Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Olsztyn - orlik przy ul. Jagiellończyka, 12 lipca 2012 r., godz. 10:00

Turniej piłkarski "Dla Patryka"

10.07.12 19:00   em   1  

W czwartek (12 lipca) na orliku przy ul. Jagiellończyka odbędzie się turniej piłkarski, podczas którego będą zbierane pieniądze na leczenie chorego Patryka Hermana - młodego piłkarza Stomilu Olsztyn.

- Nie ma ograniczenia wiekowego. Wystarczy zebrać sześciu zawodników (w tym bramkarz - red.) i można grać. Zgłoszenia będziemy przyjmować na miejscu - wyjaśnia Michał Alancewicz. Właśnie u niego trenował Patryk Herman.

W trakcie turnieju będzie można wylicytować wiele piłkarskich pamiątek. Największą gratką będzie koszulka Andrzeja Biedrzyckiego z okresu gry w Ekstraklasie.

Początek zmagań o godzinie 10:00.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Patryk Herman, kibice, turniej, Michał Alancewicz


Komentarze

  1. 10.07.12 20:27 A.

    Piękna idea, brawo!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!