Relacja z meczu Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn

Sparingi - zima 2019/2020 (18. stycznia 2019 r.) Stężyca
Radunia Stężyca 6:1 Stomil Olsztyn
3:0
4' Artur Formela
33' Dawid Cempa
40' Rafał Kosznik
53' Dawid Cempa
62' Dawid Cempa
73' Jakub Bach
Bramki Koki Hinokio 51'
kartki
Bramki Radunia Stężyca:
Stomil Olsztyn: Piotr Skiba (46 Jakub Kanclerz) - Janusz Bucholc (46 Wojciech Dziemidowicz), Rafał Remisz (46 Jakub Mosakowski), Ołeh Tarasenko (46 zawodnik testowany), Jonatan Straus (46 Lukáš Kubáň) - Mateusz Gancarczyk (46 Waldemar Gancarczyk), Jakub Tecław (46 Wojciech Hajda), Maciej Pałaszewski (46 Koki Hinokio), Eric Molloy (46 Richard Amaechi Johnson) - Artur Siemaszko (46 Grzegorz Lech), Szymon Sobczak (46 Mateusz Cetnarski). 
Szczegóły

Relacja

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali 1:6 z trzecioligowa (!) Radunią Stężyca. Tym samym olsztyński zespół zakończył obóz przygotowawczy we Władysławowie.

Olsztyński zespół pierwszą bramkę stracił już w czwartej minucie meczu. Gospodarze (mecz odbył się w Stężycy) przeprowadzili szybką akcję prawą stroną, poszło dośrodkowanie i Piotra Skiba nie miał szans przy strzale z bliskiej odległości. Druga bramka padła po szybkiej kontrze gospodarze i zawodnik Radunii strzałem z 18. metrów pokonał olsztyńskiego bramkarza. Trzecią bramkę Stomil stracił po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Po zmianach jakie nastąpiły w drugiej połowie gra Stomilu nie wyglądała lepiej. Co prawda Koki Hinokio strzelił kontaktową bramkę, ale potem Stomil stracił ponownie trzy gole i czwarty sparing w 2020 roku zakończył się wstydliwą porażką 1:6.

em


Zapowiedź

Piłkarze Stomilu Olsztyn powoli kończą pracę na obozie we Władysławowie w ośrodku Cetniewo. W sobotę olsztyński zespół rozegra czwarte spotkanie sparingowe. Olsztyńska drużyna zmierzy się z III-ligową Redunią Steżyca.

Olsztyński zespół do Władysławowa przyjechał w poniedziałek i ciężko pracuje nad formą przed rundą wiosenną I ligi. Do dyspozycji zespół ma boisko ze sztuczną nawierzchnią, halę czy miejsca do odnowy biologicznej. Co odważniejszy korzystają jeszcze z orzeźwiających kąpieli w Bałtyku.

W środę olsztyński zespół wygrał sparingowe spotkanie z Olimpią Elbląg. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego pokonali II-ligowca 2:1. Gole strzelali: Artur Siemaszko oraz Ołeh Tarasenko.

Na koniec pierwszego zgrupowania Stomil zagra z III-ligową Radunią Stężyca. Zespół po rundzie jesiennej zajmuje drugiej miejsce w tabeli.

emMecz w obiektywie kamery


Jak stawiali typerzy

2
  • 0% na zwycięstwo gospodarzy
  • 0% na remis
  • 100% na zwycięstwo gości

Typowanie

Nikt poprawnie nie wytypował wyniku tego spotkania.


Najczęściej typowane wyniki

  • 0:3 - 24%
  • 0:5 - 12%
  • 0:4 - 12%
  • 1:4 - 12%
  • 1:2 - 8%