Olsztyn - stadion Stomilu 14 marca 2009r. godz. 15:00
Olsztyn - boisko na Dajtkach 15 marca 2009r. godz. 17:00

Wiosenny falstart

12.03.09 16:37   kom   25

Zobacz zdjęcia z meczu

Niezbyt okazale wypadła inauguracja wiosny w Olsztynie - OKS po dramatycznym meczu przegrał ze Startem Otwock 1:2.

Goście prowadzenie zdobyli w pierwszej połowie po strzale Uzomy w 27 min. Olsztynianie mieli szansę wyrównać, ale rzutu karnego w 40 min. nie wykorzystał Paweł Łukasik. Druga połowa obfitowała w mniej sytuacji podbramkowych, jednak pod względem dramaturgii wyraźnie przewyższyła pierwszą część meczu. Piłkarzom z Olsztyna udało się w końcu strzelić bramkę wyrównującą w 90 min. spotkania! Uczynił to Piotr Głowacki. Po zdobyciu gola zawodnicy OKS postanowili zagrać "va bank" i rzucili się do ataku zapominając o obronie, co bezwzględnie wykorzystali goście! Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego zwycięską bramkę strzelił Paweł Sobótka.

W ostatnim spotkaniu przed ligą OKS II Stomilowcy Olsztyn wygrali 1:0 z Fortuną Gągławki. Bramkę strzelił w 35 minucie Łukasz Jędrzejewski.

1. 18.03.09 20:14 tomeczq

@basiuta: po pierwsze to po kij 4 wiadomości pod rząd? Podnieca Cię klikanie klawisza "enter"? po drugie: z tego co wiem, to akurat kibice wspomagali dopingiem drużynę przez cały mecz, po trzecie: skoro Twa krytyka jest taka wspaniała to idź do trenera i piłkarzy i im to powiedz a nie napinasz się na forum, nie każdy mecz dadzą radę wygrać, po czwarte: od kogo wymagasz szacunku, skoro sam wbijając tu zaczynasz od wulgaryzmów? ogarnij się dzieciaku... co do samego meczu to spodziewałem się "trochę" lepszej gry i "nieco" lepszego wyniku :) szacun dla SBN za doping przez całe spotkanie, a pana Łukasika chyba nogi bolały bo chyba ani razu nie widziałem aby podszedł do linii, niewykorzystany karny :/ i ta bramka stracona w ostatniej chwili. Mam nadzieję iż kolejne spotkania potoczą się po Naszej myśli :)

2. 18.03.09 19:28 czerkasow

Może jesteś starszy, ale na szacunek trzeba zapracować.

3. 18.03.09 12:18 basiuta

kolego OKSpoZyciaKres,goleo6,czerkasow,SzeEFoo,nie zamierzam nikogo obrażać.Sądzę,że to Wy jesteście młodzi i Wy nabierzcie szacunku dla starszych.To Wy zastanówcie się,czy sami słyszycie to co mówicie:mecz wygrywa się strzelając bramkę wiecej niż przeciwnik,a nie kiwkami,rajdami czy główkami,awansu za "piękne akcje nikt nie daje.Do usłyszenia po następnych meczach.

4. 17.03.09 22:35 OKSpoZyciaKres

to nie byla gra va bank, z tylu zostalo 5 zawodnikow ktorzy niestety stali i sadzili ze to juz koniec meczu byl. Suchy zagral cudowny mecz moim zdaniem. Ogromne brawa dla niego. Walka, wygrywane rajdy i glowki, silne strzaly w swiatlo bramki, wypracowywane sytuacje dla innych! Brawo, dla mnie mecz godny pierwszoligowego zawodnika. Glowacki brawo rowniez, rozruszal lewa flanke! SBN brawo! Kryta wstyd zero dopingu! Basiuta wynocha z tad kmiocie! Ploszczuk no niestety niewypal totalny, potwierdzil tylko ze nie zasluguje na miejsce w OKS(podtrzymal fatalna dyspozycje z 1szej czesci sezonu) przez niego stracilismy srodek boiska i 2 bramke w duzej mierze. czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie!

5. 17.03.09 15:09 goleo6

Basiuta! Co? Żal... o co Ci czlowieku chodzi? Jakbyś Ty miał zagrać na boisku to ręczę że sikałbyś ze strachu...i przestań przeklinać na forum

6. 16.03.09 23:29 czerkasow

basiuta, dziecko, zapnij plecak, bo ci kredki wypadną.

7. 16.03.09 20:24 SzEFoo

kibic jest z druzyna na dobre i na zle, a takich fanow sukcesu to nikomu zyczyc w swoich szeregach

8. 16.03.09 20:21 SzEFoo

szczera wypowiedz to jest taka, zebys przestal pier*** glupoty, bo ze zagrali slabo to kazdy widzial, ale zeby takie rzeczy wypisywac to smiech na sali.

9. 16.03.09 19:42 basiuta

I co,wielcy kibice?już przetrawiliście wielki sukces swoich fantastycznych piłkarzy?czy zabrakło Wam odwagi na jakieś szczere wypowiedzi?widocznie,jesteście tyle samo warci,co ta zbieranina na boisku,pozdrawiam Was

10. 16.03.09 17:57 basiuta

Suchocki?Napastnik?Ludek z Krainy Wielkich Jezior,który jesienią ma jedną bramkę zaczyna tak ważny mecz od pierwszej minuty?Na trybunach znalazłabym piłkarza-emeryta,który zgrałby ciekawiej,zamknijcie ten szałas o nazwie OKS 1945,bo to po prostu wielki wstyd.

11. 16.03.09 17:50 basiuta

Czyżby "wzmocnienia" startowały w miniony weekend w lotach narciarskich w Norwegii,i tam nabawiły się kontuzji?Małkowski?,to jakaś rodzina?Kmiota wypieprzyli ze Szkocji i przyszedł po emeryturę do Olsztyna?Wybitny bramkarz,20-latek pakuje mu bramkę w krótki róg,gratulacje.

12. 16.03.09 17:39 basiuta

I-liga?,LZS Stawiguda gra lepiej,niegrające "wzmocnienia"?,kto kurwa jest za to odpowiedzialny?,chyba Wam się popieprzyły marzenia z rzeczywistością,trenerze Łukasik,wracaj tam skąd przybyłeś.

13. 16.03.09 10:26 ishtar69

Druga połowa to nietety aż żal było patrzeć. 5 zawodników pilnującego jedynego napastnika Otwocka czego efektem była wielka dziura w w drugiej linii. Występ Płoszczuka to jakieś nieporozumienie, chłopak przez 90minut był ciężko przestraszony a każde zagranie było nastawione na bezmyślne wybicie (jego szczęście że Szwed nie grał bo dzięki temu chłopak zaliczył sobie chociaż kilkanście kontaktów z piłką) Ogólnie zespół zagrał słabo, jedynie Małkowski,Piesio,Michałowski,Koprucki,Aziewicz trzymali jako taki poziom. Szkoda niewykorzystanego karnego bo mogło się potoczyć inaczej, tym bardziej żejak by mocniej przycisnąc to Otwock w defensywie się gubił. Moim zdaniem przegraliśmy ten mecz w środku pola (sam Piesio nie dawał rady, choć próbował rozprowadzać jakoś piłki i nawet niezle mu to wychodziło). No i ostatnia sprawa która pewnie nie tylko mi rzuciła się w oczy... gdzie przez cały mecz był trener???? Zero reakcji ze storny ławki...czyżby debiutancka trema? Zastanawiające.

14. 15.03.09 12:34 goleo6

To jest 2 liga i trzeba wymagać dobrej gry od wszystkich zawodników. Płoszczuk kolejny raz marnuje swoją szansę, ale po części jest to wina trenera, no bo kto ustawia zawodnika o niezbyt imponujących warunkach fizycznych w środku pola? Przecież od początku bylo wiadomo że to będzie spotkanie walki a tu wystawiono Przemka przciwko rosłym pomocnikom Startu...trenerze, brakuje konsekwencji

15. 15.03.09 11:42 Komentator

Przez pierwsze 10 minut Płoszczuk grał bardzo dobrze, na jeden kontakt, starał się przyspieszać grę. Reszta meczu nieudana.

16. 15.03.09 08:20 smoku1325

masakra co to było w drugiej połowie grali tak jakby prowadzili 3:0 co to ma być w A-klasie lepiej grają !!! jestem ciekaw co o stomilu myśli sobie Małkowski? pewnie jest w lekkim szoku:) z taką grą ciężko im bedzie się utrzymać

17. 15.03.09 07:49 Gacek_kstb

z Taka Gra gdzie do 1 Lidi:/

18. 15.03.09 00:42 WislakFcPaslek

Ehh liczylem na zwyciestwo Stomilu :D ale jak nie teraz to w nastepnej kolejce WYGRAMy :)) Pasłęk & Stomil forever

19. 14.03.09 21:03 mark_olo

A dla mnie wszyscy zagrali jak patałachy i tyle! + dla Suchego i Wróbla reszta pożal się Boże!

20. 14.03.09 20:47 okaesowiec

Łatwo Wam oceniać młodego zawodnika? A co w takim razie sądzicie o zawodniku dużo bardziej doświadczonym( Łukasik), który nie dość, że nie strzelił karnego to jeszcze nie wykorzystał dwóch 100% sytuacji? Zastanówcie się nad tym...

21. 14.03.09 19:01 Pivek

płoszczuk biedak, na 2 ligowe boiska nie nadaje się nawet na rezerwę (nie wiedział co robić z piłką to kopał daleko przed siebie - do nikogo lub w przeciwnika)

22. 14.03.09 18:28 Pawson

ploszczuk ... kto to w ogole jest ?? gral jak zagubione we mgle dziecko i po 20 minutach oddychal rekawami

23. 14.03.09 17:59 kubik

Uwazam ze przy wyniku 1:1 i 91 minucie zagrac "va bank" jest totalnym kretynstwem i braku jakiego kolwiek mozgu.Nigdy sie tak nie gra z wyjatkiem pucharow lub jakiego kolwiek finalu a nie w lidze !!!!!!Tymbardziej ze jak jest ciezki mecz warto taki wynik utrzymac ,lepszy 1 punkt niz 0. TYLKO STOMIL OKS

24. 12.03.09 21:15 FC.MORAG

Najlepiej być wcześniej 500 Biletów jest bodajże na SBN

25. 12.03.09 20:27 zduno

Niech ktoś podrzuci, czy na prawdę będzie problem żeby dostać bilet na SBN przed meczem?