Relacja z meczu Stomil Olsztyn - KKS 1925 Kalisz

Bramki Stomil Olsztyn:
KKS 1925 Kalisz:
Szczegóły

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 11:54:48

96' Koniec spotkania. Zasłużona porażka Stomilu przed własną publicznością.
93' Kentaro Arai strzela na 3:0. 1896
91' Doliczone 5 minut.
84' Uderzenie z dystansu Karol Żwira, ale nie było nawet celnego strzału. 1
78' Zbigniew Małkowski napomniany żółtą kartką. 1
76' Co raz większa frustracja wśród kibiców wobec braku walczącego Stomilu na boisku.
71' Igor Kośmicki zdecydował się na strzał z 30. metrów, jest przewaga pod polem karnym i pytanie brzmi dlaczego to zrobił? 1
61' Podwójna zmiana w Stomilu. Weszli: Marcin Stromecki oraz Dawid Rezaeian (debiut w biało-niebieskich barwach). Zeszli: Michal Bezpalec oraz Michał Karlkowski. 1
59' 1727 widzów przy #P69a.
59' Igor Kośmicki napomniany "żółtkiem" i nie zagra w Krakowie. 1
49' Bartosz Waleńcik i Grzegorz Lech napomnieni żółtymi kartkami. 1
46' Bartosz Florak w polu karny, pada, ale arbiter słusznie nie dyktuje rzutu karnego. 1
46' Potrójna zmiana w Stomilu. Z boiska zeszli: Filip Szabaciuk, Hubert Sadowski, Piotr Kurbiel. Weszli: Bartosz Waleńcik, Yūdai Shinonaga, Bartosz Florek.
46' Ruszyła druga połowa spotkania.
45+1' Koniec pierwszej połowy meczu. KKS 1925 Kalisz prowadzi 2:0 w Olsztynie ze Stomilem. Dwa gole strzelił Hubert Sobol.
45' Hubert Sobol z bliskiej odległości podwyższa na 2:0. 1896
38' Wojciech Maroszek napomniany żółtą kartką. 1896
31' GOL! Hubert Sobol wyprowadza gości na prowadzenie. 1896
23' Zaskakujące uderzenie Karola Żwira i Maciej Krakowiak ledwo broni, a potem jeszcze ratuje swój zespół od utraty bramki po uderzeniu Huberta Krawczuna. 1
22' Łukasz Jakubowski broni uderzenie Huberta Sobola!
15' Filip Wójcik podbił sobie piłkę przed polem karnym i uderzył mocno z woleja, ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką. 1
12' Adrian Cierpka wysoko nad poprzeczką. 1896
11' Hubert Sadowski fauluje przed polem karnym, dostaje żółtą kartkę, wszyscy myśleli, że rzut karny. 1
9' Groźnie strzela Wojciech Maroszek, trochę przypadku było w tej akcji, ale mogło skończyć się źle. 1896
9' Ładnie opanował piłkę Łukasz Szramowski, wrzucił w pole karne, ale nikt nie zamknął akcji uderzeniem. 1
6' Kamil Koczy strzelał, ale niecelnie. 1896
5' Nie ma spalonego, ale zdążył z obroną Igor Kośmicki. 1896
2' Łukasz Jakubowski spokojnie łapie pierwszą piłkę jaka znalazła się w naszym polu karnym. 1
Ruszyli. DO BOJU OKS!
Piłkarze wychodzą już na murawę, niedługo początek spotkania.
Czekamy na wyjście piłkarzy!
Ławka rezerwowych: 30. Miłosz Garstkiewicz - 6. Yūdai Shinonaga, 8. Marcin Stromecki, 23. Filip Laskowski, 26. Bartosz Waleńcik, 29. Radosław Tuleja, 29. Radosław Tuleja, 77. Bartosz Florek, 89. Tomasz Bała. 1
Bramkarze Stomilu Olsztyn właśnie wyszli na rozgrzewkę. 1
Wyjściowa jedenastka Stomilu: 1. Łukasz Jakubowski - 11. Filip Wójcik, 14. Filip Szabaciuk, 25. Hubert Sadowski, 4. Igor Kośmicki, 50. Michał Karlikowski - 10. Karol Żwir, 18. Michal Bezpalec, 17. Łukasz Szramowski, 7. Hubert Krawczun - 9. Piotr Kurbiel. 1
Jedna zmiana w porównaniu z ostatnim meczem z Chojniczanką Chojnice. Od początku meczu w akcji zobaczymy Huberta Sadowskiego. Lukáš Kubáň pauzuje za żółte kartki. 1
Witamy ze stadionu przy al. Piłsudskiego 69a. O godzinie 18:30 początek meczu Stomil Olsztyn - KKS 1925 Kalisz. 1