Relacja z meczu Górnik Zabrze - Stomil Olsztyn

30' Igor Angulo
ż Armin Ćerimagić kartki Piotr Klepczarek ż
Wiktor Biedrzycki ż
Tomasz Wełnicki ż
Bramki Górnik Zabrze: 99. Grzegorz Kasprzik - 3. Adam Wolniewicz, 2. Bartosz Kopacz, 26. Adam Danch, 7. Rafał Kurzawa - 36. Bartosz Pikul (56, 28. Maciej Ambrosiewicz), 22. Szymon Matuszek, 19. Mariusz Przybylski, 17. Igor Angulo, 14. Armin Ćerimagić (84, 4. Rafał Kosznik) - 11. David Ledecký (67, 23. Szymon Skrzypczak).
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 3. Marcel Ziemann (86, 2. Wojciech Dziemidowicz), 6. Piotr Klepczarek, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 21. Łukasz Jegliński, 97. Wiktor Biedrzycki, 11. Karol Żwir (46, 5. Grzegorz Lech), 14. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa (61, 22. Tomasz Zahorski).
Szczegóły sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
widzów: 7897.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 19:48:49

94' Koniec meczu. Przegrywamy w Zabrzu.
91' Trzy minuty do końca spotkania.
90' Leszczyński wygrywa pojedynek sam na sam z Angulo. 1
88' Kontra Stomilu po wolnym Górnika, dośrodkowanie Nishiego, z piłką mija się Lech, Dziemidowicz podaje do Zahorskiego, ten na spalonym... Szkoda tej akcji. 1
87' Boisko opuszcza Marcel Ziemann, w jego miejsce Wojciech Dziemidowicz 1
86' Rzut rożny dla Górnika, piłkę łapie Michał Leszczyński 85
85' Boisko opuszcza Armin Ćerimagić, w jego miejsce Rafał Kosznik 85
80' Rzut rożny dla Stomilu, Ziemann nieudolnie uderza na bramkę, nic z tego. 1
80' Dośrodkowanie Ziemanna, Ratajczak próbował uderzać, zablokowany strzał. 1
77' Patryk Kun, zablokowana próba strzału. Dobijał jeszcze Nishi, broni Kasprzik. 1
75' Angulo osmiesza obrońców Stomilu, na nasze szczęście trafia tylko w boczną siatkę 85
72' Niecelny strzał Grzegorza Lecha. 1
70' Atak Ziemanna, dośrodkowanie do Lecha, ten mija się z piłką. 1
69' Uderzenie w mur. 85
69' Żółtą kartką ukarany Tomasz Wełnicki, a Górnik po faulu ma rzut wolny na 22. metrze. 85
68' Dośrodkowanie Kuna w pole karne, wybite. 1
68' Boisko opuszcza David Ledecký, w jego miejsce Szymon Skrzypczak 85
68' Akcja Stomilu, uprzedzony Zahorski. 1
64' Szymon Matuszek trafia w poprzeczkę bramki Leszczyńskiego. 85
63' Żółtą kartką ukarany Armin Ćerimagić 85
62' Boisko opuszcza Rafał Kujawa, w jego miejsce Tomasz Zahorski 1
62' Strzał Kujawy na krótki słupek z 16 metrów, tuż obok słupka. 1
57' Boisko opuszcza Bartosz Pikul, w jego miejsce Maciej Ambrosiewicz 85
56' Żółtą kartką ukarany Wiktor Biedrzycki 1
55' Akcja Ziemanna, dośrodkowanie w pole karne, łapie Kasprzik. 1
46' Zmiana w Stomilu, w miejsce Karola Żwira pojawił się Grzegorz Lech. 1
46' Rozpoczynamy drugą połowę
45' Żwir na 16. metrze, próba strzału, zablokowana. 1
43' Żółtą kartką ukarany Piotr Klepczarek, za zatrzymanie akcji Górnika faulem 1
41' Ratajczak dostał się pod pole karne, zdołał dośrodkować, jednak obrońcy uprzedzają Kujawę. 1
38' Ratajczak w ostatniej chwili przejmuje piłkę Pikuli w polu karnym 1
36' Klepczarek wybija dośrodkowanie, rzut rożny. 85
36' Stomil niestety dalej niedokładnie, zagęszczony przez gospodarzy środek pola robi swoje. 1
31' 2:0. Kontra Górnika, Igor Angulo wybiega pomiędzy dwóch obrońców i umieszcza piłkę w siatce. 85
30' Kun do Kujawy, ten zablokowany w polu karnym, tylko aut dla Stomilu. 1
29' Dużo niedokładności w grze Stomilu, przewaga Górnika w ostatnich minutach. Nie potrafimy przetrzymać piłki dłużej w swoim posiadaniu. 1
27' Mogło być 2:0, jednak w ostatniej chwili z bramki wychodzi Michał Leszczyński i zatrzymuje tę akcję. 85
25' Niestety, pierwsza bramka, Adam Wolniewicz najwyżej wyskakuje w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. 85
24' Ledecki ostro w pole karne wybija w ostatniej chwili Klepczarek, rzut rożny. 85
23' Wybite dośrodkowanie, strzał Kurzawy wysoko ponad bramką. 1
23' Wolny dla Górnika, 20 metr z lewej strony pola karnego, faul Jeglińskiego. 85
22' Dośrodkowanie Kurzawy wybija Biedrzycki, nie udaje się przejąć piłki i utworzyć kontry. 1
21' Wolny dla Górnika, 35 metr. 85
20' Kujawa przed szansą przed polem karnym, jego strzał zablokowany przez defensorów. 1
18' Dośrodkowanie w rękach Leszczyńskiego, dodatkowo sędzia odgwizduje faul na naszym bramkarzu. 85
18' Rzut wolny dla Górnika z 40 metrów 85
14' Stomil w ataku pozycyjnym, zatrzymana akcja faulem Żwira. 1
12' Kontra Górnika, ale piłka poodbijała się po głowach obu drużyn i wyszła na aut bramkowy. Ziemann kończy kolejną akcję. 85
10' Rzut wolny na 35. metrze, będzie szansa na dośrodkowanie. Patryk Kun dośrodkowuje, Wełnicki chciał przedłuzyć głową ale wybijają obrońcy 1
9' Nishi po dwójkowej akcji z Kujawą niedokładnie podaje w pole karne, aut bramkowy. 1
8' Akcja Górnika, jeden strzał zablokowany, dobitka z 30 metrów niecelna. 85
4' Rzut wolny dla Stomilu z 30. metra, ale dośrodkowanie Żwita wybijają gospodarze. 1
Gramy!
Górnik Zabrze: 99. Grzegorz Kasprzik - 3. Adam Wolniewicz, 2. Bartosz Kopacz, 26. Adam Danch, 7. Rafał Kurzawa - 14. Armin Ćerimagić, 36. Bartosz Pikul, 22. Szymon Matuszek, 19. Mariusz Przybylski, 17. Igor Angulo - 11. David Ledecký 85
Znamy już składy na dzisiejsze spotkanie, Stomil rozpocznie w składzie: 13. Michał Leszczyński - 6. Piotr Klepczarek, 31. Tomasz Wełnicki, 3. Marcel Ziemann, 4. Jarosław Ratajczak - 97. Wiktor Biedrzycki, 21. Łukasz Jegliński, 14. Tsubasa Nishi, 23. Patryk Kun, 11. Karol Żwir - 88. Rafał Kujawa 1