Relacja z meczu KKS 1925 Kalisz - Stomil Olsztyn

Bramki KKS 1925 Kalisz:
Stomil Olsztyn: 30. Miłosz Garstkiewicz - 11. Filip Wójcik, 14. Filip Szabaciuk, 25. Hubert Sadowski, 3. Lukáš Kubáň, 10. Karol Żwir - 7. Hubert Krawczun (71, 17. Łukasz Szramowski), 23. Filip Laskowski, 18. Michal Bezpalec, 19. Daniel Pietraszkiewicz (89, 4. Igor Kośmicki) - 77. Bartosz Florek (84, 9. Piotr Kurbiel).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 09:24:17

94' Koniec meczu.
93' Igor Kośmicki napomniany żółtą kartką i nie zagra w dwóch meczach. 1
90' Doliczone trzy minuty.
89' Igor Kośmicki wszedł za Daniela Pietraszkiewicza. 1
89' Filip Wójcik wysoko nad poprzeczką z woleja. 1
87' Michał Bednarski obejrzał drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną. 1896
84' Piotr Kurbiel wszedł za Bartosza Florka. 1
82' Filip Laskowski z dystansu, bramkarz wybija piłkę nad poprzeczkę. 1
79' Zamieszanie w naszym polu karnym, ale bez konsekwencji. 1896
75' Przerwane podanie Karola Żwir w polu karnym. 1
73' Michal Bezpalec fatalnie podawał do Karola Żwira, który byłby w idealnej sytuacji. Na szczęście goście nie wyprowadzili groźnej kontry. 1
71' Łukasz Szramowski wszedł za Huberta Krawczuna. 1
67' Bartłomiej Putno napomniany żółtą kartką. 1896
60' Daniel Pietraszkiewicz w polu karnym, uderza, ale mocno niecelnie. 1
58' Filip Wójcik napomniany żółtą kartką i nie zagra w meczu z Hutnikiem Kraków. 1
46' Rozpoczęcie drugiej połowy.
45+2' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis. To piąte z rzędu 0:0 po 45. minutach w rundzie wiosennej.
43' Grzegorz Lech napomniany żółtą kartką.
35' Michal Bezpalec z dystansu, rykoszet i rzut rożny. 1
33' Maciej Białczyk napomniany żółtą kartką. 1896
28' Miłosz Garstkiewicz broni uderzenie Huberta Sobola. UFF! 1896
26' Bartosz Florek z dystansu i mamy rzut rożny. 1
23' Ładna kontra Stomilu, wrzutka w pole karne, głową strzela Pietraszkiewicz. Bramkarz gospodarzy pewnie łapie piłkę. 1
18' Filip Wójcik z rzutu wolnego, ale tylko rożny. 1
17' Mateusz Żebrowski napomniany żółtą kartką za faul na Bartoszu Florku.
15' Bezsensu faulował Daniel Pietraszkiewicz. W pole karne wrzucił groźnie Jakub Staszak, ale dobrze wybił piłkę Miłosz Garstkiewicz. 1896
13' Zamieszanie w polu karnym KKS-u, ale gospodarze dają radę wybić piłkę. 1896
11' Hubert Sobola z rzutu wolnego wysoko nad poprzeczką. 1896
10' W miarę przyzwoite pierwsze dziesięć minut w wykonaniu Stomilu. 1
10' Daniel Pietraszkiewicz w pole karne, ale tam nie było komu zamknąć ofensywnej akcji. 1
7' Bartosz Florek z 25. metrów, piłka przelatuje nad poprzeczką. 1
5' Jakub Staszak, były piłkarz Stomilu, fauluje w polu karnym naszego bramkarza Miłosza Garstkiewicza. 1896
Ruszyli. DO BOJU OKS!
Piłkarze wychodzą na środek murawy.
Mecz sędziować będzie Mateusz Piszczelok z Katowic.
We wrześniu 2023 roku Stomil przegrał u siebie 0:3 z KKS-em 1925 Kalisz.
Przed piątkiem KKS 1925 Kalisz był liderem rozgrywek. W piątek wieczorem Pogoń Siedlce pokonała 1:0 Olimpię Elbląg i to oni wskoczyli na pierwsze miejsce. Gospodarze powalczą o powrót na fotel lidera, a olsztyński zespół doznał cztery porażki z rzędu i liczy na przełamanie.
Dla Huberta Sadowskiego będzie to 50. jubileuszowy występ piłkarza w barwach Stomilu Olsztyn. 1
W wyjściowej jedenastce rywali dwóch byłych piłkarzy Stomilu: Jakub Staszak oraz Hubert Sobol. 1896
Z powodu kontuzji brakuje: Dawida Retlewskiego, Bartosza Waleńcika oraz Łukasza Jakubowskiego. Nie ma też Kentarō Arai, ale on w meczu rezerw nie zagra. 1
Ławka rezerwowych: 12. Jan Szpaderski - 4. Igor Kośmicki, 29. Radosław Tuleja, 47. Dawid Rezaeian, 50. Michał Karlikowski, 17. Łukasz Szramowski, 74. Mateusz Drabiszczak, 27. Iwan Brikner, 9. Piotr Kurbiel. 1
Wyjściowa jedenastka Stomilu: 30. Miłosz Garstkiewicz - 3. Lukáš Kubáň, 25. Hubert Sadowski, 14. Filip Szabaciuk, 11. Filip Wójcik, 10. Karol Żwir, 23. Filip Laskowski, 18. Michal Bezpalec, 7. Hubert Krawczun, 19. Daniel Pietraszkiewicz, 77. Bartosz Florek. 1