Artykuł

Prezes Stomilu Olsztyn Maciej Radkiewicz, fot. Paweł Piekutowski

Prezes Stomilu Olsztyn Maciej Radkiewicz, fot. Paweł Piekutowski

Stomil ma otrzymać fundusze za promocję Olsztyna

15.10.18 13:06   em   68  

W poniedziałek prezes Stomil Olsztyn na konferencji prasowej poinformował m.in. że olsztyński pierwszoligowiec otrzyma finansowe wsparcie z tytułu promocji Olsztyna.

W niedzielę w olsztyńskim ratuszu doszło do spotkania, podczas którego była omawiana sytuacja finansowa pierwszoligowca. - Po spotkaniu z prezydentem Olsztyna i urzędnikami odpowiedzialnymi za promocję jestem dobre myśli - dodaje Radkiewicz. - Dostałem deklarację, że miasto wesprze naszą działalność z tytułu promocji Olsztyna poprzez rozgrywki pierwszoligowe.

Promocja Olsztyna przez Stomil to m.in. ponad 23 000 nazwisk zarejestrowanych w bazie danych, czy średnio na miesiąc 300 publikacji na temat klubu w mediach. Podczas konferencji prasowej został także pokazany wykres, w którym można zobaczyć na ile jest wyceniana wartość ekwiwalentu reklamowego Stomil Olsztyn SA (wrzesień 2017 - sierpień 2018).

Ten zastrzyk gotówki ma spowodować, że Stomil wyjdzie z marazmu finansowego. Jednak na pieniądze trzeba będzie jednak trochę poczekać, bo jak wiadomo, takie sprawy potrzebują uczędniczego trybu rozpatrzenia. Dlatego olsztyński piłkarze na zaległe wypłaty będą musieli jeszcze poczekać i tym samym uzbroić się w cierpliwość.

W najbliższą sobotę (20 października) Stomil Olsztyn zagra ligowe spotkanie z Puszczą Niepołomice. Mecz został przeniesiony na godz. 15:30, czyli odbędzie się wcześniej niż pierwotnie planowano. - Zdecydowaliśmy się na taki ruch, żeby kibice po meczu Stomilu mogli zdążyć na mecz AZS-u, który odbędzie się w hali Urania - tłumaczy Radkiewicz.

- Liczę, że w tym spotkaniu nasi piłkarze odbiją się od dna i zapunktują - dodaje prezes Stomilu. - Mamy ciekawy zespół i wciąż w niego wierzę. Nasi trenerzy zrobią wszystko, żeby kibice w sobotę mogli obejrzeć fajny futbol i miły dla oka.

W ostatnim czasie pojawiły się informacje na temat przenosin trenera Kamila Kieresia do Wisły Płock. Trenerem "Nafciarzy" został ostatecznie Kibu Vicuna. Stomil Olsztyn zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli I ligi, ale olsztyński szkoleniowiec może spać spokojnie i nie musi martwić się o swoją posadę.

- Nie wyobrażam sobie, żeby pan trener Kiereś nie mógł liczyć na moje pełne poparcie - ucina wszelkie spekulacje prezes Radkiewicz. - Przypomnę, że całkiem nie dawno uratował dla Stomilu i naszego miasta I ligę. To, że w tym momencie drużyna przechodzi kryzys, ale my z niego wyjdziemy. Wiele drużyn w historii było w takiej sytuacji. Trener ma moje pełne poparcie. Chwała mu, że w takich trudnych momentach daje radę.

Tagi: Stomil Olsztyn, Maciej Radkiewicz, Kamil Kiereś, Puszcza Niepołomice


Komentarze

 1. 19.10.18 18:56 Emilozo

  Jak coś to przypominam, że od północy cisza wyborcza :)

 2. 18.10.18 18:26 MD

  B5 - 100% racji. Poza tym nie ma co się spinać Panowie o politykę. Starczy, że niemieckie media już skłócają Polaków. Każdy zagłosuje na tego, kogo uważa za słuszny wybór. Ja na Wypija, Owsian na Grzymowicz, a ktoś inny na Cześka. Pozdrawiam i wyluzujcie :)

 3. 18.10.18 11:57 krzyżak

  Panowie. Jeżeli M lub G wygra te wyboru to bedzie Wasza porażka na całej linii. A wszystkie teksty jaką to siła jesteś cię w mieście i ze trzeba sie z Wami liczyć możecie schować miedzy bajki. Zapomnieliśmy juz o ich przeszłości?

 4. 17.10.18 15:44 zjs

  Gorąca przedwyborcza dyskusja a prawda jest banalna. Miasto z tytułu pakietu większościowego jest w stania zapewnić tylko minimalną kroplówkę. Natomiast jest potrzebny budżet w granicach 3-3,5 mln pln rocznie minimum! W radzie nastroje są antystomilowskie, więc na taką kasę bym nie liczył. No a prezydent musi liczyć się z głosem rady. Obojętnie kto wygra wybory stanie przed dylematem czy kasa na klub czy remontować kilkaset kilometrów chodników, jezdni, setki innych inwestycji i kasy nie będzie. Jest jakaś mała nadzieja na inwestycje sportowe z budżetu ministerstwa sportu bo Bańka jest człowiekiem otwartym i to wszystko na co można liczyć.

 5. 17.10.18 12:45 Dyrektor OKS 1945

  jak na kurpiach mieszkasz to jesteś bogaty gdy masz betonowy płot i beton na podwórku i spójrzcie co z miastem zrobił grzybowicz miasto ogród ale betonowy

 6. 17.10.18 12:43 Dyrektor OKS 1945

  nie wiem jak można głosować na grzybowicza chyba trzeba być imigrantem z ostrołęki grzybowicz nawet z olsztyna nie jest

 7. 17.10.18 12:13 Owsian

  Pułkownik pod dwoma nickami pisze?

 8. 17.10.18 12:10 Owsian

  Nie Piotrus, to ty napisałeś , że jestem nieudacznikiem, a teraz przyznałeś, że jestem mądrzejszy od ciebie. Dlaczego tak nisko się cenisz? I naturalnie pytanie na koniec. czy wszyscy wyborcy Wypija są tak obłudni jak ty, z pogarda i nienawiścią traktują innych, posługuja się esbeckimi metodami, obrażają? To taka jest jego grupa docelowa? jego target? To ja z takimi ludxmi nie chcę mieć nic wspólnego.

 9. 17.10.18 12:02 waldi812

  Według mnie realnych kandydatów jest 3: dwóch rządziło wspólnie przez dłuższy okres, później ich drogi się rozeszły, nie zrobili co do zasady nic konstruktywnego, aby sport w Olsztynie funkcjonował na odpowiednim poziomie, a ich obietnice mają czysto deklaratywny wymiar. jeżeli ktoś złapał się na podgrzewaną murawę to bardzo mu współczuję, bo u nas nie ma przede wszystkim w ratuszu klimatu do stworzenia odpowiednich warunków w celu zachęcenia potencjalnych inwestorów. I nie chodzi tutaj tylko o sport, ale o inne dziedziny życia. Rząd nie będzie współpracował ani z Grzymowiczem, ani tym bardziej z Małkowskim. Perspektywy dla Stomilu z ich udziałem? Moim zdaniem marne. Zostaje więc trzeci kandydat Michał Wypij i to na niego powinni postawić kibice Stomilu. W pierwszej kolejności z tego względu, że nie ma innych alternatyw spośród tych, którzy mają realne szanse wygranej, a którzy nie mają za sobą negatywnej opinii, związanej z urzędowaniem na stanowisku prezydenta i znikomym zainteresowaniu klubem. Ponadto jest to osoba znana w Warszawie, z licznymi kontaktami pośród obecnie panujących, więc jego wszelakie inicjatywy spotkają się z pewnością ze znacznie większym odzewem niż w przypadku wygranej Małkowskiego czy Grzymowicza. Nie uważam ponadto, aby Warmia była skansenem dla polityków PIS-u i rejonem, w który nie warto inwestować. Jeżeli będzie urzędował popierany przez nich kandydat to na pewno nie zostawią go samemu sobie, jakie głosy dało się tutaj słyszeć. Co do Jerzego Szmita to jest on być może bardziej rozpoznawalny w regionie, ale ma mniejsze poparcie w centrali, do tego jest już zgraną kartą, bo przecież trzykrotnie ubiegał się o urząd prezydenta i nic nie wskórał poza posadką v-ce za czasów dawnego Grzymowicza. Tak więc jak dla mnie opcja na realną zmianę jest tylko jedna i jest nią Michał Wypij.

 10. 17.10.18 11:53 Piotruś Pan

  No wreszcie udało ci się napisać choć część prawdy. Gratuluję- przyznajesz że jesteś dla mnie podrzędnym nieudacznikiem- bravo za samokrytykę. No co zrobić taki jesteś. Natomiast już druga część twojej tezy nie odnajduje potwierdzenia w rzeczywistości. Leć do Piotrusia, razem po wyborach będziecie mieli dużo okazji do płaczu. A może ty jesteś kobietą? już taka jedna była w historii klubu, specjalistka od zamieszania .......

 11. 17.10.18 11:51 stomil 14/88

  Droga redakcjo. Dlaczego cisza w poniedziałek odbyło się śniadanie prasowe i co? Piłkarze złożyli wniosek do PZPN za nie otrzymanie wynagrodzenia 2 miesiące z winy klubu , pieniądze za reprezentowanie miasta przez rozgrywki 1 ligi dopiero na początku roku, Dziwna ta wasza cisza

 12. 17.10.18 11:41 Owsian

  Piotruś i za dużo o leninie czytałeś na tej swojej uczelni ubeckiej, bo o ortografii zapomniałeś i byki walisz az wstyd. Pisze sie " domyslić" . Ale ty chyba lepiej w ukraińskim i jidisz piszesz.

 13. 17.10.18 11:38 Owsian

  Piotruś a ja myślalem, ze o swoim synu piszesz : "Właśnie przez takich siwych, nieudaczników nikt nie chce wspierać klubu poza samymi kibicami. Za ciasnotę umysłową, nieustanną roszczeniowość, wspieranie idiotycznych idei i ludzi kosztem mądrych". A swoja droga pomysl jaki ty jesteś ciasny umysłowo, skoro podrzędny nieudacznik jest madrzejszy od ciebie :)

 14. 17.10.18 11:25 B5

  Prezes tez dobry Kuba,wejście miał ostre ,zapowiedzi szumne a teraz siedzi cicho jak mysz pod miatłą i czeka na wynik wyborów ,trzeba działać prezesie ,tobołek zawsze mozna związać puzniej .

 15. 17.10.18 11:21 Piotruś Pan

  Owsian, do lekarza to ty powinieneś się udać. Póki jeszcze można ci pomóc. Tak trudno ci się domyśleć o kim piszę? A co to jest quiz? Nie stać ciebie żeby mi zapłacić za odpowiedź, kim ty jesteś? Zapytaj swojego guru Grzyba, albo jego ubeckich dordców o co cho? w tym wszystkim... całe szczęście, że Olsztyn już nie jest ten sam i Grzyb przegra a ty razem z nim.

 16. 17.10.18 11:12 B5

  Panowie i Panie a moze by tak zalozyc nowy temat na forum na temat bieżące spraw klubu istotnych okiem kibica i tam bedziemy sobie kulturalnie rozmawiać o bierzacych sprawach istotnych dla klubu,tak aby nie zaśmiecac Pod artykułami...

 17. 17.10.18 11:09 Owsian

  "Kolejna reelekcja Grzyma spowoduje wykluczenie Olsztyna z Polski".... Takie katastroficzne wizję snuje Piotruś Pan parę wypowiedzi niżej. To są jakies poważne zaburzenia, może przejdź się do lekarza. Może jeszcze spowoduje połączenie Olsztyna z Ukrainą specjalnym korytarzem? Odważne teorie. No i nie grzeszysz odwagą. Nie odpowiadasz na pytania. Tchórzysz? Taki odważny jesteś za monitorem? Odpowiedz kogo miałeś na mysli pisząc: "Właśnie przez takich siwych, nieudaczników nikt nie chce wspierać klubu poza samymi kibicami. Za ciasnotę umysłową, nieustanną roszczeniowość, wspieranie idiotycznych idei i ludzi kosztem mądrych".

 18. 17.10.18 10:58 Piotruś Pan

  Owsian, nie schlebiaj sam sobie. Twój oddźwięk nie jest większy niż poza familiok w którym mieszkasz, a ty o całym kraju mówisz. Jeszcze nie zacząłem ciebie obrażać piszę tylko o faktach z tobą związanych. A co do argumentów to ich się używa wobec ludzi rozumnych a nie nie potrafiących logicznie myśleć. Głosuj na swojego guru Grzyba to zorganizuje ci na stadionie wyścigi ale tramwajów..... i będziesz szedł z płaczem do niego z pielgrzymką aby ratował łaskawie klub , po raz kolejny. Amen

 19. 17.10.18 10:56 B5

  Kandydat nr 3 to moim zdaniem wielka niewiadoma,Prezydentem raczej nie zostanie ale do Rady Miasta byc moze? I wtedy bedzie miał szanse siw wykazać i pokazać jak bardzo kocha Stomil ,Panowie 1 i 2, to sa spalone typy w tym temacie.

 20. 17.10.18 10:46 Tiger

  Czyli wg informacji do wyboru są: 1. poprzedni grabarz klubu, który w ogólnie nie powinien nawet startować, 2. obecny szef, który nie lubi piłki nożnej ale zrobił murawę, 3. leszcz bez znaczenia ale z partii rządzącej w kraju czy tak? To jaki to jest w ogóle wybór, tylko współczuć.

 21. 17.10.18 10:43 B5

  O rany ludzie! Powariowali przed wyborami. Przecież Oni wszyscy maja ten klub gdzieś ,A wygra Grzymowicz lub Czesiek ,karierowicz nie ma szans w Tym miescie,Nas jest garstka mieszkańców wielu i to Oni zadecydują wie nie Ma co sie podniecać Panowie i Panie

 22. 17.10.18 10:31 Owsian

  Bardzo mi też schlebiasz Piotrus pan, pisząc , że mam taki szeroki oddźwięk w kraju i ze ze względu na mnie nikt klubowi nie pomoże. Cieszę się że jestem taki znany, nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy. I jeszcze jedno . Kogo masz na mysli pisząc: "Właśnie przez takich siwych, nieudaczników nikt nie chce wspierać klubu poza samymi kibicami. Za ciasnotę umysłową, nieustanną roszczeniowość, wspieranie idiotycznych idei i ludzi kosztem mądrych".

 23. 17.10.18 10:27 Owsian

  Piotruś Pan jak brakuje argumentów to zaczynasz obrazać. Nie widzę więc powodów abym miał w stosunku do ciebie zachowywac się z szacunkiem. Czemu jestes taki zakompleksiony i pełny nienawisci? ktos cię skrzywdził w dziciństwie biedny człowieku?

 24. 17.10.18 10:04 SzEFoo

  Grzymowicz jak widać nie jest głupi i trochę głosów sobie kupił przed wyborami m.in. tą murawą. Przypomnijcie sobie jednak jakie hasło było podczas euro i w jakiej sytuacji był klub kiedy palone były znicze pod klubem. Jeśli czegoś nie zmienimy to będzie dalej marazm po wyborach.

 25. 17.10.18 09:55 Piotruś Pan

  Właśnie przez takich siwych, nieudaczników nikt nie chce wspierać klubu poza samymi kibicami. Za ciasnotę umysłową, nieustanną roszczeniowość, wspieranie idiotycznych idei i ludzi kosztem mądrych. Nikt normalny temu klubowi nie pomoże przez takich jak ty. I nie szermuj niezrozumiałymi dla ciebie słowami i terminami. To raczej z twoich wypowiedzi wynika, że używasz bolszewickich metod tj. dezinformacji, manipulacji itd. Tylko i wyłącznie z twoich komentarzy pod tym artykułem to wynika.

 26. 17.10.18 09:21 Owsian

  Nie Grzyba tylko klub. Kto jest dla ciebie, kibicu pożal się Boże ważniejszy Stomil czy Grzymowicz? To ty sie kompromitujesz, bo pokazujesz na którym miejscu jest dla Ciebie Stomil. Prawdziwy kibic dla mnie to taki który nawet na diabła zagłosuje byle by klub ratować. trzymaj się za.....

 27. 17.10.18 09:05 Piotruś Pan

  Owsian, nie kompromituj się. To co Wypij ma wspierać Grzyba? za jego nieudolność? A ty jak wspierasz klub? ile pieniędzy przekazałeś na jego rzecz? Albo w innej formie podniosłeś jego wartość? Trzymaj, trzymaj się lecz raczej za ...... :)

 28. 17.10.18 08:38 Owsian

  Trzymam za słowo Piotruś Pan. Chętnie wybiorę się na kawę do Koln na Twój koszt. Zobaczymy jaka jest Twoja wiarygodność. I ostatnie pytanie. Jeżeli Wypij jest kibicem Stomilu i przychodzi na mecze z milości do klubu a nie na pokaz, i jezeli moze załatwić kase z budżetu, to dlaczego tego nie zrobił i dlaczego tego nie robi? Warunkuje załatwienie kasy od zostania prezydentem? Mógł pokazać co i ile może to kibice by zagłosowali. Według mnie nic nie może bo nic nie załatwił i nic nie załatwi. Przekonacie się o tym przez kolejne lata. A co do tego jakim jestem kibicem to zachowaj te opinie dla siebie, bo ja moge to samo powiedziec o Tobie.

 29. 17.10.18 08:11 Piotruś Pan

  Owsian, o czym ty chłopie ględzisz. Nie pamiętasz jakie komentarze pisałeś niżej. Jesteś zwolennikiem Grzyba i dlatego masz klub na sumieniu, który stacza się w otchłań. Chcesz się spotkać to zapraszam do Koln (nawet kupię ci bilet i kawę :)) a, że tylko Wypij lub ewentualnie Małek może klub wygrzebać z marazmu to fakt. Nie mam maniery tylko ty prowokujesz do takich zachowań. W 1 masz tylko rację, że w końcówce sezonu to zawodnicy utrzymali ligę dogadując się z przeciwnikami (teraz zresztą trwa festiwal oddawania punktów) robili to za utrzymanie swoich posad i za premię, które im przyznał Borkowski (ponad stan zresztą). Teraz ten Radkiewicz atakuje Małkowskiego i co on zrobi jak Małkowski wygra? zwinie się do Wawki i będzie błagał o litość? Ło boże, klub nie ma szczęścia do włodarzy a zresztą biorąc pod uwagę kibiców (vide: Owsian- także do fanów)

 30. 17.10.18 07:59 THE CORE

  Tym wszystkim którzy popierają Małkowskiego (albo jak Piotruś Pan uważają go za mniejsze zło) życzę aby ich matki, żony, dziewczyny czy córki znalazły pracę w sekretariacie Małkowskiego. Najlepiej na wieży. Nie mam nic do Wypija (fajnie się prezentuje - tak jak Kwaśniewski w 1995 :) ), ale to że Zjednoczona Prawica (czytaj PiS) wystawiła tutaj kandydata o którym nikt wcześniej nie słyszał i który jest od Gowina a nie Kaczyńskiego świadczy jak nasze miasto jest postrzegane przez partię rządzącą w kraju i na jak wiele możemy liczyć... Na przyszłość warto pomyśleć nad zarejestrowaniem własnej listy. Sądzę że jednego kandydata do rady udałoby się wprowadzić.

 31. 17.10.18 07:58 momo2525

  Dobra Panowie i Panie a ci będzie jak będzie II tura a w niej Grzyb i Cesiek?? Ja osobiście wtedy wybieram opcje seksualną

 32. 16.10.18 22:06 Darek

  Z tegoż właśnie względu zadałem pytanie, kto był prezydentem Olsztyna kiedy upadał klub?... Czy Wypij przyniesie do Olsztyna środki finansowe na inwestycje? Wątpię, a dlaczego? Ano dlatego, że Olsztyn to nie Warszawa, Gdańsk, Kraków, Szczecin, Wrocław, Poznań, Lublin gdzie PIS musi zrobić wszystko by utrzymać/zdobyć władzę w tych miastach. My jesteśmy zaściankiem i gdyby faktycznie miał tu wygrać ktoś z PISu (a nie pionek), to w moim odczuciu poparcie PISu miałby Szmit....

 33. 16.10.18 21:35 Tiger

  Chciałbym tylko przypomnieć co niektórym, piszącym cokolwiek na temat Czesława M. że był pośrednio odpowiedzialny za upadek Stomilu w 2003 roku, palcem nie kiwnął a do tego corocznie sprowadzał kolarzy z TdP za grube miliony zamiast pomóc klubowi w ciężkiej sytuacji. NIGDY ALE TO NIGDY MU SIĘ TEGO NIE ZAPOMNI! Jest częściowo odpowiedzialny za te wszystkie lata tułaczki klubu po niższych ligach, odpływu kibiców, problemów jakie nas dotknęły lata później, skandalem jest oddawanie na niego głosu i tyle.

 34. 16.10.18 21:31 Owsian

  I jeszcze jedno. Masz dziwną manierę wywyzszania się i traktowania innych z pogardą. I proszę nie stosuj esbeckich metod manipulacyjnych. Nigdy nie powiedziałem że wojewoda zarządza pieniędzmi rządowymi. Powiedziałem że wojewoda w pierwszej kolejnosci może pomóc załatwić srodki z budżetu państwa. Bo jest przedstawicielem premiera.

 35. 16.10.18 21:23 Owsian

  Skąd u ciebie taka pewność że Wypij sprowadzi do Olsztyna inwestycje? Czy masz na myśli granty jak te, które dostala InnWarmia a którymi zainteresowano Nik i CBA. A poznać cię chcę bo mam chęć spojrzeć w oczy czlowiekowi który w moim odczuciu opowiada brednie w które sam nie wierzy.

 36. 16.10.18 20:22 Piotruś Pan

  Owsian, w jakim celu chcesz się spotkać? ja nie mam czasu na opowiadanie bajek z krainy mchu i paproci typu Grzym uratował Stomil czy wojewoda rządzi kasą rządu..... o czym ty chcesz dyskutować jak nie masz pojęcia o podstawowych rzeczach. Tylko Wypij może spowodować napływ inwestycji do Olsztyna w tym do Stomilu. Kolejna reelekcja Grzyma spowoduje wykluczenie Olsztyna z Polski i spadek do Polski C. Małek do powrót pszaśności do Olsztyna lecz i tak o niebo lepiej niż za Grzyba. A prezesik popełnił błąd sekując Małka, sam opowiadając się za Grzybem choć Stomil jest podobno apolityczny.......

 37. 16.10.18 17:26 Owsian

  Piotruś Pan ja się nie obraziłem na ciebie. Pytałem dlaczego mnie obrazales. Proponowałem 2 razu spotkanie aby wymienić się pogladami. Nie wiem dlaczego nie chcesz się spotkać. I pytanie na teraz. Dlaczego twierdzisz że najlepiej jak wygra Wypij.? Znasz go?

 38. 16.10.18 17:03 Piotruś Pan

  Owsian, pewnie znowu się obrazisz ale farmazonisz. Wojewoda nie zarządza majątkiem skarbu państwa w województwie on nim tylko administruje a to zasadnicza różnica. W jaki sposób Grzym pomógł klubowi? Tak jak mówił Kiłdanowicz w ostatnim wywiadzie on roznieca pożary a później je gasi. Taki samopodpalacz. Dla klubu ędzie najlepiej jak wygra Wypij, jak Czesio też nie będzie źle, bo gorzej niż za Betonowicza być nie może........ Jak wygra Beton to przez 4 lata zrobi nowe balustrady na stadionie i będzie pisał do premiera aby przyznał fundusze na 10 linię trawajową w Olsztynie i 1 linię metra :)

 39. 16.10.18 16:52 Biała Armia

  Na pierwszy rzut oka myślałem że obecny prezes będzie dotrzymywal obietnicy ale robi to samo co poprzedni prezes poeta. Jedynym plusem to jest byli piłkarze na biletach Stomilu. A reszta.... Ja rozumiem że i tak wszystko wyjdzie po wyborach ale nie tak chyba miało to funkcjonować.

 40. 16.10.18 12:54 henio

  Głosujcie wszyscy na Komitet Wyborczy Wyborców Henia ze Stomilu! Lista numer 19 pozycja 45!

 41. 16.10.18 12:46 B5

  Niestety racja leży po stronie Owsiana,takie mamy realia...

 42. 16.10.18 11:17 SzEFoo

  Owsian to idź i głosuj na Grzymowicza. Tylko potem nie narzekaj, że nikt nie chce w ten klub zainwestować. Raz, że wina stadionu, dwa władz, którzy nawet się nie kryją z tym, że Olsztyn stać na maksymalnie 3 ligę (nie na drugą bo to też duże koszta). I wtedy zrozumiesz, że dopóki nie będzie zielonego światła z ratusza na większą pilke w tym mieście to nic się nie zmieni. Małkowski też raczej nie pomoże więc trzeba dać szansę komuś spoza tego układu.

 43. 16.10.18 10:59 Owsian

  Gdyby nie Grzymowicz Stomilu już by nie było, lub grałby od 3 lat w B klasie pod inna nazwą. Takie są fakty. W tej kadencji dużo pomogl i zrobił kilka inwestycji w stadion.

 44. 16.10.18 10:25 THE CORE

  Macie swojego Czesława-Zbawcę: http://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/7,48726,24046270,szykuje-sie-nowa-pomoc-stomilowi-od-wladz-olsztyna.html

 45. 16.10.18 09:56 Owsian

  Kasę z budżetu to może wojewoda, a nie Prezydent miasta . Prezydent dysponuje tylko budżetem miejskim. Jak chcesz kase z budżetu państwa to idź do Chojeckiego. Swoja drogą miał startować na prezydenta. Jak piszesz , że Wypij zalatwi kase to smiać mi się chce. Co to znaczy załatwi?

 46. 16.10.18 09:37 MD

  Olsztyniak58 ja też na Wypija. Grzymowicz ma gdzieś Stomil, a Małkowskiego nie będę nawet komentował. Trzeba myśleć, a nie bzdury gadać/pisać. Wypij załatwi kasę z budżetu państwa, Grzymowicz z Małkowskim nic nie załatwią. Ten drugi to może "rozgłos" najwyżej, ale nie taki jak byśmy chcieli. Głosować MĄDRZE, a nie na tych co już byli i tylko obiecują. I nie na płotki (nawet jeśli ok, to ciągle płotki), bo jak iść na wybory i oddać głos na kogoś kto z góry wiadomo, że będzie miał max 5% to tak jak nie iść na wybory. A później bedzie na forum płacz, że rządzi Grzymowicz i ma gdzieś Stomil. MĄDRZE tzn. na takiego kandydata, który najwięcej da Stomilowi i miastu. No i na kandydata, który ma jakieś szanse. Zostawiam Wam do przemyślenia.

 47. 15.10.18 21:14 Damiano(S)

  Wole Malkowskiego na prezydenta niz Grzyba. Glosujcie na grzyba to na pewno bedzie git. Czeslaw musi wygrac

 48. 15.10.18 20:59 misiek84

  Panie i Panowie - nie ma sie co oszukiwac - 2 tura Małkowski / Grzymowicz... I ja stawiam dolary przeciwko orzechom, ze mimo wszystko w 2 turze wygrywa Grzymowicz... wiec nie robilbym podchodow do nikogo z konkurentow, bo jakby co to Piter będzie sie mscic...

 49. 15.10.18 20:11 Emilozo

  Nie mam zamiaru wtrącać się w waszą dyskusję przedwyborczą, ale przypominam tylko o kulturze politycznej :) Chodzi mi o nazywanie kandydatów ksywkami :) :)

 50. 15.10.18 19:48 Owsian

  Komentarz został ukryty z powodu nieodpowiedniej treści.

 51. 15.10.18 19:34 SzEFoo

  Darek z ostatnim zdaniem się z Tobą zgodzę, że bez odpowiednich radnych to Prezydent za wiele nie może zdziałać. Ale jeśli chodzi o porównywanie 2003 roku do teraz to się nie zgodzę mimo, że nie jestem za Małkowskim. Teraz są dużo większe możliwości niż kiedyś (przed wejściem do UE). A światła i murawa to był mus żeby grać na tym szczeblu rozrywkowym w piłkę.

 52. 15.10.18 19:20 Darek

  Grzymowicz na mecze nie chodzi. Małkowski chodził w roku wyborczym i to na 2 tygodnie przed wyborami. Nie pomógł uratować Stomilu jak ten upadał. Nie powołał spółki nie zrobił oświetlenia nie zrobił murawy i też nie wybudował stadionu. Skoro tego nie robił to teraz raptem zacznie? !!! Tu sam prezydent nie zrobi wszystkiego. Tu potrzebna jest rada miasta i trzeba głosować na takich radnych co są prosportowi...prospołeczni...prostomilowscy.

 53. 15.10.18 19:19 Olsztyniak58

  Tylko Wypij. Trzeba głosować na kandydata którego partia rządzi to szansa na pieniadze

 54. 15.10.18 19:10 SzEFoo

  Owsian tylko jest jeden problem. Głosować na kogoś kto ma małe szanse otrzymania 5 proc głosów- to jak głos stracony. Bo mało prawdopodobne by ktoś z trójki Grzymowicz- Małkowski i Wypij włączył się do gry.

 55. 15.10.18 18:42 Darek

  A kto był prezydentem miasta jak upadał Stomil??!!

 56. 15.10.18 18:37 Owsian

  Ja głosuję na Maciejewskiego. Agitujemy dalej?

 57. 15.10.18 18:22 SzEFoo

  A co może powiedzieć Grzymowicz?? Przecież teraz i 5mln by obiecał aby tylko parę osób więcej zagłosowało na niego. Na szczęście duże prawdopodobieństwo, że wreszcie Olsztyn się go pozbędzie i sport chociaż trochę odżyje w tym mieście. Głosuje na młodego Wypija, ale choćby wygrał Małkowski gorzej niż za Grzymowicza nie będzie bo dla Stomilu za wiele to on nie zrobił przez te lata.

 58. 15.10.18 16:17 crispy

  I L E ??? A graja gorzej, niz za lopaty, ktory trenowal za jakies drobne ... qzwa, co tu sie dzieje ? Na 22 netto ja robie 7-8 miechow ... juz ja im wplace ,,na ratunek'' !

 59. 15.10.18 15:30 PatrasOKS

  Czyli ile w końcu ma Stomil tej kasy dostać?

 60. 15.10.18 15:21 crispy

  swiete slowa, swiete ale nie dyrektora/prowokatora (a o co chodzi z tym cyrkiem abraszki ???) ... a ja dalej nie wiem, co z kasom za projunir ... moze ktos oswieci ?

 61. 15.10.18 13:59 Dyrektor OKS 1945

  borowicza już pożegnano teraz czas na grzybowicza póki jeszcze można ratować piłkę nożną

 62. 15.10.18 13:58 Dyrektor OKS 1945

  tadek machela w hymnie śpiewa że pan wieczorek dopomoże a taki żaden się nie znalazł który by dał swoje pieniądze na oks 1945 i nic w zamian nie chciał

 63. 15.10.18 13:56 Dyrektor OKS 1945

  pan mietek byłby najlepszym prezesem nie dopuściłby nigdy do upadku oks 1945 ale takich ludzi już nie ma teraz są sami menedżerowie w drogich garniturkach modnych fryzurkach i eleganckich okularkach z językiem z podręcznika dla akwizytora a wy się ciągle na to nabieracie

 64. 15.10.18 13:52 Dyrektor OKS 1945

  kto odda głos arbuzowi temu ręki nie podam

 65. 15.10.18 13:49 Dyrektor OKS 1945

  nie wierzę co czytam grzybowicz obiecał pieniądze na fecie na starym mieście nawet stadion obiecywał teraz wybory a obietnice nic nie kosztują więc każdy może usłyszeć to co zechce a nieradkiewicza kręcą wszyscy prezydent wojewoda i marszałek duży chłop a naiwny jak dziecko cyrk abraszki

 66. 15.10.18 13:32 Piotruś Pan

  Zgadzam się z poprzednikiem, opowieści opowieściami a głupiemu radość. Ekwiwalent na podstawie wyceny tylko na ile ten ekwiwalent wycenia Grzymuś, tego nie powiedzieli..... Jaka promocja i czego poprzez Stomil? Murawy za 6,5 mln czy świateł za 4,2 mln? Bo ja tego nie wiem.....

 67. 15.10.18 13:28 Owsian

  Za długo żyje żeby uwierzyć w sportowe utrzymanie. Myslę, że w końcówce sezonu była spółdzielnia i buk.

 68. 15.10.18 13:26 adiag6

  gadanie gadaniem a zobaczymy jak to bedzie

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!