Artykuł

Willian Pozo-Venta, fot. Paweł Piekutowski

Willian Pozo-Venta, fot. Paweł Piekutowski

Willian Pozo-Venta odchodzi ze Stomilu

04.12.19 12:12   kot   4  

Willian Pozo-Venta rozwiązał kontrakt ze Stomilem Olsztyn za porozumieniem stron. Kubańczyk nie rozegrał w I lidze ani jednego spotkania.

Willian Pozo-Venta wystąpił za to w 5 meczach drużyny rezerw i zdobył jedną bramkę.

Tagi: Willian Pozo-Venta, Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 04.12.19 14:51 moondek

  Po co się tak napinac, może gdyby nie stan zdrowia to byłby conajmniej dobrym uzupełnieniem. Przecież wiadomo było od początku, że przyszedł bez przygotowania. Irol też miał szybko wracać do domu, a moim zdaniem całkiem fajnie się wprowadził i w ostatnim czasie dużo wnosi do drużyny. Jeszcze jakby poprawił skuteczność to nosilibysmy go na rękach, bo umie się znaleźć w sytuacjach bramkowych. Pamiętajmy, że przyszli do nas po okienku transferowym i według mnie całkiem fajnie, że chociaż jeden z nich wypalił, bo z klasowych zawodników to Stomil jeszcze nie bardzo może wybierać.

 2. 04.12.19 14:04 zjs

  Straszna wiadomość!

 3. 04.12.19 12:43 THE CORE

  Szkoda. Był poważnym wzmocnieniem marketingowym Stomilu w Skandynawi i na Karaibach. ☺

 4. 04.12.19 12:18 Kot

  Razem z nim powinien się pakować ten, który wpadł na pomysł jego zatrudnienia.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.