Artykuł

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Jaworzno - 13 października 2012 r., godz. 17:00

Konferencja prasowa po meczu GKS Tychy - Stomil Olsztyn

13.10.12 17:00   em   0  

Zapraszamy do zapoznania się z zapisem konferencji prasowej po meczu GKS Tychy - Stomil Olsztyn.

- Na pewno się cieszy z tego remisu. Wiedzieliśmy jak ciężko będzie o punkty w Jaworznie. Przegrywały tutaj już przecież dobre drużyny. Nam udało się zremisował i chwała chłopakom za zaangażowanie. Nie ukrywam, że mieliśmy dzisiaj szczęście. GKS Tychy to bardzo dobry zespół i zagrali dzisiaj dobre zawody. Dla nas pierwsze minuty były bardzo ciężkie. GKS Tychy miał bardzo dużą przewagę. Od 20. minuty przejęliśmy inicjatywę i realizowaliśmy swoje założenia. W drugiej połowie GKS Tychy zdecydowanie przeważał. Nasz zespół dobrze zagrał defensywnie, na tyle dobrze, że wywozimy stąd jeden punkt - mówił Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

- Jak nie można wygrać, to trzeba zrobić wszystko, żeby nie przegrać. Przyjmujemy ten punkt z godnością. Chociaż myślę, że z przebiegu całego spotkania byliśmy lepszym zespołem i zasłużyliśmy na jedną bramkę. W końcówce słupek pomógł zespołowi gości. Nieprzypadkowo Stomil na wyjazdach stracił tylko pięć bramek. My to wiedzieliśmy. Wiedzieliśmy także, że są drużyną zdyscyplinowaną. Na wyjazdach grają w defensywie o niebo lepiej niż u siebie. Zabrakło nam argumentów, żeby zainkasować trzy punkty - powiedział Piotr Mandrysz, trener GKS Tychy.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Tychy, I liga, Zbigniew Kaczmarek, Piotr Mandrysz, konferencja prasowa, wypowiedzi, rozmowaKomentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!