Olsztyn - Stadion Stomilu, 2 kwietnia 2011 r., godz. 15:00

Derby nasze! OKS 1945 wygrał z Jeziorakiem Iława

02.04.11 17:05   zic   31

W drugoligowych derbach województwa Olsztyński Klub Sportowy 1945 Olsztyn pokonał iławski Jeziorak 2:1 (1:0).

Bramki dla Olsztynian zdobyli: w 45. minucie Jakub Kowalski z rzutu karnego, który sam chwilę wcześniej wywalczył, oraz powracający po kontuzji, w 82. minucie Eduardo. Kontaktową bramkę dla gości zdobył w 55. minucie Marcin Kalkowski. Był to kolejny mecz w sezonie, który potrzymuje passę nieprzegranych spotkań w Olsztynie.

W czterech ligowych meczach na wiosnę Olsztynianie zdobyli już 10 punktów, czyli połowę zdobyczy punktowej z całej rundy jesiennej! A wynik może być jeszcze lepszy, bo w najbliższą środę kolejne spotkanie w Olsztynie. W tabeli ligowej OKS zajmuje pewne 8. miejsce, a w czołówce robi się coraz większy "ścisk" - do miejsca premiującego awans brakuje już tylko sześciu punktów.

zic

1. 04.04.11 16:09 FC Szczytno

Trzeba pochwalić wkoncu piłkarzy za gre do konca i ambicje jaka maja w tej rundzie i jak zachowuja sie pomeczu wspolne okrzyki to jest to czego juz dawno niebylo brawo dla pilkarzy tak ma byc i tak trzymac panowie Stomil Ponad Wszytsko !!!

2. 03.04.11 22:05 zicoo

@Koda, sporo ludzi oddało głosy, jak to nie widzisz gwiazdek?

3. 03.04.11 14:52 nychuu

4. 03.04.11 10:25 Koda

Jak zwykle problemy aby ocenić zawodników, gwiazdki się nie wyświetlają !!

5. 03.04.11 00:21 famas

he he he nie napinaj sie tak ziomek Stomil wygral i wszystko :)

6. 02.04.11 22:24 ..::DAWIT::..

ta żyłka chyba jednak pękła..

7. 02.04.11 22:00 arek0311

Gdyby pedziorak zgrał otwarcie to by piątkę dostał! Ale jak zwykle po wiejsku kombinował! Zakierski dno facet żałosny jesteś!!!

8. 02.04.11 21:59 Detox

brawo ! brawo!

9. 02.04.11 21:53 coyote

Kiedy pojawia sie jakies fotki z trybun?

10. 02.04.11 21:08 arek0311

pedziorak nic zero gry moim zdaniem ekipa do spadku!!!Symulować kontuzje każdy potrafi! Zwykłe pipy ze wsi na dodatek:)))

11. 02.04.11 21:03 arek0311

Jaka napinka? Byliśmy lepsi o dwie klasy !!!! Nie jest to powód do dumy bo wiejskie kluby każdy ogrywa! Forza OKS!!!

12. 02.04.11 19:33 SPROKET

ZWYCIĘSTWO ZNÓW PO NASZEJ STRONIE!!! POZDRO Z EMIGRACJI

13. 02.04.11 19:15 Kosa

BRawo Oks! Widac bylo ze chlopaki zapieprzali az milo! Brawo dla Alana i Filipa!

14. 02.04.11 18:43 kru

15. 02.04.11 18:39 bigosss2

Bardzo dobra współpraca w 2 połowie Kowalskiego ze Stefanowiczem, brawo STOMIL!

16. 02.04.11 18:31 czeliniak

Jeziorak zaparkował autobus w polu karnym licząc na grę z kontry, co zepsuło atrakcyjnośc tego meczu, najważniejsze, że piłkarze dali radę, kowal jak zwykle cały mecz walczył, tylko coś mu dzisiaj słabo wychodziły stałe fragmenty gry, kolejne trzy punkty, STOMIL PONAD WSZYSTKO.

17. 02.04.11 18:27 S.M.P.

Renusz niewidoczny... dziwne że w całym meczu dostał może ze dwie piłki...Cał czas (czasami na siłę) graliśmy tylko prawą stroną. Brawo Eduardo! Wszedł na podmeczonego rywala, narobił wiatru i jest git. Suchy - tragedia

18. 02.04.11 18:19 Spokojny_

BRAWO EDUARDO :) ! BRAWO STOMIL! Tylko co grał Renusz to ja nie wiem

19. 02.04.11 17:53 kubik

Tak trzymać panowie ! TYLKO STOMIL OKS !!!!!

20. 02.04.11 17:43 Kot

To się chyba przepisy zmieniły, bo Eduardo był na prawie 2-metrowym spalonym. Suchocki strzelał, przed brakmą był bramkarz, jeden obrońca, a najbliżej Eduardo, w dodatku na spalonym.

21. 02.04.11 17:27 czarnyczarny

mam nadzieję, że 2 PRAWIDŁOWO zdobyte gole Eduardo uciszą mordy wszystkim, którzy go krytykowali... BRAWO STOMIL!

25. 02.04.11 12:11 Aro

"arek0311" sprawdź lepiej czy ci żyłka nie pękła od tej napinki...

26. 02.04.11 10:15 arek0311

Naprzód OKS! Musicie roznieść ten pedziorak, śmieszny, prowincjonalny klubik z ich żałosnymi kibicami w deszczowych pelerynkach:)))

27. 02.04.11 09:52 cichybogdan

Wczoraj byłem kupić bilet chodzili zawodnicy i można było z nimi porozmawiać, pytałem się wczoraj Eduardo czy bd grał powiedział ,,Pewnie''

28. 02.04.11 08:02 Spokojny_

Podobno Eduardo ma być w kadrze więc może wreszcie go zobaczymy na ostatnie 15-20 minut, mecz w którym jesteśmy faworytem i to nie wiem czy nawet nie zdecydowany, trzeba zdobyć 3 punkty i piąć się w górę tabeli

29. 01.04.11 19:55 Flaber007

huj w ten Jeziorak, Wszyscy do Rzeszowa!

30. 31.03.11 21:58 19anonim45

31. 31.03.11 21:34 F.R.T.

AUTOKARY DO RZESZOWA, ZAPISY !! PROMOCJA !! WPŁATA DO SOBOTY NA MECZU Z JEZIORAKIEM TYLKO 40 zł !! od niedzieli do środy: 50zł czwartek do dnia wyjazdu: 60zł... FUNDUSZ WYJAZDOWY WSPIERA TYCH CO NIE ZAMULAJĄ!!