95' Koniec meczu.
91' Niestety, goście wychodzą na prowadzenie. Wbita piłka w pole karne, w zamieszaniu do piłki dobiegł Karol Czubak i z bliska umieścił piłkę w siatce. 73
76' Piłka w bramce Stomilu, jednak podniesiona chorągiewka, spalony 73
75' Boisko opuszcza Łukasz Moneta, w jego miejsce Brian Galach 1
74' Boisko opuszcza Wojciech Reiman, w jego miejsce Maciej Spychała 1

Artykuł

Adrian Stawski: Po zakontraktowaniu Simby zamykamy naszą kadrę

13.08.21 12:16   em   1  

W sobotę (14 sierpnia 2021 r.) Stomil Olsztyn zagra ligowe spotkanie z Arką Gdynia. Przed meczem odbyła się konferencja prasowa z udziałem olsztyńskiego szkoleniowca - Adriana Stawskiego.

- Od początku mamy swój plan i sposób przygotowań do każdego meczu. Nie można przygotowywać się podobnie, bo każdy rywal jest inny - mówi Adrian Stawski. - Wyciągamy wnioski z tych porażek. Nikt jeszcze po dwóch porażkach ani awansował, ani nie spadł. Musimy być konsekwentni w tym co robimy. Wiemy co chcemy robić i według tego planu cały czas idziemy i staramy się kontynuować pracę, którą obraliśmy sobie na początku.

Czy trener rozważa możliwość gdy Szymona Lewickiego i Patryka Mikity razem w ataku?
- Pewnie, że tak. Mikita to jest taki zawodnik, który może grać na pozycji napastnika, może grać z boku. Najlepsze mecze rozgrywał na boku pomocny, strzelał wiele bramek. To jest zawodnik, który może grać w ataku. Będą różne warianty gry. Sezon tak naprawdę dopiero się zaczął, będziemy grać 2, 3 napastników, a także 1 napastnikiem.

- Trzon zespołu już jest - mówi Stawski. - Nie jest to pierwsza jedenastka, która na 100 procent ma pewny skład. Cały czas skład się krystalizuje. Przyszło do nas 15 zawodników, odeszło 17. Skład jest nowy, przed nikim nie zamykam szany. Każdy się tutaj mocno stara z zawodników. Trzon powoli się krystalizuje, ale nigdy nie jest tak, że 11 zawodników jest pewnych gry.

- Po zakontraktowaniu Simby zamykamy naszą kadrę i skupiamy się na tym co mamy. Mówiłem, że szukamy środkowego obrońcy i nim jest Simba. Tą kadrą się teraz przygotowujemy, przynajmniej do zimy.

Od redakcji: W Stomilu Olsztyn ma grać także Shun Shibata, ale klub jeszcze tego oficjalnie nie ogłosił.

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Adrian Stawski, konferencja prasowa, wypowiedź przed meczem, komentarz przed meczem, I liga, Arka GdyniaKomentarze

  1. 13.08.21 13:44 masti

    http://www.90minut.pl/news/313/news3139286-Jacek-Troshupa-w-MKS-ie-Ryki.html wylądował orzeł

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!