100' Koniec! Komplet punktów zostaje w Olsztynie! 1
100' Olbrzymie zamieszanie i gooool na 2:0! 1
99' Kacper Kondracki ładnie strzela z rzutu wolnego, ale bramkarz gości na posterunku. 1
97' GKS Jastrzębie kończy mecz w dziesiątkę. 68
95' Bartosz Florek wszedł za Daniela Pietraszkiewicza. 1

Artykuł

"3. połowa" po meczu Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie 2:0. WIDEO!

29.11.23 09:11   em   42  

We wtorkowym programie "3. połowa" gośćmi Emila Mareckiego byli Krzysztof Filipek (wychowanek Stomilu, aktualnie prezes Warmii Olsztyn) oraz Marek Brdak (kibic Stomilu, wcześniej kierownik w drużynie Adama Zejera).

W programie analizowaliśmy ostatnie domowe spotkanie Stomilu Olsztyn przed własną publicznością. Podopieczni Janusza Bucholca pokonali 2:0 GKS Jastrzębie.

Nasze studio TV istnieje dzięki wsparciu naszych Patronatów. Dziękujemy i zachęcamy innych kibiców Stomilu do wsparcia: patronite.pl/stomilolsztynpl 

Sponsorem technicznym naszego studia jest firma Jarys. 

Wybrane cytaty: 

Krzysztof Filipek: Po fatalnej serii ten mecz trzeba było wygrać. Podejście do meczu i do 2. połowy były fajne. Warunki też nie podobały. Jastrzębie nie zagroziło bramce Stomilu. Mecz o 6 punktów, po nim dymisja trenera GKS-u.

Marek Brdak: Pozytywny wynik podciągnię tę drużynę. Nie byłem optymistą. GKS prowadził grę w 1. połowie poza początkiem i końcówką. Nie stwarzał wielu sytuacji, Garstkiewicz nie miał wiele pracy. Mieliśmy za mało sytuacji bramkowych.

Marek Brdak: Były 2 sytuacje, gdy Jastrzębie wychodziło z kontrą, to broniło 6-7 naszych zawodników. Super postawa chłopaków. Trener w kryzysie szuka rozwiązań, które mogą pomóc drużynie. Za mocno przyłożyliśmy się do gry obronnej, co było widać w meczu. Brakuje gry ofensywnej.

Krzysztof Filipek: Musimy szukać takich piłkarzy jak Pietraszkiewicz. Indywidualność, odwaga. Podobał mi się. Takich nam brakuje, którzy robią przewagę w ofensywie. Potem się obrywa 9, która nie otrzymuje "serwisu". Trzeba go pochwalić, po to się przychodzi na stadiony.

Marek Brdak: Żałuję, że Pietraszkiewicz został wystawiany od dwóch meczów na prawą 10. Podobało mi się, że złamał schemat. Zawłaszczył prawe skrzydło, zagrał jak typowy skrzydłowy, schodził do linii, grał jak 7. Wyraźnie się rzucał w oczy.

Krzysztof Filipek: Pietraszkiewicz fajnie gra 1 na 1. Lubię takich zawodników. Piłka to nie piekarnia, do oceny zawodnika potrzebujemy trochę cierpliwości. To jest jego 5 minut, z Zagłębiem też strzelił bramkę.

Marek Brdak: Patrząc na jakość Szabaciuka jako zawodnika i pozycję, na której gra, życzyłbym sobie, żeby nasi wychowankowie dostawali tyle szans.

Marek Brdak: Trzeba trzymać się zasad, które sobie założymy. W Olimpii Elbląg każdy trener musi się dostosować. Mają juniorów w IV lidze. Trener ma wybrać 3-4, którzy mają grać. A u nas Drabiszczak 2 mecze, a Shinonaga 11 meczów, a to Drabi może przynieść pieniądze klubowi.

Krzysztof Filipek: Shinonaga ma bardzo duży potencjał, ma walory szybkościowe, ale jestem zawiedziony jego postawą. Sztab też pewnie to widzi.

Marek Brdak: Florek dostawał szanse w poprzednim sezonie, więc dopiero teraz możemy go oceniać, czy się nadaje, czy się rozwinął, czy nie. Nie dajemy szans wychowankom, więc nie wiemy, czy w ogóle coś się zmieni.

Marek Brdak: Stomil nie ma filozofii i umiejscowienia się w miejscu, w którym jesteśmy, jacy jesteśmy i jaki mamy charakter. Nie jesteśmy do końca klubem profesjonalnym. Może trzeba budować młodych z regionu. Chciałbym, by nasz klub wiedział, czego oczekujemy.

Krzysztof Filipek: Wiem, jakie stawki są w Radunii, Kotwicy czy Polonii. Żeby kogoś ściągać, to trzeba dobrze płacić. Mieliśmy zawodników z zagranicy, którym dobrze płacono, i wiemy, jak to się skończyło.

Krzysztof Filipek: Miasto nie musi pompować dużych pieniędzy, ale jeśli chce dawać, to niech dogląda i uczestniczy w budowaniu klubu. W mieście powinien być menedżer sportu, który interesuje się sportem, chodzi na mecze i niech jest w strukturach organizacyjnych.

Marek Brdak: Kibice muszą być świadomi, że zbudowanie klubu od dołu to 5-6 lat. Nasi 17-latkowie to nie są ukształtowani zawodnicy. Z 1. drużyną inaczej się trenuje. Brakuje treningów indywidualnych z nimi prowadzonych przez asystentów. Oni muszą dotykać piłki.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Jastrzębie, 3. połowa, Krzysztof Filipek, Marek BrdakKomentarze

 1. 01.12.23 22:16 Czerkasow

  I tak stałeś się realnym extra expertem. 🤣🤣🤣

 2. 01.12.23 21:43 Realista

  Tomasz boenke ( tempo) tam jest napisane tempy, kolejny znawca polityki i przetargow i dat przyznania dotacji,

 3. 01.12.23 21:31 Tomasz Boenke

  Tempo to taka gazeta sportowa była. Z Krakowa. Bardzo dobra.

 4. 01.12.23 21:16 Realista

  Kancelaria premiera ogłosiła wyniki jakie projekty dostana dotacje, miasta mogły zgłosić swoje propozycje i miasto olsztyn zgłosiło a kancelaria premiera która zarządza premier zdecydowały, Pablo jesteś straszenie tempy i tobie spacer i świeże powietrze przyda się,

 5. 01.12.23 21:02 Pablo Olsztyn

  7 października ( moja pomyłka) wg strony www.bgk.pl/polski-lad/edycja-osma/#c28884 a więc jednak nie we wrześniu i nie żaden premier. @ A to wg Ciebie program funkcjonalno-uzytkowy sam się miał napisać plus przygotować ogrom dokumentacji ? Żart. Ale jaki Ty widzisz problem z obecnym przetargiem ? Bo ja żadnego... Wg Ciebie ludzie którzy chcą by wybudowano stadion funkcjonalny i zarabiający na siebie to błąd ? Jest czas do 7 lipca.

 6. 01.12.23 20:52 Realista

  14 pazdziernika była cisza wyborcza a wybory odbyły 15 października a więc nie dość że tempy jesteś to jeszcze daty pomyliłeś, premier ogłosił pod koniec września na stronie ministerstwa jakie projekty z poszczególnych województw dostaną dofiansowanie, jak był przetarg na elewacji stadionu czy jupiterów czy murawy stadionu to nie było problemów z przetargami czy pośpiechem najgłośniej krzyczą osoby które rządzą miastem od 16 lat i co 4 pod czas kampanii przypominają sobie o budowie stadionu, radny który krzyczy że za szybko mial 16 lat czasu na budowę i nie wybudowano, tutaj praktycznie w 3 miesiące, Energa, PZU, i dotacja na budowę stadionu kto więcej zrealizował obietnic,

 7. 01.12.23 20:31 Pablo Olsztyn

  Brak pośpiechu? A wiesz ile trzeba czasu aby przygotować taki przetarg? Chyba nie Poza tym dobrze byłoby przygotować szereg warunków dla wykonawcy jeżeli ma przeprojektować i wybudować. Warunków co do późniejszej użyteczności stadionu/trybuny tj niskich kosztów utrzymania i jak najlepsze wykorzystanie powierzchni użytecznych nowego stadionu. Obowiązkiem radnych i ratusza jest zadbać o to. @ Premier ogłosił we wrzesniu ? Hehe 🤣🤣🤣🤣🤣 Odleciałes chłopie. Decyzja iż przyznano środki na nową trybunę podano dzień przed wyborami więc 14 października. Jeśli firmy dadzą oferty wyższe niż ma ratusz to i drugi przetarg tu nic nie da bo zapewne ratusz nie dorzuci dziesiątek milionów więcej niż zaplanuje na ten cel. Jakias mniejsza sumę możliwe że byłoby przesunąć jakos.

 8. 01.12.23 19:27 Realista

  Podobnie jest budowa lini tramwajowych do końca roku miasto musi rozliczyć się z inwestycji , nie zdarza rozliczyć to nie będzie dofinansowania inwestycji, podobnie z budowa trybuny, 9 miesiecy na ogłoszenie przetargu później wybór wykonawcy i czas jaki mają na realizację a jeśli będą opóźnienie to kary umowne za nie dotrzymanie terminu ukończenia,

 9. 01.12.23 19:19 Realista

  Pablo premier w wrześniu ogłosił jakie inwestycje dostaną dofinansowanie i remont trybuny zakwalifikował się, warunek ogłosić przetarg i wybrać wykonawcę w ciągu 9 miesięcy, a mogą być problemy jeśli firmy zawyża sumy inwestycje wtedy będzie potrzebny drugi przetarg,

 10. 01.12.23 19:15 Realista

  Pablo czy ty jesteś taki tempy, wiesz co to znaczy brak pośpiechu? Radny twierdzi żeby nie ma pośpiechu na szybkie organizowanie przetargu? A kiedy on chce to zrobić 2 tygodnie przed końcem terminu 9 miesięcy, czym szybciej ogłoszą przetarg tym szybciej ruiny stadionu przestaną wstydzić klub,

 11. 01.12.23 18:08 Pablo Olsztyn

  A kto WSTRZYMUJE PRZETARG ? Konkretnie i kiedy to zrobił albo o ile opóźnił ten przetarg ? @ Inna sprawa , jaka kasa ma wrócić do rządu ? Przecież nic jeszcze nie dali. To jest promesa która zostanie wypłacona....wykonawcy będąc jedna z transz czy części zapłaty dla Niego. Chłopie, idz na spacer i się przewietrz bo masz odloty.

 12. 01.12.23 11:10 Realista

  Spowolnienie lub wstrzymanie przetargu ( brak pośpiechu) to prawdopodobieństwo że termin wyznaczony 9 miesięcy będzie przekroczony to inwestycją zostanie wstrzymana i fundusze wrócą do ministerstwa inne miasta skorzystają ale patrząc jak są budowane linie tramwajowe termin ukończenia budowy nie znane określenie w Olsztynie

 13. 01.12.23 10:57 Realista

  Wstrzymanie przetargu zrobi opóźnienie czy przyspieszy inwestycje? Radny twierdzi że nie ma pośpiechu, 23 lata miasto czeka i ciągle pod górkę wiatr w oczy z remontem stadionu, jedyna okazja to spełnić wymogi biurokracji i szybko rozpisac przetarg, ale znając realia wszystkie oferty będą mocno przekraczać kwoty inwestycji i nic nie ruszy,, wszystko na czas kampanii wyborczej 2024 r maj

 14. 01.12.23 07:13 Pablo Olsztyn

  Realista już pisałem Ci co do radnego ale masz chyba zaniki pamięci to Ci powtórzę. "Realista nie wiem skąd Twe info że nie dotrzyma miasto tego terminu. Chodzi raczej o jak najlepsze wykorzystanie tych 9 miesięcy do przetargu a następnie dobre wykorzystanie później nowego obiektu tj stadionu. Głównie chodzi o zminimalizowanie kosztów utrzymania obiektu itd " @ Zaś obecny projekt stadionu wg samego biura projektowego daje możliwość budowy stadionu etapami więc raczej nie chodzi tu o to w tym "przeprojektuj-,wybuduj". Co do ilości miejsc podawanych dla nowej trybuny podawanej przez Panią rzecznik ratusza , to pytałem się radnych o co chodzi ale nikt nie potrafi się odnieść do tych słów. Logicznie patrząc to albo nawala krzesełko przy krzesełku ( o ile to możliwe) albo....wybudują w pierwszym etapie trybunę wschodnia, południowa i północną - suma tych trzech daje mniej więcej ilość krzesełek podawanych przez Panią rzecznik.

 15. 30.11.23 22:37 Realista

  Jeden z radnych namawia że nie trzeba spieszyć się z budowa i przetargiem a więc milknie termin 9 miesięcy na przetarg , fundusze powrócą do ministerstwa z powodu braku przetargu i możliwości budowy a miasto nie będzie musiało szukać dodatkowych funduszy, i następne 20 lat, spotkania, obietnice, wizualizacje, propaganda budujemy stadion oferta ważna tylko w czasie kampanii wyborczej

 16. 30.11.23 21:57 stomil 14/88

  Grzymowicz napisał o dotacje na budowę trybuny , bo chciał przed wyborami pokazać jaki pis jest nie dobry. A tu mu zrobili psikusa i dostał. Teraz musi składać dokumenty, na pozwolenie na budowę, ale pierw trzeba zmienić projekt, bo ten zakłada budowę całego stadionu. Więc musi zmienić projekt bo budowa części stadionu czyli 1 trybuna , jest dużo bardziej skomplikowana bo musi stać jako jedna bryła. Dodatkowo problem jest z nierównomiernymi rozłożenie ciężaru budowy. I Największy to szacowany koszt to 60 milionów więc mu sporo brakuję.

 17. 30.11.23 21:54 Czerkasow

  Głupi się cieszy że swej niewiedzy zatem realny głuptak się cieszy.

 18. 30.11.23 21:21 Zenon Jaskóła

  Poprawcie mnie jeśli się mylę - z kiełbasy wyborczej mamy obiecane 30 mln na trybunę wschodnią. Babka z ratusza w jakiejś wypowiedzi stwierdziła, że ta trybuna ma mieć ponad 8 tys widzów. Komuś sufit na łeb spadł? Jeśli wg projektu planowany był stadion na max 12-15 tys, a jedna trybuna za 30 mln załatwia ponad 50% pojemności stadionu to co może kosztować zakładane 300 mln? Inna kwestia - jedna trybuna ponad 8 tys ludzi, to jak będzie wyglądała pozostała reszta stadionu? Jeśli faktycznie ma mieć te max 15 tys? A może projekt już nieaktualny, i robimy stadion na jakieś 30 tys?

 19. 30.11.23 19:32 zorro

  nie będzie Sylwestra. bo miasto zbiera na trybunę ;)

 20. 30.11.23 16:52 Szakar

  https://www.olsztyn.com.pl/artykul,olsztyn-bez-miejskiego-sylwestra-nowa-swiecka-tradycja,39091.html Skoro miasto nie robi to moze zorganizujemy własnego Sylwestra na stadionie? Kto by przyszedł? Tylko poważne zgłoszenia! :)

 21. 30.11.23 10:18 Realista

  Dziurę budżetową miasta miało być

 22. 30.11.23 10:15 Realista

  Czerkasow żebyś nie nie chodził na wagary to byś wiedział że telekomunikacja była spółka skarbu Państwa i część gruntów należało do miasta, miasto olsztyn sprzedaje grunty praktycznie wszystko co pozostało, np za cezarem gdzie często chlejesz po meczu ma też powstać blok obecnie jest przetarg na ten grunt, to samo dotyczy nowego osiedla premium za carfurem i miasto chce kolejny etap sprzedazy gruntów pod nowe osiedle, podobnie w parku centralnym budują apartamenty gdzie jest coś warte to natychmiast zostaje wystawione na sprzedaż w ten sposób latają dziurę bu deserowa miasta,

 23. 30.11.23 07:20 Tomasz Boenke

  Drogi Czerkasowie, trochę upraszczasz temat, bo działka, na której stoi gmach Telekomunikacji dawnej niczym się nie różni od gruntu przy ul. Głowackiego. Tam inwestor okazało się, że nie mógł xbudować tego, co chciał, a na to liczył licytując bodajże 21 mln zł. A tutaj Arbet płaci 26 mln zł za nieruchomość i miejsce, na którym miejscowy plan nie zezwala na budowę bloków. Po czym po kilku latach jednak okazuje się, że można było zmienić MPZP. Co do lotniska, mam inną wiedzę. Natomiast fakt z tym parciem od lat na sprzedaż wszystkiego, co można. Skądś trzeba mieć na spłatę kredytów tramwajowych

 24. 30.11.23 06:09 Pablo Olsztyn

  Nowy nick Czerkasowa 👍👋 w punkt...

 25. 30.11.23 05:55 nowy nick czerkasowa

  A to że jest parcie na kasę że sprzedaży gruntu ze strony miasta to jest fakt. Vide; sprawa wspomnianego już Aeroklubu (drastyczne, często dwu, trzykrotne podwyższanie stawek za grunt sprawia, że Aeroklub często walczy o swoje prawo w sądzie i wygrywa, ale nikt kasy na prawników nie oddaje: wiadome jest, że miasto chce te teren sprzedać i te trawiaste lotnisko jest mu nie na rękę) oraz sprawa pawilonów, które znajdują się przy Kołobrzeskiej 2 i Kościuszki 45 (niemalże ten teren sprzedano, ale dopiero przy zbieraniu dokumentów potrzebnych do sprzedaży zauważono że właściciele tych pawilonów w latach 90tych się... uwłaszczyli

 26. 30.11.23 05:44 nowy nick czerkasowa

  Bzdura. Budynek TP nigdy nie należał do miasta, a należał do firmy, późnej do Orange. Na basenie jeszcze nic nie powstaje. Ta część na której powstaje galeria nigdy nie należała do Aeroklubu W-M. Umowa z Energą jest podpisana do końca sezonu i Obajtek sra na to. Dużo piszesz, częto mylisz fakty i aż mnie dziw bierze, że za tą kampanię propolityczną dawno Ciebie nie zbanowano.

 27. 29.11.23 23:34 Realista

  nie tylko basen zostal sprzedany i deweloper buduje tam bloki, dawny budynek telekomunikacji tez zostanie zburzony i powstana bloki, czy na dajtkach teren po bylym lotnisku obecnie buduja tam galerie handlowa a wiec wszystko mozliwe w olsztynie

 28. 29.11.23 22:28 Pablo Olsztyn

  Dal Energe ,nie za darmo przypominam. Bo stadion obwieszony reklamami a i była konferencja czy dwie pisuwcow więc PR robili sobie. @ Czy można czy nie okaże się podczas wyburzania zapewne. Nie mam wiedzy czy w ciągu ostatnich lat robiono tam badania geologiczne i gdybano co gdyby .. Czas pokaże. Niestety albo stety. @Budynki na tym terenie ? Jeżeli chodzą takie pogłoski o tym terenie to jaki developer miałby postawić tam bloki? Ehh odplynales... Strzelam, że byłoby to zupełnie nieopłacalne więc nie twórz teorii spiskowych developerskich. Gdyby takowe były, już dawno projekt nowego stadionu obejmowałby teren na Sybiraków a nie teren na Piłsudskiego.

 29. 29.11.23 22:07 Realista

  PiS dał sponsora strategicznego Energa grupa Orlen a Platforma zabierze i program społeczny dla Polski wschodniej likwidacja plus, gdyby była możliwość zawalenia tej części trybuny to miasto nie staralo się na remont czegoś co zawali się chodź znając kompetencje specjalistów okaże się że nie można nic zrobić z remontem, wtedy inna część stadionu wyremontować np dawny łuk biało niebieski, zrobić projekt ale dla miasta jest wygodniej żeby zawaliło się i bloki postawić jak to zrobiono po starym basenie, albo teraz ogłoszą przetarg i znajdzie się firma która to wybuduje albo kolejne 20 lat spotkań, projektów, obietnic wizualizacji i propagandy budujemy tylko w czasie kampanii wyborczej

 30. 29.11.23 21:59 Pablo Olsztyn

  A słyszałeś wypowiedź Borkowskiego u Emila co do uwarunkowań geologicznych tego terenu? Że jeżeli wyburzona zostanie obecna wschodnia trybuna to obecne boczne boisko treningowe może się zapaść ? Hmm Ja zaś w prv rozmowie z eks studentem geodezji ART usłyszałem że kiedyś robili badania geologiczne podczas studiów okolic stadionu i faktycznie może wydarzyć się taki scenariusz. @ Obudź się. Przecież wszyscy widzieliśmy że sponsoring to była kiełbasa wyborcza i tyle. Nie sądzę ta umowa jest podpisana na dłużej niż rok. Więc zainstnialoby to tak czy inaczej.@ Do 14 sierpnia musi być ogłoszony przetarg ale oczywiście że raczej przed wyborami zostanie on ogłoszony by obecny Prezydent miał się czym chwalić.

 31. 29.11.23 21:50 Pablo Olsztyn

  9 miesięcy nie na remont a na ogłoszenie przetargu, co o ile twierdzi prezydent jest ni zagrożone. Można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Szybkie powolanke grupy roboczej która ustala zmiany które późniejszy wykonawca nowej trybuny musiałby uwzględnić przy zmianie obecnego projektu. Tylko trzeba chcieć...

 32. 29.11.23 19:56 Realista

  Zapomniałem dodać że w maju 2024 r są wybory samorządowe a więc radni potrzebują sukcesów przycinanie wstęg i zapewnienia jak dobrze rządzą miastem i jak bardzo są blisko mieszkańców, a więc termin 9 miesięcy na ogłoszenie przetargu zostanie zachowany i po wakacjach ruszy budowa jeśli nowy rząd nie cofnie dotacji,

 33. 29.11.23 19:36 Realista

  Jedna z posłanek ( były sportowiec) stwierdziła że spółki muszą skończyć z finansowaniem sportu zawodowego, dodam tylko że ta pani jest brane pod uwagę jako nowa minister w rządzie większościowym a więc stomil czeka ten sam los co Lechię gdańsk bo pieniędzy nie ma i nie będzie na zielonej wyspie Polski wschodniej

 34. 29.11.23 19:31 Realista

  Jeżeli urzędnik organizuje spotkania to zaczyna się biurokracja i szukanie problemów różnych, a to powoduje opóźnienie a miasto ma tylko 9 miesięcy na remont stadionu i nie wiadomo czy znajdą się chętni na remont trybuny i to może spowodować kolejne opóźnienia a jak wiadomo od przyszłego roku w Polsce będzie rządzić partia pieniędzy nie ma i nie będzie, akurat pośpiech grzymowicza jest potrzebny aby zaczęto robić bo powoli trybuna gdzie jest namiot transmisyjny tv zapada się i żeby nie było kompromitacji, radny z zielonej wyspy chyba nie wie że mieszkańcy już czekają 23 lata na budowę stadionu, jego zamulanie nie jest dobre dla sportu

 35. 29.11.23 19:23 Pablo Olsztyn

  Energa ? Przecież było wiadomo że to była tylko kiełbasa wyborcza i tyle. Umowa zapewne na jakiś czas i tyle. Co do Lechii to Energa po prostu nie podpisała nowej umowy sponsorskiej bo obowiązującą się skończyła. Mają do tego prawo. Dlaczego? Idąc za Interia Sport, czytamy " Nieoficjalnie słyszymy, że decyzja koncernu energetycznego została zawieszona do czasu wyjaśnienia zawirowań organizacyjno-właścicielskich wokół Lechii Gdańsk".

 36. 29.11.23 19:13 Pablo Olsztyn

  Realista nie wiem skąd Twe info że nie dotrzyma miasto tego terminu. Chodzi raczej o jak najlepsze wykorzystanie tych 9 miesięcy do przetargu a następnie dobre wykorzystanie później nowego obiektu tj stadionu. Głównie chodzi o zminimalizowanie kosztów utrzymania obiektu itd

 37. 29.11.23 17:27 Realista

  Energa grupa Orlen rezygnuje z finansowania Lechi Gdańsk więc zgodnie założeniami podobny los czeka stomil,

 38. 29.11.23 17:18 Realista

  Od 23 lat szukają problemów na siłę aby nie wybudować stadion i głównym powodem zawsze był problem finansowy w małych miejscowościach czy PGR mozna bylo wybudować a jak już pojawiła się szansa i fundusze które zostały przyznane to już nic nie podoba się , miasto ma 9 miesięcy aby ogłosić przetarg i widocznie ten termin moze zostać nie dotrzymany, ale po co w Olsztynie stadion jak mają w Warszawie to pilska wschodnia, czyli Polska c

 39. 29.11.23 16:09 Pablo Olsztyn

  Realista a to uważasz że nie powinno zrobić grupy roboczej która szybko przeanalizowała by projekt i konieczne zmiany by....urealnić go by były tam powierzchnię pod wynajemlub biura by koszty utrzymania były jak najmniejsze, by urealnić źródła ciepła i energii itdlub uwzględnić np boisko sztuczne kolor stadionu? A jak widać prezydent chce by szybko ogłoszenic przetarg "przeprojektuj - wybuduj" co może dać obiekt bez tych różnych aspektów o których mówi się w mieście od x czasu . Ba nawet tu o tym pisano .

 40. 29.11.23 14:11 Realista

  Jeden z radnych z koalicji Obywatelskiej twierdzi że miasto w zły sposób chce wybudować stadion a więc minęły wybory parlamentarne i zielona wyspa budowy stadionu zaczyna być nie aktualna,

 41. 29.11.23 11:04 A Ś

  Mądrze mówią o strategi jaka powinna być nałożona na klub że to trener powinien się dostosowywać do drużyny i kłaść nacisk na juniorów gdzie ogrywać ich jak nie w drugiej lidze ale czy u nas ktoś w klubie tak myśli wątpię nie widać tego wogole może Marcin Kuś to zmieni jakiś plan będzie miał

 42. 28.11.23 13:40 Czerkasow

  We wtorkowym 😉

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!