Artykuł

Grzegorz Lech, fot. Łukasz Kozłowski

Grzegorz Lech, fot. Łukasz Kozłowski

Grzegorz Lech piłkarzem Stomilu

16.01.13 16:48   mmks   8  

Grzegorz Lech został nowym piłkarzem Stomilu Olsztyn. Zawodnik do klubu trafił na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Korony Kielce.

Lech do Stomilu wraca po trzech i pół roku. 30-letni pomocnik z olsztyńskiego klubu odszedł po sezonie 2008/09 do Dolcanu Ząbki. Po półrocznym pobycie w klubie z Mazowsza trafił do Korony Kielce, w której grał nieprzerwanie przez trzy lata. W barwach klubu z ekstraklasy rozegrał 53 ligowe mecze, w których zdobył jednego gola.

- Cieszę się, że kluby bardzo szybko doszły do porozumienia i będę mógł grać dla Stomilu. W tym momencie jestem właśnie w trakcie powrotu do Olsztyna z Kielc. W czwartek podpiszę kontrakt z klubem. Jeszcze nie wiem o której dokładnie godzinie, bo nie wiem o której zameldujemy się w Olsztynie. Będę chciał też już w czwartek uczestniczyć w popołudniowych zajęciach - mówi Grzegorz Lech.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Grzegorz Lech, Korona Kielce, I liga, transfery


Komentarze

 1. 17.01.13 00:07 A.

  Ja osobiście ciągle liczę na jakiegoś sensownego bramkarza- bo nie wyobrażam sobie drewnika skiby na bramce. A powrót Lecha cieszy... a sumie dawno nie było tak pozytywnych informacji na stronie jak dziś.

 2. 16.01.13 23:11 jacekoks

  PROPONUJĘ WIĘCEJ POKORY, JEST LECHU , BĘDĄ NASTĘPNI (MIEJMY NADZIEJĘ), ROZLICZAJMY PREZESA I DYREKTORA JAK JUŻ SKOMPLETUJĄ KADRĘ !!!. PÓKI CO SAME DOBRE INFORMACJE, JEST ROZGRYWAJĄCY, A MECZE Z ŁKS-em i CRACOVIĄ NAJPRAWDOPODOBNIEJ Z KIBICAMI. OBY TAK DALEJ :)

 3. 16.01.13 22:23 kubik

  Dawaj dawaj Grzesiu !!! czekamy !!!

 4. 16.01.13 20:35 malczewskim90

  Jest!!!

 5. 16.01.13 20:08 Biała Armia

  Mam nadzieje ze jakiegoś Stopera będą też próbować ściągnąć, a i jak sie zaprezentowała sie w meczu lewa obrona nasza.

 6. 16.01.13 18:24 przem85

  Jesssssstttttttttttttt, nareszcie jakaś pozytywna wiadomość!!! Lechu prowadź do utrzymania.

 7. 16.01.13 17:03 lukasszz

  Świetna wiadomość.Zagraj Lechu jak za dawnych lat:D

 8. 16.01.13 16:59 maniek86

  Super! Bardzo pozytywna wiadomość! Powodzenia!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.