100' Koniec! Komplet punktów zostaje w Olsztynie! 1
100' Olbrzymie zamieszanie i gooool na 2:0! 1
99' Kacper Kondracki ładnie strzela z rzutu wolnego, ale bramkarz gości na posterunku. 1
97' GKS Jastrzębie kończy mecz w dziesiątkę. 68
95' Bartosz Florek wszedł za Daniela Pietraszkiewicza. 1

Artykuł

Jak Stomil ma wyjść z kryzysu? SONDA! WIDEO!

28.11.23 10:23   em, paju   1  

Przed ligowym spotkaniem Stomilu Olsztyn z GKS-em Jastrzębie (wygrany 2:0) rozmawialiśmy z kibicami olsztyńskiego II-ligowca. Fanów zapytaliśmy się co trzeba zrobić, że Stomil wyszedł z kryzysu w jakimś się znalazł.

Nasze produkcje realizujemy dzięki wsparciu naszych Patronatów. Dziękujemy i zachęcamy innych kibiców Stomilu do wsparcia: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, sonda, II ligaKomentarze

  1. 28.11.23 17:52 Pablo Olsztyn

    Zmiana Zarządu ? Właściwa droga. Bo wtedy dziękuję się niebieskiemu Grzegorzowi , Jakości i menago. I zaczyna układać klub profesjonalnie a nie układami.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!