90+3' Koniec spotkania. Stomil przegrywa 0:2.
90' Trzy minuty potrwa dłużej mecz w Ząbkach.
87' Maciej Tataj wchodzi za Mateusza Piątkowskiego.
84' Paweł Piceluk wszedł za Dominika Kuna.
71' Karol Żwir wchodzi za Łukasza Suchockiego.

Artykuł

Paweł Baranowski, fot. Artur Szczepański

Paweł Baranowski, fot. Artur Szczepański

Baranowski: Musimy się podnieść po tej porażce

09.03.13 19:01   em   10  

Po meczu Dolcan Ząbki - Stomil Olsztyn rozmawialiśmy z obrońcą Stomilu Olsztyn - Pawłem Baranowskim.

Nie tak miała wyglądać inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu Stomilu Olsztyn.
- No tak. Pojechaliśmy do Ząbek po trzy punkty. Mieliśmy opracowaną taktykę pod Dolcan i wszystko się posypało po stracie bramki. Musieliśmy gonić wynik i nie realizowaliśmy już tego co sobie zakładaliśmy na początku meczu. Musimy się podnieść po tej porażce i myśleć teraz tylko o spotkaniu z Łódzkim Klubem Sportowym.

A jak czuliście się kondycyjnie w tym meczu?
- Powiem tylko za siebie. Ja czułem się dobrze. To na pewno nie był powód naszej porażki. Fizycznie jest dobrze przygotowany do sezonu.

Przez większość okresu przygotowawczego grałeś na środku z Andrzejem Niewulisem. Jak Ci się dzisiaj współpracowało z Rafałem Remiszem.
- Jak się traci dwie bramki w meczu to można mieć wrażenie, że wszystko wpadło po błędach obrońców. Tak nie było. Przy pierwszej bramce nie wiadomo dlaczego arbiter odgwizdał rzut wolny. Dolcan potrafił to zamienić na bramkę. Druga bramka poszła po kontrze gospodarzy. Widać poprawę w naszej grze obronnej, bo Dolcan więcej sytuacji sobie strzeleckich nie strzelił.

Po Twoim strzale z główki w drugiej połowie piłka zatrzymała się na słupku. Na pewno żałujesz, że nie wpadło, bo już nie raz pokazaliście, że strzelona bramka daje Wam wiatr w żagle.
- Teraz można gdybać. Tylko po co? To już niczego nie zmieni. Nie możemy teraz się zdołować. Musimy szybko zapomnieć, wyciągnać wnioski i szykować się na mecz u siebie z ŁKS.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Dolcan Ząbki, Paweł Baranowski, wywiad, rozmowa, rozmowa po meczu, I liga, Rafał Remisz


Komentarze

 1. 10.03.13 02:02 encephalon

  ale Paweł czy Zbigniew? hehe

 2. 10.03.13 01:59 Joe Black

  emcephalon ty to chyba kaczmarek jesteś

 3. 10.03.13 00:18 encephalon

  każdy ma swój punkt widzenia i swoje doświadczenia ;)

 4. 10.03.13 00:06 Kot

  Trudniej syfa od tirówki złapać niż dzisiaj było wbiec z piłką w pole karne Stomilu i zrobić z nią, co się chciało.

 5. 09.03.13 23:57 encephalon

  moim zdaniem to obrona żle nie grała , no z tym dziadkiem na wózku to przy takiej grze w defensywie ale W POMOCY to prawda :)

 6. 09.03.13 23:11 Kot

  Jak zwykle ta sama śpiewka! Obrona akurat dzisiaj to była tak dobra, że dziadek na wózku inwalidzkim z Parkinsonem i paraliżem całego ciała by was zjechał, jak chciał! Taka jest prawda. On na tym wózku byłby bardziej mobilny od was. Pewnie murawa była grząska...

 7. 09.03.13 22:25 chodi

  Fizycznie jesteście dobrze przygotowani??? Dolcan miał tylko 2 sytuacje, a obrona jest ok??? Noto super na dwie 100% dwa razy bramka, w DUPIE mamy wasze wytłumaczenia, jesteście po prostu słabi i nie macie umiejętności na I ligę. Jeżeli teraz się nie utrzymacie to do końca życia będziecie kopać na wioskach, musicie teraz wygrać trzy mecze z rzędu inaczej mogę dać Wam pracę za 1000 zł brutto na miesiąc przy kopaniu rowów melioracyjnych pod Galerię Warmińską.

 8. 09.03.13 20:32 Pawlik

  Zamiast mur ustawiac przy tym wolnym to czesc rekami wymachwala do sedziego.

 9. 09.03.13 19:28 cisowianka

  gdzie on ci przygwiazdorzył ? daj spokój nie będą wszystkiego wygrywać przecież. kolejny pożal się Boże kibic

 10. 09.03.13 19:15 Owsian

  Wy jesteście po prostu miernymi piłkarzami. Nie szukaj usprawiedliwienia, nie gwiazdorz, tylko trenuj, zapierd.....j kopaczu.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!