Relacja z meczu Victoria Bartoszyce - Stomil II Olsztyn

Bohaterów Monte Cassino 1, 11-200 Bartoszyce (klub); Sportowa 1 (stadion)
Victoria Bartoszyce 1:3 Stomil II Olsztyn
Bramki Mateusz Jurczak (2)
Dariusz Cekała
Bramki Victoria Bartoszyce:
Stomil II Olsztyn: 25. Michał Przyborowski (85 Patryk Rodak) - 27. Piotr Wypniewski, 7. Michał Wiśniewski, 5. Adrian Żukiewicz, 15. Wojciech Żęgota - 8. Bartosz Bartkowski, 10. Paweł Grela (50 Cezary Sobolewski), 95. Mateusz Sienikowski, 2. Wiktor Biedrzycki (60 Damian Skrodzki) - 24. Mateusz Jurczak (88 Dariusz Cekała), 9. Artur Siemaszko.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn w ostatnim spotkaniu IV ligi wygrali 3:1 w Bartoszycach. Bramki strzelali: Mateusz Jurczak (2) oraz Dariusz Cekała.

Po pierwszej połowie walcząca o utrzymanie się Victoria wygrywała 1:0, ale po przerwie to olsztyński zespół strzelał bramki. Ostatecznie Stomil II wygrał 3:1 i sezon zakończył na piątej pozycji w tabeli.

- Fajnie, że wygraliśmy ten mecz. To nas podbuduje, a chłopcy będą mieli spokojne wakacje. Mam nadzieję, że niektórzy z nich trafią do pierwszego zespołu i będą mogli przygotowywać się do rozgrywek. To zwycięstwo podniesie nas wszystkich na duchu.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają w sobotę na wyjeździe z Victorią Bartoszyce.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.