19.06.22 21:11 Pablo Olsztyn

  A wiec nie bedzie to zespol oparty na Naszych wychowankach tylko uzupelniony nieznacznie hmm Bo trzech juniorow to znikomy %.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!