91' Koniec meczu. Stomil Olsztyn ogrywa trzecioligowy Huragan Morąg 2:1.
74' 2:1! Krzysztof Szewczyk został sfaulowany w okolicach linii pola karnego, sędzia wskazał na punkt oddalony o jedenaście metrów. Pewnym egzekutorem rzutu karnego był Rafał Śledź i Stomil prowadzi z Huraganem Morąg 2:1. 1
64' Boisko opuszcza Piotr Skiba, w jego miejsce Adrian Serowiec
58' GOL! Rafał Śledź dostał piłkę w polu karnym, wycofał następnie ją do Grzegorza Lecha i ten pewnie pokonał bramkarza Huraganu. 1:1 w Ostródzie. 1
46' Gramy! Na drugą połowę Stomil wyjdzie w składzie: Piotr Skiba - Karol Żwir, Igor Biedrzycki, Tomasz Wełnicki, Jakub Mosakowski, Paweł Głowacki, Grzegorz Lech, Łukasz Jegliński, Krzysztof Szewczyk, Aleksander Karbowiak, Rafał Śledź 1

Stomil Olsztyn wygrał z Huraganem Morąg, fot. Emil Marecki

Ostróda - 21 stycznia 2017 r., godz. 14:30

Zwycięstwo z Huraganem

21.01.17 16:15   paju   0

W sobotę w Ostródzie Stomil Olsztyn rozegrał sparing z trzecioligowym Huraganem Morąg. Piłkarze Adama Łopatki zwyciężyli 2:1.

Wynik spotkania w 37. minucie otworzył Radosław Lenart i do przerwy Huragan prowadził 1:0. Sześć minut po przerwie po podaniu Rafała Śledzia wyrównał Grzegorz Lech. Rafał Śledź najpierw asystował, potem sam strzelił bramkę. Po faulu na Krzysztofie Szewczyku w okolicach pola karnego sędzia odgwizdał rzut karny. Z jedenastu metrów bramkarza Huraganu pokonał Rafał Śledź i było 2:1 dla Stomilu.

Stomil: Michał Leszczyński (31 Piotr Skiba, 61 Adrian Serowiec) - Marcel Ziemann (46 Karol Żwir), Piotr Klepczarek (46 Igor Biedrzycki), Arkadiusz Czarnecki (46 Tomasz Wełnicki), Wojciech Dziemidowicz (46 Jakub Mosakowski) - Kacper Falon (46 Aleksander Karbowiak), Paweł Głowacki, Marcin Stromecki (46 Łukasz Jegliński), Robert Ziętarski (46 Grzegorz Lech), Patryk Kun (46 Krzysztof Szewczyk) - Hubert Antkowiak (46 Rafał Śledź).