Krzysztof Betkier i Dominik Wasiak. Fot. Paweł Piekutowski

3. połowa po meczu Lechia Tomaszów Mazowiecki - Stomil Olsztyn 0:0. ZOBACZ WIDEO!

13.08.24 10:35   em   0

Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali bezbramkowo z Lechią Tomaszów Mazowiecki. W programie 3. połowa Emil Marecki rozmawiał z Dominikiem Wasiakiem i Krzysztofem Betkierem.

Nasze studio TV istnieje dzięki wsparciu naszych Patronatów. Dziękujemy i zachęcamy innych kibiców Stomilu do wsparcia: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Sponsorem technicznym naszego studia jest firma Jarys oraz Markol & Grawer.

- - -

Wybrance cytaty:

K. Betkier: Jest pełno kopaniny. Mecz w Tomaszowie to nie było dobre widowisko, ale było kilka fajnych akcji z obu stron. Remis jest sprawiedliwy. Wynik jest ok, biorąc pod uwagę to, co było przed sezonem. 4 punkty w 2 meczach są w porządku.

D. Wasiak: Lechia to nieprzyjemny przeciwnik do gry. Nie ma co oczekiwać cudów od Stomilu, który jest w budowie. Do końca sierpnia ktoś powinien się pojawić nowy w kadrze. Defensywa dobrze się spisała. To znak rozpoznawczy trenera Zajączkowskiego.

D. Wasiak: Duet Paliwoda-Flis moim zdaniem był najlepszy w tym meczu. Trzeba docenić punkt na wyjeździe. Murawa i siła przeciwnika... to cenny punkt.

K. Betkier: Na naturalnej nawierzchni i w obecności kibiców Stomilu wynik meczu na pewno byłby inny.

E. Marecki: Usiadłem na trybunach i wtedy do mnie dotarło, że jesteśmy w III lidze. Z Unią Skierniewice 1,5 tys. widzów, na Podbeskidziu ładny stadion i kibice, a w Tomaszowie sztuczna murawa, brak sektora gości, prądu dla mediów...

D. Wasiak: Wisła II Płock, Jagiellonia II i Legia II też grają na sztucznych murawach. Stomil będzie musiał myśleć, by przed takimi meczami trenować na Dajtkach.

E. Marecki: W Tomaszowie też nie było imprezy masowej. Teraz jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Trzeba robić wszystko, żeby się stąd wydostać.

K. Betkier: Przesunięcie Żwira do środka pomocy nie było dobrym pomysłem. Na boku z Unią dał znacznie więcej Stomilowi. Na ten moment mamy ugruntowane skrzydła. Fronczak i Gojko będą grali.

D. Wasiak: Z Karolem graliśmy razem w Sokole Ostróda i jego najlepsze mecze były na prawej obronie, nawet na lewej dobrze grał. W II lidze dobrze wyglądał, gdy był ustawiony wysoko za napastnikiem. Lechia miała dużą przewagę w środku nad Stomilem.

K. Betkier: Widziałem Orpika w dwóch meczach i coś mu musiało dolegać z kolanem, nie pod grą, dużo strat własnych i kilka razy śmierdziało kartkami.

D. Wasiak: Orpik zabijaka. Typowa 6 do przecinania z dobrymi warunkami fizycznymi. Łysiak w III lidze spokojnie da sobie radę.

Tagi: Stomil Olsztyn, Lechia Tomaszów Mazowiecki, 3. połowa, III liga, Dominik Wasiak