Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

W Suwałkach walka o komplet punktów

19.09.19 22:33   em   2  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w piątek rozegrają ligowe spotkanie w Suwałkach. Zawodnicy olsztyńskiego klubu zapowiadają walkę o komplet punktów w starciu z miejscowymi Wigrami. Początek meczu o godz. 19:47.

karze Stomilu po dwóch zwycięstwach z rzędu, bo przed Stala udało się 3:1 wygrać w Chojnicach, czują się mocni i zmobilizowani do kolejnej walki o komplet punktów.

- Morale wzrosły po ostatnich dwóch zwycięstwach - zauważa obrońca Wiktor Biedrzycki, który do Stomilu przyszedł z Wigier.

- Jak się wygrywa to kibice mają coraz większe ambicje i cele. Jesteśmy wysoko w tabeli i co mecz kibice będą od nas wymagać zwycięstw i o grę o coś więcej. My jednak podchodzimy do tego spotkanie i skupiamy się na każdym meczu. Teraz mobilizujemy się na Wigry i chcemy wygrać.

Wobec kontuzji Rafała Remisza Biedrzycki został cofnięty na środek obrony. Dwa ostatnie spotkania pokazały, że zawodnik na tej pozycji czuje się zdecydowanie lepiej niż na defensywnym pomocniku.

- Wcześniej każdy trener mówił, że jest to moja pozycja, ale każdy bał się postawić na młodego zawodnika, w tak odpowiedzialnej roli - komentuje Biedrzycki. - Być może w wieku 22 lat odnalazłem swoje miejsce na boisku.

W tym spotkaniu trener Piotr Zajączkowski będzie musiał dokonać korekty w składzie, chociaż jak wiadomo, olsztyński trener jest bardzo konserwatywny i nie lubi zmieniać zwycięskiego składu. Niestety w ostatnim meczu czwartą żółtą kartę obejrzał Maciej Pałaszewski i w Suwałkach nie zagra. W jego miejsce do składu powinien wskoczyć Waldemar Gancarczyk.

- Ciężko nam zawsze grało się w Suwałkach, ale jedziemy podbudowani naszą ostatnią grą i wynikami - powiediał dla stomilolsztyn.com Piotr Skiba. - Nie popadamy w euforię, podchodzimy ze spokojem, jak w przypadku każdego spotkania. Musimy zagrać pewnie i decydowanie w obronie. Cel jest taki, żeby zdobyć o jedną bramkę więcej od przeciwnika i jedziemy zagrać o pełną pulę.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki, I liga, Wiktor Biedrzycki, Piotr Skiba


Komentarze

  1. 20.09.19 17:49 leokot

    Jak dziś wygramy to znów lider w Olsztynie.

  2. 20.09.19 07:35 chodi

    Po tym poznaje się jakość drużyny, że potrafi punktować w kilku meczach pod rząd. Tylko ZWYCIĘSTWO!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!