Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. dolinabiotechnologiczna.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. dolinabiotechnologiczna.pl

Jeden pauzuje, czterech zagrożonych

14.11.12 09:17   mmks   1  

W sobotę Stomil rozegra spotkanie 17. kolejki I ligi na własnym boisku z Olimpią Grudziądz. W tym meczu nie zagra Piotr Skiba, który musi pauzować za czerwoną kartkę. Z kolei Michał Glanowski, Mindaugas Kalonas, Szymon Kaźmierowski i Paweł Łukasik będą zagrożeni wykluczającą żółtą kartką.

Zawodnicy w poprzednich czternastu kolejkach byli trzykrotnie upominani przez sędziów. Jeżeli otrzymają kolejne "żółtko" to zostaną zawieszeni na kolejne ligowe spotkanie - z Dolcanem Ząbki.

W bieżącym sezonie, oprócz Glanowskiego, Kalonasa, Kaźmierowskiego i Łukasika, sędziowie upominali żółtymi kartkami Pawła Baranowskiego oraz Pawła Głowackiego (sześciokrotnie), Janusza Bucholca (czterokrotnie), Łukasza Jeglińskiego, Tomasza Ptaka oraz Radosława Stefanowicza (dwukrotnie) oraz Krzysztofa Filipka, Dominika Kuna, Daniela Michałowskiego, Andrzeja Niewulisa i Łukasza Suchockiego.

Bilans żółtych kartek:
6 - Paweł Baranowski, Paweł Głowacki.
4 - Janusz Bucholc.
3 - Michał Glanowski, Mindaugas Kalonas, Szymon Kaźmierowski, Paweł Łukasik.
2 - Łukasz Jegliński, Tomasz Ptak, Radosław Stefanowicz.
1 - Krzysztof Filipek, Dominik Kun, Daniel Michałowski, Andrzej Niewulis, Łukasz Suchocki.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Olimpia Grudziądz, I liga, żółte kartkiKomentarze

  1. 14.11.12 22:58 A.

    Obym Skiby nie musiał więcej oglądać... z kartkami, czy też bez. Drewno 100%.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!