Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Paweł Piekutowski

W sobotę pożegnanie z morzem

17.01.20 12:00   em   8  

Piłkarze Stomilu Olsztyn powoli kończą pracę na obozie we Władysławowie w ośrodku Cetniewo. W sobotę olsztyński zespół rozegra czwarte spotkanie sparingowe. Olsztyńska drużyna zmierzy się z III-ligową Redunią Steżyca.

Olsztyński zespół do Władysławowa przyjechał w poniedziałek i ciężko pracuje nad formą przed rundą wiosenną I ligi. Do dyspozycji zespół ma boisko ze sztuczną nawierzchnią, halę czy miejsca do odnowy biologicznej. Co odważniejszy korzystają jeszcze z orzeźwiających kąpieli w Bałtyku.

W środę olsztyński zespół wygrał sparingowe spotkanie z Olimpią Elbląg. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego pokonali II-ligowca 2:1. Gole strzelali: Artur Siemaszko oraz Ołeh Tarasenko.

Na koniec pierwszego zgrupowania Stomil zagra z III-ligową Radunią Stężyca. Zespół po rundzie jesiennej zajmuje drugiej miejsce w tabeli.

Początek sparingu o godz. 12 w Stężycy!

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Radunia Stężyca, sparing, Władysławowo


Komentarze

 1. 18.01.20 13:43 Olsztyniak58

  WSTYD

 2. 18.01.20 13:31 olsztynsto

  Przecież w 1 połowie to prawie pierwszy skład grał Chyba w sts postawili że przegrała bo dobry kurs był na Radunie

 3. 18.01.20 13:27 Piekarz/OKS

  jaja jakieś... pochlali, czy zajechani na obozie?

 4. 18.01.20 12:56 Darek

  :)... P. Zajączkowski: "To był tylko mecz sparingowy. Chłopcy wykazali się dużym zaangażowaniem i realizacją założeń taktycznych. Przeprowadzone zmiany, dały lepszą jakość i zmieniły obraz gry. Prowadziliśmy grę. Powtarzam, to tylko sparing, ale z zaangażowania chłopaków i realizacji przez nich założeń taktycznych jestem zadowolony":)

 5. 18.01.20 12:56 Czaro2011

  Teraz jest czas na trening siłowy i kondycyjny. Jeśli dobrze go przepracowali, to mają prawo przegrać ten mecz, a wynik nie ma znaczenia. Nawet w niektórych klubach B klasy w tym okresie zawodnicy chodzą na rzęsach. Mnie bardziej będą interesowały wyniki sparingów przed samą rundą.

 6. 18.01.20 12:50 Olsztyniak58

  O już trójeczka. Ale zając bedzie zadowolony z zaangażowania.

 7. 18.01.20 12:47 Olsztyniak58

  No widzę pożegnanie macie zajebiste. Wstyd ale czego wymagać jak nie ma wartościowych zawodników.

 8. 17.01.20 19:46 Użytkownik5g

  http://weszlo.com/2020/01/17/jeden-pilkarz-spalone-transfery-tydzien-witamy-trzeciej-lidze/

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!