96' WYGRALIŚMY!
91' Co najmniej 5 minut dłużej potrwa druga połowa spotkania. 59
90' Filip Szabaciuk napomniany "żółtkiem".
88' Końcówka spotkania, nikt nam już nie odbierze tego kompletu punktów! 1
76' Hubert Krawczun za Macieja Spychałę. 1

Artykuł

Wyjazd autokarowy do Pruszkowa. Fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Wyjazd autokarowy do Pruszkowa. Fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Wyjazd autokarowy do Pruszkowa! Zbiórka w sobotę o godzinie 7:00 pod stadionem Stomilu!

15.09.22 15:30   godfather   5  

Kibice Stomilu Olsztyn organizują wyjazd autokarowy do Pruszkowa na mecz Znicz - Stomil. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 24 września o godzinie 12:00 na stadionie w Pruszkowie. Koszt wyjazdu autokarami wynosi 80 zł, bilet na mecz 20 zł. Obowiązkowe zapisy na listę wyjazdową i miejsca w autokarach przyjmujemy na maila stomiltravel@wp.pl (nazwisko, imię, pesel, FC / dzielnica + dopisek autokar lub transport własny).

Wyjazd autokarowy do Pruszkowa!

Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn

Sobota, 24 września - godzina 12:00

Koszt wyjazdu autokarami - 80 zł

Bilet na mecz - 20 zł

Zbiórka w sobotę, 24 września o godzinie 7:00 pod stadionem Stomilu.

Odjazd 7:30

Obowiązkowe zapisy na listę wyjazdową i miejsca w autokarach przyjmujemy na maila stomiltravel@wp.pl (nazwisko, imię, pesel, FC / dzielnica + dopisek autokar lub transport własny).

Tytuł wiadomości: WYJAZD DO PRUSZKOWA

Prosimy o przemyślane zapisy! Tylko pewne i zdecydowane osoby! Kto się zapisze na wyjazd autokarem i nie przyjdzie na zbiórkę, będzie musiał wpłacić 50 zł na fundusz wyjazdowy kibiców Stomilu Olsztyn.


Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Znicz Pruszków, Stomil Travel, II ligaKomentarze

 1. 22.09.22 21:00 krzyżak

  Najlepiej wspomina się, pamięta te mecze na których coś się działo (w różnym sensie) lub gdy jechało się w 2-3 osoby na wioski Np. taki Paradyż, Stróże,

 2. 22.09.22 18:36 czeliniak

  Vajoo nie zapomnij pochwalić się chłopakom w autokarze, że jedziesz na swój pierwszy wyjazd.😉 Jeśli masz zamiar jeździć więcej razy polecam zapisywać jazdy wyjazd. Ja swój pierwszy miałem 26 lat temu i bardzo żałuję że nie zapisywałem. Dziś byłoby już tego trochę. Wiadomo, że te najfajniejsze, najlepsze się pamięta, ale sporo też jeździło się po wichurach, nieraz po kilka razy i to już niestety nie zostaje w pamięci.

 3. 22.09.22 10:39 chodi

  Malutkie Opole . Dużo mniejsze od Olsztyna …. https://gol24.pl/budowa-stadionu-w-opolu-robotnicy-zaczeli-montaz-prefabrykatow-z-ktorych-powstaja-min-trybuny-sprawdz-postep-prac/ar/c2-16898171?fbclid=IwAR1swBTld4BZimKQTJKKaJW4LZihJL7rWKdBnPRuUWgDErrzZ1uOaaHzCBY

 4. 21.09.22 21:34 Vajoo

  Tymczasem ja zaliczę debiut na wyjeździe 😂 W końcu jakoś sensownie się grafik ułożył 😌

 5. 20.09.22 10:50 stary kibic

  O dobry wynik będzie ciężko.Ale dopóki piłka w grze...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!