Relacja z meczu GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn

II liga 2023/2024 (2. kolejka, 31.VII.2023 r.) Koniec Jastrzębie-Zdrój
GKS Jastrzębie 1:2 Stomil Olsztyn
1:1
11' Farid Ali Bramki Piotr Kurbiel 20'
Bartosz Florek 75'
Bramki GKS Jastrzębie :
Stomil Olsztyn: 30. Miłosz Garstkiewicz - 11. Filip Wójcik, 14. Filip Szabaciuk, 26. Bartosz Waleńcik, 25. Hubert Sadowski, 3. Lukáš Kubáň, 50. Michał Karlikowski - 10. Karol Żwir, 8. Marcin Stromecki, 18. Michal Bezpalec, 7. Hubert Krawczun - 9. Piotr Kurbiel.
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 15:05:06

94' Koniec meczu. Mamy 1 trzy punkty w sezonie. Brawo Stomil!
93' Groźnie w polu karnym Stomilu. Ale bronimy. 68
92' Bała niczym Włodek Smolarek w narożniku boiska. Wywalczony róg. 1
90' 3 minuty doliczone
88' Żółtą kartką ukarany Szabaciuk. 1
86' Fajna akcja Stomilu, Tuleja w pole karne, Florek odgrywa, jednak Żwir bardzo niecelnie. 1
83' Żółtą kartką ukarany Bała. 1
83' Dużo kopanimy, i start w środku pola.
80' Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, łapie Garstkiewicz! 68
76' Zmiennicy dali bramkę Stomilowi! Bała dobre dogranie i przepiękny strzał Florka z dystansu! 1
75' Florek strzela bramkę!!!!! Jest 2:1!
74' Żółtą kartką ukarany Sadowsi.. 1
73' Boisko opuszcza Ali i Zych , w jego miejsce Kargul-Grobla i Gołuch. 68
72' Boisko opuszczają Kurbiel i Krawczun , w ich miejsce Bała i Florek. 1
71' Kiebzak niecelnie. 68
65' Żółtą kartką ukarany Krawczun. 1
63' Boisko opuszcza Karlikowski , w jego miejsce Tuleja. 1
62' Nienajgorsza akcja Stomilu, ale Krawczun fauluje w ataku. 1
58' Stomil lepiej wygląda od początku II części gry. 1
47' Groźna akcja gospodarzy, dobrze Garstkiewicz zbija piłkę ponad poprzeczkę! 68
46' Igor Kośmicki wraca zatem na boisko w biało-niebieskich barwach! 1
46' Boisko opuszczają Wójcik i Stromecki , w ich miejsce Kośmicki i Szramowski. 1
46' Gramy!II Połowa.
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45+1' 1 minuta doliczona
41' Ależ to była bomba, niefrasobliwość Stomilu w obronie i Zych uderza z dystansu, piłka odbija się od poprzeczki i nie mija linii bramkowej! Olsztynianie mieli "furę" szczęścia! 68
40' Bezpalec leży na boisku po uderzeniu w twarz. 1
38' Rzut rożny dla drużyny GKS-u, Farid Ali nie mieści dośrodkowania w boisku, przy krótkim słupku. 68
32' Rzut rożny dla Jastrzębia , bronimy. 68
31' Dobra kombinacja Jastrzębia, strzał sprzed pola karnego minimalnie niecelny. 68
28' Strzał Wójcika z dystansu ponad bramką. 1
25' Zamieszanie w naszym polu karnym, obrońcy wybijają, kolejny atak i strzał gospodarzy niecelny. 68
22' Stomil chce iść za ciosem, Lukáš Kubáň dośrodkował, jedna wprost w ręce bramkarza gospodarzy. 1
20' GOOOL! Mamy remis 1:1! Świetna kontra, w pole karne zagrał Michał Karlikowski, a Piotr Kurbiel z 5 metrów trafił do pustej bramki. 1
18' Krawczun powalczył z lewej strony, zagrał w pole karne, ale Wójcik nie doszedł do zbyt mocnej piłki. 1
11' Gospodarze prowadzą 1:0. W 11. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Adrian Tymiński wygrał pojedynek biegowy z Szabaciukiem, zagrał w pole karne, a tam nikt nie krył zawodnika Jastrzębia. Kompletnie niepilnowany Farid Ali nie miał kłopotów z pakowaniem piłki do siatki. 68
10' Pierwsze dziesięć minut mocno wyrównane, już nie było żadnej sytuacji bramkowej.
2' Znakomicie broni Garstkiewicz! Ali z wolnego, głową strzela zawodnik gospodarzy i na szczęście bez straty gola. Fatalne krycie w polu karnym przez piłkarzy Stomilu. 68
Gramy. DO BOJU OKS! 68
Trwa oficjalna prezentacja wyjściowych składów. 1
W miejsce Walenćika wskoczył Michał Karlikowski. Tym samym Szabaciuk z wahadła został cofnięty do obrony. 1
DRAMAT! Bartosz Waleńcik doznał kontuzji podczas rozgrzewki! Nie zagra w Jastrzębiu. 1
Mecz sędziować będzie Szymon Łężny z Kluczborka.
Stomil w tym roku nie przegrał jeszcze na wyjeździe. 1
W poprzedniej kolejce Stomil przegrał u siebie 1:2 z Zagłębiem II Lubin, a GKS Jastrzębie u siebie zremisował 0:0 ze Stalą Stalowa Wola.
Daniel Pietraszkiewicz został w Olsztynie, ale piłkarze nie jest kontuzjowany. Podobnie jak Łukasz Borkowski i Mateusz Drabiszczak, którzy zagrali w weekend w meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski. 1
Ławka rezerwowych: 1. Łukasz Jakubowski - 4. Igor Kośmicki, 17. Łukasz Szramowski, 23. Filip Laskowski, 29. Robert Tuleja, 50. Michał Karlikowski, 77. Bartosz Florek, 89. Tomasz Bała, 99. Kacper Kondracki. 1
Wyjściowa jedenastka Stomilu: 30. Miłosz Garstkiewicz - 14. Filip Szabaciuk, 26. Bartosz Waleńcik, 25. Hubert Sadowski, 3. Lukáš Kubáň, 11. Filip Wójcik - 10. Karol Żwir, 8. Marcin Stromecki, 18. Michal Bezpalec, 7. Hubert Krawczun - 9. Piotr Kurbiel. 1
Witamy, o godzinie 18:00 początek pierwszego wyjazdowego spotkania Stomilu Olsztyn.