Trenerzy po meczu Mazovia Mińsk Mazowiecki - Stomil Olsztyn 1:0

Stomil Olsztyn nie awansował do III ligi po meczu barażowym w Mińsku Mazowieckim. Po meczu rozmawialiśmy z trenerami obydwu drużyn na temat ostatniego spotkania w tym sezonie. Wypowiedzieli się: Michał Kraszewski oraz Damian Guzek.

Wyświetleń: 129

Rozmawiał Emil Marecki. Montaż wykonał Paweł Piekutowski / stomil.olsztyn.pl.

Tagi: Stomil Olsztyn, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Michał Kraszewski, Damian Guzek, komentarz po meczu

Zobacz także: Trenerzy po meczu Mazovia Mińsk Mazowiecki - Stomil Olsztyn 1:0. WIDEO!